(ویدئو) آیپد پرو M4 با نمایشگر پوشش نانو در تست مقاومت چندان موفق ظاهر نشد

(ویدئو) آیپد پرو M4 با نمایشگر پوشش نانو در تست مقاومت چندان موفق ظاهر نشد

با معرفی آیپد پرو OLED کانال‌های یوتوبی مختلفی میزان مقاومت این تبلت را در برابر خط‌وخش و خمش آزمایش کرده‌اند. پیش‌تر کانال معروف «JerryRigEverything» میزان مقاومت نسخه معمولی این تبلت را آزمایش کرده بود. اکنون این کانال در ویدیوی جدیدی میزان مقاومت نسخه دارای نمایشگر پوشش نانو (Nano-texture) تبلت پرچمدار اپل را در نسخه 11 اینچی آزمایش کرده است. باتوجه به بررسی‌ها، ظاهراً شیشه این نمایشگر از حالت عادی نیز شکننده‌تر شده است.

کد خبر : ۱۹۱۵۲۴
بازدید : ۱۲

در آیپد پرو 2024، شیشه دارای پوشش نانو یکی از گزینه‌های اختیاری است که کاربران می‌توانند با پرداخت 100 دلار هزینه بیشتر از ویژگی‌های خاص آن بهره ببرند.

این شیشه در کاهش میزان تابش نور و درعین‌حال حفظ دقت و کیفیت تصویر کاربرد دارد. البته این گزینه تنها برای آیپد پرو جدید 1 ترابایتی یا 2 ترابایتی در دسترس است و در نتیجه قیمت نوع وای‌فای 11 اینچی آن را به 2099 دلار می‌رساند.

در ادامه می‌توانید ویدیوی JerryRigEverything را ببینید:

مقاومت شیشه نانوبافت آیپد پرو 2024

همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده می‌کنید، نسخه نانوبافت آیپد پرو نیز مثل نسخه معمولی نمی‌تواند دربرابر خم‌شدن مقاومت کند. همچنین چندان در برابر خطوخش مقاومت مطلوبی ندارد. البته این شیشه دربرابر اشیایی مانند کلید و سکه می‌تواند جان سالم به‌در ببرد، اما ممکن است در برابر اشیا نوک تیزتر مانند سوزن یا میخ چندان مقاوم نباشد.

46_11zon

شیشه نانوبافت آیپد پرو در آزمون معروف سختی موس در سطح 3 و 4 خش‌هایی پیدا کرد که برخی از آن‌ها قابل اصلاح هم نبود. نکته قابل‌توجه این است که در نسخه معمولی این تبلت، در سطح 3 خط‌وخشی ایجاد نشده بود.

به‌طورکلی باتوجه به بررسی‌های انجام‌شده، ممکن است که شیشه نانوبافت آیپد پرو این تبلت را از حالت عادی نیز شکننده‌تر کرده باشد. بااین‌حال این شیشه مزایایی نیز به‌همراه دارد که می‌تواند برای برخی کاربران سودمند واقع شود.

منبع: دیجیاتو

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید