تکرار یک شایعه؛ ازدواج الناز شاکردوست این بار با بهرام رادان!

البته این اولین باری نیست که شایعه ازدواج الناز شاکردوست منتشر می‌شود. پیش از این برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که او با علیرضا حقیقی دروازه بان سابق پرسپولیس ازدواج کرده است. اما پس از مدتی الناز شاکر دوست این شایعه را تکذیب کرد و گفت که اصلا حقیقی رو نمی‌شناسد.
کد خبر: ۱۱۰۳۶۰
بازدید : ۲۸۹۱
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱

فرادید| در ادامه انتشار شایعات عجیب درباره ازدواج و طلاق چهره‌های مطرح، این بار نوبت به الناز شاکردوست رسیده است تا بار دیگر شایعه ازدواج اش مطرح شود. خبری که برررسی ما نشان می‌دهد صحت ندارد.

به گزارش فرادید، در این رابطه برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی تصویری از حضور بازیگران فیلم سینمایی ابلق در اکران مردمی هفته قبل در پردیس سینمایی آزادی منتشر کرده اند. تصویری که بهرام رادان و الناز شاکردوست را در این مراسم و در کنار یکدیگر نشان می‌دهد.

تکرار یک شایعه؛ ازدواج الناز شاکردوست این بار با بهرام رادان!

آن‌ها با استناد عجیب به این تصویر مدعی ازدواج بهرام رادان و الناز شاکردوست شده اند. شایعه‌ای که تاکنون این دو واکنشی به آن نشان نداده اند.

البته این اولین باری نیست که شایعه ازدواج الناز شاکردوست منتشر می‌شود. پیش از این برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که او با علیرضا حقیقی دروازه بان سابق پرسپولیس ازدواج کرده است.

اما پس از مدتی الناز شاکر دوست این شایعه را تکذیب کرد و گفت که اصلا حقیقی رو نمی‌شناسد.

بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست متولد ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران است و فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ فعالیت آغاز کرد. او در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده است و در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت.

او ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد و  در سال ۱۳۹۷ برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد موفق شد  جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از آن خود کند.

از دیگر نمونه آثار الناز شاکردوست می‌توان به تی تی، خفگی، ابلق، سراسر شب، از ما بهترون، چراغ قرمز، مطرب، قلب یخی، اسب سفید پادشاه، باد در علفزار می‌پیچد، رسوایی و بی وفا اشاره کرد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه