قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

امروز اول شهریور ماه قیمت بیت کوین با ۱.۴۳ درصد افزایش نرخ به ۴۹۸۵۹ دلار معادل ۱۳۷۶۱۷۱۶۵۲ تومان رسید.
کد خبر: ۹۷۵۰۷
بازدید : ۸۹۶
۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷
فرادید| بیت کوین همچنان در کانال ۴۹ هزار دلار قرار دارد. قیمت بیت کوین امروز اول شهریور ماه با ثبت افزایش ۱.۴۳ درصد به ۴۹۸۵۹ دلار معادل ۱۳۷۶۱۷۱۶۵۲ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۷.۴۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۷۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۲۶.۳۴ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۳.۱۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۹ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

بیت کوین زمانی که دوباره نگرانی‌هایی درباره روند نزولی به وجود آمده بود، دیروز توانست به مرز ۵۰،۰۰۰ دلار نزدیک شود. تعطیلات آخر هفته قدرت ماندن بیت کوین در سطوح بالاتر را اثبات کرده بود و حتی حجم کمتر هم باعث ریزش نشد.

معامله گر و تحلیلگر Rekt Capital به طور خلاصه می‌گوید: “تا اینجای کار، برای بیت کوین خوب است. ” با این وجود، با نزدیک شدن به ۵۰،۰۰۰ دلار، نگرانی‌ها در مورد قدرت کلی بازار افزایش یافت.

سو ژو (Su Zhu)، مدیرعامل و بنیان گذار صندوق سرمایه‌گذاری تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital)، در توییتی از تارگت بسیار دقیق خود برای بیت کوین خبر داد. تاجر میلیادر در حوزه ارز دیجیتال مدعی شد که رمزارز پرچمدار بازار می‌تواند در عرض کمتر از دو ماه به تارگت ۸۸,۸۸۸ دلاری برسد.

پیش‌تر از این توییت، یکی از بنیانگذاران دیگر این شرکت، کایل دیویس (Kyle Davies) در توییتی عنوان کرد که به نظر میرسد بیت کوین طی سیکل بلند مدت ویا سوپر سایکل، سقف تاریخی جدیدی را به ثبت خواهد رساند.

اسکات ملکر، تحلیلگر برجسته و مجری برنامه گرگ وال استریت عقیده دارد بیت‌کوین در آینده نزدیک با تهدید‌های ناظران بازار‌های مالی روبه‌رو می‌شود.

ملکر در مصاحبه‌ای با کیتکونیوز در رابطه با تهدید‌های نظارتی که احتمالا در آینده گریبان بیت‌کوین را می‌گیرد حرف زد و گفت: بیت‌کوین در آینده به دلیل فرار مردم از دسترسی دولت‌ها به سرمایه بزرگ‌تر می‌شود و همین موضوع دولت‌ها را به سمت قانون‌گذاری برای این بازار سوق می‌دهد.

ملکر عقیده دارد حتی شدیدترین مقررات دولتی نمی‌تواند بیت‌کوین را شکست دهد.

برخی کارشناسان درباره روند صعودی بیت کوین معتقدند که اولین محدوده حمایت در صورت ریزش بیت‌کوین ۴۷ هزار دلار است و اگر بیت‌کوین بالای محدوده ۵۰ هزار دلار تثبیت شود هدف بعدی این ارز ۶۰ هزار دلار است.
 
به صورت کلی به دلیل اینکه گارد بازار صعودی است اصلاح بازار زیاد طول نمی‌کشد و هر ریزشی با افزایش تقاضا همراه است. احتمالا در طول هفته بعد شاهد عبور قیمت بیت‌کوین از ۵۰ هزار دلار هستیم.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین