نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۲۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۱۷  هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۸۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۹۹۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۵۷۴
بازدید : ۶۵۳۴
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۲۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۱۳ تا ۰.۸۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۱۷  هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۸۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۹۹۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۰۳ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷۱ درصد افزایش به پنج میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۷۱ درصدی به یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی بدون تغییر قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۲۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۳۷۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۴۷۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۴۷۶ تومان و ۲۶ هزار ۹۴۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۵۸۰ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۹۵۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۹۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۴۵ تومان و ۲ هزار ۸۷۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۲۴۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۴۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه