نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ دلار/ قیمت سکه طرح جدید با ۰.۱۶ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۴۷۸ هزارتومان فروخته شد. همچنین نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۵۶۰ تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۳۸۷
بازدید : ۱۴۴۴
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۹ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۲ تا ۰.۳۸ درصدی را تجربه کردند. البته برخی از انواع سکه نیز با افت مواجه شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۱۶ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۴۷۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۳۲۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۸۶۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۰۲ درصد افزایش به چهار میلیون و ۷۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۰۵ درصدی به ۹۳۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۵۶۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۶ هزار و ۹۸۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۱ هزار ۹۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۶ هزار و ۴۱۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۵ هزارتومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۱ هزار و ۷۳۱ تومان و ۲۱ هزار و ۳۰۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۵ هزار و ۸۶۷ تومان فروش و با نرخ ۲۵ هزار و ۳۵۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۶۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به پنج هزار و ۹۹۰ تومان و ۲ هزار و ۶۳۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۰ هزار  و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی هزار و ۶۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه