فروش فوق العاده ۳ محصول ایران خودرو از امروز

فروش فوق العاده ۳ محصول ایران خودرو از امروز

سایت فروش ایران خودرو برای ثبت نام در این طرح از امروز (سه شنبه) به مدت سه روز فعال خواهد بود.
کد خبر: ۱۰۲۳۴۸
بازدید : ۸۱۲۸
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸

گروه صنعتی ایران خودرو در فروش این هفته خود، سه محصول راناپلاس با سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک را به صورت فوق‌العاده و با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می‌کند. همه مدل‌های عرضه شده نسبت به بازار با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسند.

رانا پلاس در حالی با قیمت ۲۲۷ میلیون در این فروش فوق‌العاده فروش می‌رود که در بازار قیمت آن ۲۷۰ میلیون تومان است. در واقع این یارانه ۴۳ میلیونی در جیب کسانی می‌رود که در قرعه‌کشی برنده شوند.

پژو ۲۰۷ هم در کارخانه ۲۳۳ میلیون، اما در بازار بیش از ۳۵۵ میلیون تومان قیمت دارد. ۱۲۲ میلیون تومان نیز در این خودرو یارانه توزیع خواهد شد.

دنا پلاس نیز در بازار بیش از ۴۸۵ میلیون تومان و در کارخانه ۳۹۳ میلیون تومان قیمت دارد. ۹۲ میلیون تومان اختلاف را می‌توان یارانه برای فروش این خودرو در نظر گرفت.

با توجه به یارانه ۴۳ میلیونی، ۱۲۲ میلیونی و ۹۲ میلیونی این سه مدل خودرو میانگین یارانه توزیعی در هر خودرو ایران‌خودرو ۸۵ میلیون تومان می‌شود.

سایت فروش ایران خودرو برای ثبت نام در این طرح از امروز سه شنبه به مدت سه روز فعال خواهد بود.

مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه کشی شنبه هفته آینده ۱۸ دی‌ماه انتخاب خواهند شد. مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند از امروز تا پنج شنبه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

جدول فروش

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه