قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۱۷

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۱۷

قیمت بیت کوین امروز ۱۷ مهر ماه با ثبت کاهش ۰.۰۴ درصد به ۵۴,۱۷۵ دلار معادل ۱,۵۱۸,۹۵۱,۰۷۴ تومان رسید.
کد خبر: ۹۹۳۷۹
بازدید : ۴۸۳۳
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۶

فرادید| بیت کوین عقب نشینی کرد. امروز ۱۷ مهرماه قیمت بیت کوین با ۰.۰۴ درصد کاهش نرخ به ۵۴,۱۷۵ دلار معادل ۱,۵۱۸,۹۵۱,۰۷۴ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۲ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۷۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۳۴.۸۱ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۱۶.۵۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۴ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

حدود یک هفته پیش بود که بیت کوین پس از بهبود از آخرین افت قیمت خود به زیر ۴۱,۰۰۰ دلار، توانست تا مرز ۴۵۰۰۰ دلار احیا شود. با این حال، همانطور که اغلب در بازار ارز‌های رمزنگاری اتفاق می‌افتد، وضعیت به سرعت تغییر کرد.

برای اولین بار در یک ماه گذشته قیمت تا ۵۰,۰۰۰ دلار افزایش یافت و پس از چندین بار ریجکت شدن در این منطقه، توانست با قاطعیت بر این سطح غلبه کند و برخلاف آنچه در ماه سپتامبر (شهریور و مهر) اتفاق افتاد، این بار، بیت کوین به صعود خود ادامه داد.

این حرکت منجر شد قیمت به مرز ۵۶,۰۰۰ دلار نزدیک شود که بالاترین سطح آن از اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت) تاکنون است. در حالی که دلایل احتمالی پشت این رالی چشمگیر هنوز مورد بحث است، نرخ رشد این ارز رمزنگاری شده در حدود یک هفته به حدود ۳۵ درصد رسیده است.

در این مرحله، خرس‌ها وارد عمل شده و بیت کوین را به مرز ۵۴۰۰۰ دلار رساندند. بیت کوین ممکن است برای نگه داشتن سطح ۵۰ هزار دلار در حال مبارزه باشد، اما آخرین حرکت آن می‌تواند «نهایی»‌ترین ابزار برای تلافی خرس‌ها باشد.

معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital، جدیدترین اقدام قیمت بیت کوین را به عنوان «آخرین دام خرس» توصیف کرد. این تحلیلگر رنج بیشتری را برای خرس‌های بیت کوین پیش بینی می‌کند. پس از رسیدن به ۵۰ هزار دلار برای اولین بار در یک ماه، بیت کوین بار دیگر منبع بحث‌های شدید بین سرمایه گذاران در بازار است.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین در چند ماه آخر سال رشد می‌کند و هدف اول این ارز ۶۳ هزار دلار و هدف بعدی ۹۳ هزار دلار است. اما برخی از کارشناسان هم عقیده دارند هدف ۱۰۰ هزار دلاری برای بیت‌کوین امسال محقق نمی‌شود.

بیت‌کوین روی محدوده ۵۰ هزار دلار معامله می‌شود و اگر بالای مقاومت ۵۲ هزار دلار تثبیت شود هدف بعدی این ارز ۶۰ هزار دلار است.

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین