نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار ۲۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۵۵۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۱.۱۶ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۶۷۱
بازدید : ۹۴۰
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۹۱ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمتی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۶۲ تا ۱.۱۶ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۱۶ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون تومان و ۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۶۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۵۶ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۷۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۶۲ درصدی به یک میلیون و ۸۱ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند صعودی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار ۲۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۵۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۱۹۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۱۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۵۸۰ تومان و ۲۳ هزار و ۱۱۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۷۸۵ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۲۱۵ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۰۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۲۵  تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۸۰ تومان و ۲ هزار و ۸۰۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین