عکس/ جایگاه تماشاگران در ورزشگاه ریخت

عکس/ جایگاه تماشاگران در ورزشگاه ریخت

در حالیکه هواداران این تیم به شدت از این پیروزی خوشحال بودند و بالا و پایین می‌پریدند به ناگهان سکو‌ها فرو ریخت و صحنه نگران کننده و عجیبی را رقم زد.
کد خبر: ۹۹۷۸۲
بازدید : ۳۶۱۲
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴

تیم ویتسه از سری مسابقات هفته نهم لیگ هلند مهمان نایمخن بود و نهایتا موفق شد حریف خود را با یک گل شکست دهد؛ برد مهم و دلچسبی که باعث شد ویتسه به رتبه ششم جدول صعود کند.

اما خوشحالی بعد از این برد خوب خارج از خانه یک اتفاق وحشتناک را برای هواداران ویتسه که در ورزشگاه خانگی نایمخن حضورداشتند رقم زد و شوک بزرگی را به فوتبال هلند وارد کرد. ماجرا از این قرار بود که بعد از سوت پایان مسابقه بازیکنان ویتسه به سمت هواداران‌شان که در استادیوم حاضر بودند رفته تا خوشحالی بعد از برد را با آن‌ها تقسیم کنند.

در حالیکه هواداران این تیم به شدت از این پیروزی خوشحال بودند و بالا و پایین می‌پریدند به ناگهان سکو‌ها فرو ریخت و صحنه نگران کننده و عجیبی را رقم زد.

البته اکثر کارشناسان و هواداران فوتبال در هلند معتقد هستند که در صحنه رقم خوردن این اتفاق تماشاگران هیچ تقصیری نداشته اند. در واقع این باور وجود دارد که ورزشگاه خانگی نایمخن از استحکام کافی برخوردار نبوده و همین موضوع سبب شده که این اتفاق رخ دهد.

جایگاه تماشاگران
حالا باید منتظر ماند و دید که فدراسیون فوتبال هلند و مسئولان باشگاه نایمخن چه واکنشی به این مسئله نشان خواهند داد.

برای کسانی که در قسمت بالایی سکو‌ها حضور داشتند اتفاق خاصی رخ نداد، اما آن دسته از هوادارانی که در بخش پایینی مشغول خوشحالی بودند به سمت پایین لغزیده شدند؛ اتفاقی که صحنه وحشتناکی را رقم زد که ویدیوی آن اکنون در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

هنوز مشخص نیست که آیا برای هوادارانی که این حادثه برای آن‌ها رخ داده مشکل خاصی رخ داده و اینکه آیا آن‌ها مصدوم شده‌اند یا خیر. با این حال گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که این اتفاق وحشتناک خسارت جانی به همراه نداشته، اما به نظر می‌رسد که باید تا ساعات آینده منتظر ماند تا اطلاعات دقیق تری در این باره منتشر شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین