تیرباران همسر در خیابان؛ داستان از چه قرار است؟

تیرباران همسر در خیابان؛ داستان از چه قرار است؟

پلیس کرمانشاه می‌گوید که هفت تیر کشی در مقابل شورای حل اختلاف این شهرستان، بر اثر درگیری‌ها و اختلاف‌های خانوادگی این زوج بوده است. در این میان منابع و هفته نامه‌های محلی کرمانشاه نیز می‌گویند که ضارب زن سوم، مضروب بوده است.  
کد خبر: ۹۶۶۵۹
بازدید : ۳۶۱۲
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
فرادید| صبح شنبه بود که زن ۴۱ ساله عصبانی، همسرش را در خیابان سی متری دوم در محله ۲۲ بهمن کرمانشاه، گلوله باران کرد. پلیس می‌گوید که این حادثه بر اثر اختلاف خانوادگی رخ داده است. در حال حاضر ضارب دستگیر شده و مضروب در بیمارستان بستری است.

به گزارش فرادید؛ ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه صبح بود که صدای شلیک‌های مکرر در محله ۲۲ بهمن کرمانشاه، اهالی را در شوک فرو برد. حاضران می‌گویند که زنی میانسال در برابر شورای حل اختلاف با سلاح کلت، به سمت خودروی پارک شده، حمله برد و شش گلوله به سوی راننده شلیک کرد.

طبق گفته حاضران، ضارب بلافاصله پا به فرار گذاشت.

اما پلیس گفته که زن هفت تیرکش را دستگیر کرده است.

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در باره جزئیات حادثه می‌گوید: «تیراندازی از سوی یک زن با اسلحه کلت و به سمت همسرش در پی اختلافات خانوادگی رخ داده و ۶ گلوله به سمت وی که در خودرو بوده شلیک کرده است.»
طبق گفته او، یکی از گلوله‌های شلیک شده به پشت گردن همسر فرد تیرانداز اصابت کرده و به شدت او را زخمی و روانه بیمارستان کرده است.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه همچنین خبر داده که ماموران کلانتری ۲۲ بهمن عامل تیراندازی را دستگیر کردند.
 

علت هفت تیرکشی در کرمانشاه چه بود؟

پلیس کرمانشاه می‌گوید که هفت تیر کشی در مقابل شورای حل اختلاف این شهرستان، بر اثر درگیری‌ها و اختلاف‌های خانوادگی این زوج بوده است. در این میان منابع و هفته نامه‌های محلی کرمانشاه نیز می‌گویند که ضارب زن سوم، مضروب بوده است.  

طبق گفته این منابع، زن حدود ۴۱ ساله و همسرش حدود ۳۸ سال سن دارد. پرونده طلاق این زوج در شورای حل اختلاف کرمانشاه در جریان بوده است و روز حادثه نیز جلسه تشکیل شده بود، اما بعد از برگزاری جلسه شورای حل اختلاف، انگار ماجرای پرونده طلاق به هیچ عنوان به نفع زن نبوده است.

این مسئله باعث خشم او می‌شود و وقتی همسرش داخل خودرو و پشت فرمان می‌نشیند از کیف خود یک کلت کمری بیرون آورده و شش تیر به سمت شیشه خودرو و همسرش شلیک می‌کند. هرچند همسر زن، سر خود را پایین می‌گیرد، اما یکی از گلوله‌ها به پشت گردن او اصابت می‌کند.

براساس اعلام پلیس کرمانشاه، وضعیت مرد گلوله خورده وخیم گزارش شده است. او هم اکنون در بیمارستان طالقانی کرمانشاه بستری است.

طبق گزارش منابع محلی، ضارب و مضروب اهل اسلام آباد غرب و ساکن شهرستان کرمانشاه بودند. آن‌ها می‌گویند که ضارب و مضروب به دلیل اختلاف‌های مداوم اقدام به درخواست طلاق کردند.

اما با این وجود، هنوز اخبار رسمی در باره علت دقیق حادثه منتشر نشده است و باید صبر کرد و دید که زن عصبانی در بازجویی‌ها چه جزئیاتی را لو می‌دهد.
 
تیرباران شوهر در خیابان؛ داستان از چه قرار است؟

تداوم تیراندازی‌های مرگبار خانوادگی!

تیراندازی زن به همسرش حادثه تازه‌ای نیست. در طول ماه‌های اخیر تیراندازی‌های منجر به جراحت، قتل و قتل عام‌های خانوادگی افزایش یافته است. همین چند روز قبل بود که داماد عصبانی در کردستان، همسر و خواهرزن را به رگبار بست و به قتل رساند.

پیش از آن، در گتوند خوزستان نیز این حادثه تکرار شد. در این فاجعه هم یک داماد عصبانی اقدام به قتل عام ۴ عضو خانواده همسرش کرد.

روز‌های ابتدای فروردین سال جاری نیز، داماد عصبانی اهوازی اعضای خانواده همسرش را در پی اختلافات خانوادگی به رگبار بست. در این حادثه ۸ نفر جان شان را از دست دادند.  

بهمن سال گذشته نیز اتفاق مشابهی در کرمانشه رخ داد. در این حادثه مرد که از مدتی قبل با همسر خود اختلاف داشت، در حالی که همراه وکیل خانم و برادر او برای رسیدگی قضایی به پرونده شکایت همسرش به دادگستری مراجعه کرده بودند، درست مقابل دادگستری هر سه نفر را به شلیک‌های مرگبار از پا در آورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین