bato-adv

(عکس) استفاده هولناک از تمساح به عنوان سلاح هنگام درگیری!

نوجوانان درگیر نزاع در اندونزی اغلب اشیاء تیز، سنگ و سایر سلاح‌ها را برای آسیب رساندن به طرف مقابل به همراه می‌آورند، اما حمل یک حیوان درنده به دعوا تا کنون بی‌سابقه بوده است.
کد خبر: ۱۱۴۷۳۸
بازدید : ۱۵۲۶۲
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹

در جریان نزاع بین دانش‌آموزان مدرسه در دورن ساویت، جاکارتای شرقی، در بعدازظهر ۱۸ سپتامبر، یکی از مجرمان سعی کرد از یک تمساح کوچک به عنوان سلاح استفاده کند.

پلیس دانش‌اموزان مظنون به دست داشتن در نزاع را دستگیر کرد. رئیس پلیس دورن ساویت، روز دوشنبه گفت: ما ۱۱ نفر را بازداشت کردیم.

رئیس پلیس تأیید کرد که یکی از دانش آموزان درگیر یک تمساح کوچک آورده است.

گفته می‌شود تمساح کوچک متعلق به مدرسه است، اما از نوجوان خواسته شد که از این حیوان مراقبت کند.

نوجوان درگیر نزاع در اندونزی اغلب اشیاء تیز، سنگ و سایر سلاح‌ها را برای آسیب رساندن به طرف مقابل به همراه می‌آورند، اما حمل یک حیوان درنده به دعوا تا کنون بی‌سابقه بوده است.

این حادثه در یک ویدئو در فضای مجازی منتشر شد. بر اساس اطلاعات موجود در این ویدئو، گزارش شده است که این نزاع با توهین‌های پی در پی بین دانش آموزان در شبکه‌های اجتماعی آغاز شده است.

(عکس) استفاده از تمساح به عنوان سلاح هنگام درگیری؟

پلیس سلاح‌های تیز دست ساز و کروکودیل‌های کوچک را به عنوان مدرک کشف و ضبط کرد.

ماربون اطمینان داد که در این نزاع هیچ آسیب یا تلفات جانی نداشته و تمساح کوچک توسط یکی از عاملان به اداره محیط زیست جاکارتا شرقی تحویل داده شده است.

کروکدیل و تمساح موجودی مشابه هستند؟

اکثر مردم تصور می‌کنند که تمساح‌ها و کروکودیل‌ها یک نوع خزنده هستند. اما در این باره باید گفت که این دو جانوران ظاهر یکسانی ندارند و رفتار یکسانی نیز ندارند؛ هر دوی آن‌ها از اعضای کروکودلیا هستند. اما کروکدیل‌ها از خانواده Crocodylidae می‌باشند، در حالی که تمساح‌ها از خانواده Alligatordae می‌باشند.

کروکودیل‌ها پوزه‌های بلندتر و نوک تیز تری نسبت به تمساح‌ها دارند. وقتی دهان تمساح‌ها بسته است دیگر هیچ کدام از دندان هایشان مشخص نیست، اما دندان‌های کروکودیل زمانی که دهانشان بسته است، باز هم مشخص است.

پوزه تمساح‌ها پهن‌تر از کروکودیل‌ها می‌باشد به همین دلیل تمساح‌ها از پوزه قوی تری نسبت به کروکودیل‌ها برخوردار هستند. به طور معمول کروکودیل‌ها در رنگ‌های روشن‌تر مانند سبز و قهوه‌ای هستند، در حالی که تمساح‌ها به رنگ‌های تیره‌تر مانند خاکستری و سیاه یافت می‌شوند.

جثه و اندام کروکودیل‌ها بزرگ‌تر از تمساح‌ها است. به طور معمول طول این جانوران به ۱۹ فوت می‌رسد. در حالی که طول تمساح‌ها به ۱۴ فوت می‌رسد.

هر دو این جانوران به دلیل حس فوق العاده‌ای که دارند به یکی از شکارچیان عالی و قدرتمند تبدیل شده اند. البته کروکودیل‌ها در مهاجرت به دریا نسبت به تمساح‌ها موفق‌تر عمل می‌کنند. در مقابل تمساح‌ها به دلیل آرواره‌های قوی تری که دارند، بهتر می‌توانند طعمه را شکار کنند.

منبع: خبرآنلاین

برچسب ها: تمساح
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv