معمای جنگل؛ کسی که در تصویر هیچ آسیبی نمی‌بیند را شناسایی کنید؟

در تصویر معمای تصویری جنگل، ماموریت شما مشخص است: آنکه در تصویر آسیبی نمی‌بیند را شناسایی کنید.
کد خبر: ۱۱۲۶۸۲
بازدید : ۹۴۷
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶

معمای تصویری جنگل: بازی‌های فکری، پازل‌ها و تست‌ها را می‌تواند از جمله سرگرمی‌های اصلی فضای اینترنت است. شما با انجام این تست‌ها و بازی‌های هوشی و تصویری می‌توانید توانائی‌های شناختی خود را محک بزنید. بر همین اساس بازی فکری امروز که تحت عنوان معمای تصویری جنگل در منتشر شده است، یک تمرین ورزشی خوب برای مغز شما می‌باشد. شما باید تمام توجه خود را اختصاص دهید تا این معما را رمزگشایی کنید.

معمای تصویری جنگل

این معما شاید آسان به نظر برسد، اما پس از آنکه بخواهید آن را حل کنید متوجه خواهید شد که حل کردن آن چندان آسان نیست.  اما وقتی به هدف خود می‌رسیم به ما احساس برتری می‌دهد. چالش جدیدی که درک و نکته سنجی شما را به چالش می‌کشد، مانند اکثریت قریب به اتفاق در شبکه‌های اجتماعی به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفت.

در تصویر معمای تصویری جنگل، ماموریت شما مشخص است: آنکه در تصویر آسیبی نمی‌بیند را شناسایی کنید. توانایی‌های شناختی و سطح ادراک خود را با ارائه پاسخ به معمای تصویری جنگل امتحان کنید. یادتان باشد که برای ارائه پاسخ فقط ۵ ثانیه فرصت دارید. زمان شما از هم اکنون آغاز شد.

معمای جنگل؛  کسی که در تصویر آسیبی نمی بیند را شناسایی کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای تصویری جنگل

بله درست است، خرس هیچ آسیبی نمی‌بیند. اگر دقت کرده باشید در صورت سوا، هیچ اشاره‌ای نشد که کدام انسان آسیب نمی‌بیند؟!  به همین دلیل و با توجه به دو تصویر مجزا، خرس تنها موجودی است که آسیبی نمی‌بیند.

معمای جنگل؛  کسی که در تصویر آسیبی نمی بیند را شناسایی کنید؟

منبع: چشمک

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه