هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

با توجه به گزارش‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۲۳ مردادماه در اغلب مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است.
کد خبر: ۱۰۹۵۴۱
بازدید : ۲۴۲
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی ایران امروز ۲۳ مردادماه و طی پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است. طی این مدت در جنوب سیستان وبلوچستان، ارتفاعات شرق هرمزگان و جنوب کرمان به‌ویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی رخ می‌دهد.

در شمال سیستان وبلوچستان و مناطقی از شرق کشور وزش باد گاهی همراه با خیزش گردوخاک پدیده غالب است. طی دو روز آینده آسمان استان‌های خوزستان، ایلام و شمال بوشهر غبار آلود است و در برخی ساعات وزش باد و گردوخاک رخ خواهد داد.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران، طی دو روز آینده در اغلب مناطق کشور به‌ویژه نیمه‌شمالی کشور افزایش نسبی دما بین ۲ تا ۴ درجه سانتیگراد رخ خواهد داد. طی سه روز آینده شرق دریای عمان مواج و متلاطم خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با دمای ۴۸ و۵۰ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۹ و ۱۰ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

هواشناسی ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه