نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار ۸۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان فروخته شد. قیمت سکه طرح جدید با ۱.۲۹ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۶۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۴۸۷
بازدید : ۶۳۶
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱3 خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۹۵ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۴۳ تا ۱.۷ درصدی را تجربه کردند. در مقابل بخشی هم با افت قیمت روبرو شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۲۹ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۶۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۳۵ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۶۵ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۲ درصدی به یک میلیون و ۷۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار ۸۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۳۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۷۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۸۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۳۳۸ تومان و ۲۲ هزار و ۸۷۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۴۹۸ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۹۳۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۶۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۵۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۴۰ تومان و ۲ هزار و ۷۳۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین