۴ معیار اشتباه رایج در زمان خرید شیرآلات ارزان قیمت!

۴ معیار اشتباه رایج در زمان خرید شیرآلات ارزان قیمت!

وزن شیرآلات نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است.

کد خبر : ۱۰۴۲۲۲
بازدید : ۸۲۶۱

خرید شیرآلات ارزان اگر به درستی انجام گیرد می تواند واقعا بهینه باشد؛ هم از نظر صرفه جویی در هزینه خرید و هم جلوگیری از دردسر خرابی های احتمالی. فاکتورهایی وجود دارد که معمولاً در کنار قیمت شیرآلات ارزان به چشم خریداران نمی آید و یا به اشتباه در ذهن بعضی خریداران جا افتاده که مقایسه انواع شیرآلات را پیچیده تر می کند.

به طور مثال وزن بالا به عنوان یکی از نشانه های کیفیت در نظر گرفته می شود در صورتی که جنس شیرآلات نقش مهم تری در تعیین کیفیت دارد. در این مقاله 4 مورد از معیارهای رایج اما اشتباهی که ممکن است شما نیز در زمان انتخاب شیرآلات ارزان با تکیه بر آن تصمیم گیری کنید بررسی شده است.

شیرآلات ساختمانی

شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک طرح و رنگ متفاوتی دارد و از شیرآلات ارزان تا شیرآلات لوکس تنوع دارد. برای خرید مناسب ترین مدل شیرآلات معمولاً کیفیت در کنار قیمت بهترین شیرآلات ایرانی بررسی می شود.

با بررسی عواملی مانند وزن و جنس شیرآلات بهداشتی ، طرح منحصر به فرد و گارانتی شیرآلات می توانید در مورد کیفیت شیرآلات ساختمانی به نتیجه برسید. رنج قیمت شیرآلات نیز با مقایسه قیمت چندین مدل در طرح مورد نظرتان به دست می آید.

دامنه قیمت شیرآلات از قیمت شیرآلات ارزان تا لوکس را شامل می شود. بیشتر افراد هنگام خرید شیرآلات بهداشتی ، تنها به برند و قیمت شیرآلات توجه دارند. در حالی که مواردی مانند جنس، کیفیت و گارانتی در نظر گرفته نمی شوند. کیفیت شیرآلات لزوماً با مشاهده ظاهر و یا سبک سنگین کردن شیرآلات قابل تشخیص نیست. بر خلاف باور عمومی، شیرآلات سبک نیز ممکن است با کیفیت باشند.

وزن شیرآلات نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است.

خرید شیرآلات

4 معیار اشتباه رایج در زمان خرید شیرآلات ارزان قیمت

قیمت شیرآلات یکی از اولین معیارهایی است که بعد از پسندیدن ظاهر شیرآلات ساختمانی توسط خریداران بررسی می شود. اما آیا قیمت شیرآلات ارزان به تنهایی گویای کیفیت است؟ بسیاری تصور می کنند شیرآلات ارزان به دلیل قیمت پایین تری که دارد لزوماً بی کیفیت است.

اما این تصور تا جایی که تفاوت قیمت معناداری میان شیرآلات ارزان مورد نظر شما با شیرآلات ارزان (و استاندارد) تولید شده توسط برندهای معتبر وجود نداشته باشد چندان درست نیست. یک کف قیمتی برای شیرآلات ارزان استاندارد وجود دارد که پایین تر بودن قیمت از آن نشانه خوبی نیست!

اما در صورتی که قیمت شیرآلات ارزان متناسب با قیمت شیرآلات ارزان برندهای معتبر بازار و جنس آن استاندارد باشد نگرانی چندانی بابت کیفیت شیرآلات وجود ندارد. در این میان از بررسی گارانتی و طرح زیبای شیرآلات نیز غافل نشوید.

قیمت شیرآلات ارزان مهم ترین نشانه کیفیت شیرآلات ارزان قیمت است. با گشت و گذار در بازار و یا فروشگاه های اینترنتی شیرآلات می توانید در مورد متوسط قیمت ست شیرآلات ارزان اطلاعات کاملی به دست آورید. با توجه به این قیمت برای خود مرزی تعیین کنید.

اگر قیمت شیرآلات بهداشتی ارزان مورد نظر شما پایین تر از قیمت متوسط شیرآلات ارزان تولید شده توسط برندهای معتبر است؛ اصلا به سراغ خرید آن نروید! چرا که تولید شیرآلات استاندارد هزینه هایی دارد و قیمت شیرآلات ارزان و با کیفیت باید هزینه های تولید آن را پوشش دهد. شیرآلات بسیار ارزان امکان ندارد استاندارد باشد.

امام معیارهای اشتباه رایجی که بیشتر خریداران در زمان خرید شیرآلات ارزان قیمت بر اساس آن تصمیم گیری می کنند چیست؟

شیرآلات ارزان هر چه سنگین تر باشد با کیفیت تر است !

­­­سنجیدن کیفیت شیرآلات ساختمانی بر اساس وزن آن رایج ترین اشتباه است. اگر بخواهید بر این اساس خرید شیرآلات را انجام دهید باید شیرآلات سربی خریداری کنید؛ چرا که بسیار سنگین است! اما سرب ماده بسیار مضری برای سلامتی انسان به حساب می آید و شیرآلات سربی نیز کاملاً غیر استاندارد است.

در صورتی که آلیاژ شمش برنج که ماده اولیه در تولید بیشتر شیرآلات بهداشتی استاندارد است وزن پایین ترین نسبت به سرب دارد. پس اگر جنس شیرآلات و طراحی آن استاندارد باشد "وزن" اهمیتی در کیفیت شیرآلات ساختمانی ندارد.

 خرید شیرآلات ارزان قیمت!

جنس شیرآلات ارزان غیر استاندارد است !

یکی دیگر از تصورات رایج اشتباه در مورد شیرآلات ارزان قیمت این است که جنس تمام آن ها غیر استاندارد است. در صورتی که ممکن است علت قیمت پایین تر شیرآلات ارزان وزن کمتر، اکونومی بودن طراحی و فرایند تولید ساده تر آن باشد. همیشه نمی توان علت پایین تر بودن قیمت ارزان شیرآلات را در کیفیت جستجو کرد.

کیفیت شیرآلات ارزان می تواند استاندارد و در حد شیرآلات لوکس باشد اما وزن آن به فراخور طرح پایین تر در بیاید. پس در زمان خرید بیشتر بر روی جنس ماده اولیه تمرکز کنید تا وزن بالای شیرآلات.

گارانتی شیرآلات ارزان اهمیتی ندارد !

بسیاری خریداران زمانی که به دنبال خرید شیرآلات ساختمانی ارزان هستند حاضرند تمام فاکتورهای دیگر را نادیده بگیرند و فقط به قیمت توجه کنند. در صورتی که اهمیت گارانتی در زمان خرید شیرآلات ارزان، اگر بیشتر نباشد، کمتر از اهمیت آن در زمان خرید شیرآلات لوکس نیست.

خرید شیرآلات ارزان بی کیفیت ریسک هزینه خرید مجدد و یا تعمیر شیرآلات در آینده ای نزدیک را افزایش می دهد. در صورتی که قیمت کمی بالاتر برای خرید شیرآلات ارزان دارای گارانتی بپردازید خیالتان تا مدت ها بابت احتمالی خرابی آن راحت خواهد بود.

شیرآلات ساختمانی ارزان قیمت با طرح خاص وجود ندارد!

شیرآلات ارزان مانند شیرآلات ساختمانی لوکس مدل های متنوعی دارد. بعضی از آن ها کاملا معمولی و بعضی خاص هستند. برخی برندهای شیرآلات ایرانی برای تولید شیرآلات ارزان، به جای کپی برداری از مدل های موجود در بازار، به طراحی مدل های منحصر به فرد و انحصاری می پردازند. با اندکی بررسی می توانید این نوع شیرآلات زیبا را تهیه نمایید.

شیرآلات ساختمانی کاویان

شیرآلات کاویان هم افزا یکی از تولیدکنندگان با سابقه و خلاق شیرآلات ساختمانی است که به تولید انواع شیر روشویی ، شیر توالت ، شیر حمام و شیر آشپزخانه می پردازد. بسیاری از مدل های شیرآلات این شرکت طرح های ثبت شده و انحصاری است که از سایر محصولات موجود در بازار کپی برداری نشده.

با مراجعه به وب سایت شیرآلات ساختمانی کاویان (https://www.kavianhamafza.com) می توانید انواع شیرآلات ارزان قیمت تا شیرآلات لوکس را مشاهده و مقایسه نمایید. اگر قصد خرید شیرآلات بهداشتی دارید حتماً به این فروشگاه اینترنتی شیرآلات نیز سر بزنید.

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید