(تصاویر) ۱۰ حقیقت پنهان درباره سلبریتی‌ها که حتما غافلگیرتان می‌کند

سلبریتی بودن هم دشواری‌های خودش را دارد. همیشه باید ظاهر و رفتار خوبی داشته باشند و انتظارات میلیون‌ها طرفدار خود در سرتاسر دنیا را برآورده کنند. با این حال، آن‌ها هم مانند بقیه‌ی آدم‌ها هستند و ترس ها، آرزو‌ها و امید‌های خودشان را دارند.
کد خبر: ۱۱۳۵۹۵
بازدید : ۳۴۸
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳

با چند حقیقت خواندنی درباره‌ی سلبریتی‌های هالیوودی همراه باشید.

۱- رابرت پتینسون زنی که مزاحمش شده بود را به یک قرار خسته کننده برد

رابرت

رابرت پتیسنون یک طرفدار زن داشت که هفته‌ها هر روز بیرون آپارتمانش منتظر می‌ماند. یک روز که کاری برای انجام دادن نداشت، آن زن را با خود به رستوران برد. اما تنها کاری که انجام داد گله و شکایت از زندگی اش بود و حوصله‌ی آن زن را سر برد. لازم به گفتن نیست که آن‌ها دیگر هرگز یکدیگر را ندیدند.

۲- نیکلاس کیج یک اختاپوس خانگی داشت

کیج

نیکلاس کیج به خرید‌های خاص و نامتعارفش مشهور است. یکی از چیز‌های عجیبی که تا به حال خریده یک اختاپوس عظیم الجثه است که اسمش را کول (Cool) گذاشته بود. او این اختاپوس را در سال ۱۹۹۸ خرید تا به گفته‌ی خودش، در ایفای نقش هایش به او کمک کند.

۳- اسکارلت جوهانسون ۲ آلبوم موسیقی منتشر کرده است

اسکارلت

اسکارلت جوهانسون یکی از مشهورترین صدا‌های دنیا را دارد، اما خواننده‌ی حرفه‌ای نیست. با این حال، او تاکنون ۲ آلبوم موسیقی منتشر کرده است. اولی به نام Anywhere I Lay My Head در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. دومی هم Break Up نام دارد که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد.

۴- اد شیران زمانی بی خانمان بود

اد

اد شیران پیش از به شهرت رسیدن در دنیای موسیقی، ۲ سال و نیم بیرون کاخ باکینگهام می‌خوابید و میان دوستانش کوچ سرفینگ (اقامت رایگان در خانه‌ی افراد داوطلب میزبانی) می‌کرد. او قطعه‌ی «بی خانمان» (Homeless) خود را هم در همین دوران نوشت.

۵- نام لئوناردو دیکاپریو از لئوناردو داوینچی گرفته شده

لئو

پدر و مادر لئوناردو دیکاپریو در موزه‌ای در ایتالیا در حال تماشای پرتره‌ای از داوینچی بودند که پسرشان در شکم مادر خود شروع به لگد زدن کرد. پدر دیکاپریو این را یک نشانه دانست و تصمیم گرفت نام این نقاش سرشناس ایتالیایی را روی پسرش بگذارد.

۶- برد پیت گواهینامه خلبانی دارد

برد

برد پیت علاوه بر اینکه یکی از موفق‌ترین بازیگران هالیوود است، یکی از جالب‌ترین چهره‌های آن هم هست. او یک سرگرمی غافلگیرکننده دارد که بیشتر مردم از آن بی خبرند. برد پیت گواهینامه‌ی خلبانی دارد و در کلاس‌های آموزش خلبانی شرکت می‌کند.

۷- جودی فاستر بازیگری را از ۳ سالگی آغاز کرد

جودی

جودی فاستر بازیگری را اولین بار در ۳ سالگی با حضور در تبلیغ یک کرم ضد آفتاب شروع کرد.

۸- ریس ویترسپون در دانشگاه استنفورد ِ آمریکا درس خوانده

ریس

این بازیگر محبوب و موفق برای ادامه‌ی تحصیل وارد دانشگاه استنفورد شد، اما پس از یک سال دانشگاه را رها کرد تا به دنبال بازیگری رود.

۹- رنگ مو‌های الویس پرسلی در اصل طلایی بود

الویس

الویس پرسلی با مو‌های سیاهش شناخته می‌شود. اما کمتر کسی می‌داند که رنگ مو‌های او در اصل طلایی بود و خود از یک زمانی تصمیم گرفت موهایش را سیاه کند.

۱۰- مدونا درامر یک گروه موسیقی بود

مدونا

مدونا در دهه‌ی ۸۰ میلادی درامر یک گروه موسیقی به نام The Breakfast Club بود.

منبع: روزیاتو

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه