کشف جسد زن ۲۵ ساله در خانه مجردی

کشف جسد زن ۲۵ ساله در خانه مجردی

تحقیقات برای کشف راز قتل زن ۲۵ ساله که در خانه مجردی اش به طرز مشکوکی خفه شده بود از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد.
کد خبر: ۱۸۴۵۳
بازدید : ۴۰۰۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۶
تحقیقات برای کشف راز قتل زن ۲۵ ساله که در خانه مجردی اش به طرز مشکوکی خفه شده بود از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد.
 
ساعت ۲۰ شب گذشته زن میانسالی در تماس با پلیس از قتل دختر ۲۵ ساله اش در خانه ای مجردی در محدوده شهرک مشیریه خبر داد
 
با اعلام این خبر بلافاصله ماموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه به محل حادثه اعزام شده و تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند. با حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد جسد بی جان دختر ۲۵ ساله ای  که آثار خفگی و جراحت روی دست و بدن و گلویش مشهود بود روبه رو شدند.
 
بلافاصله موضوع قتل زن جوان به بازپرس کشیک قثل پایتخت اعلام شد و بازپرس ایل بیگی در محل حادثه حاضر شد.
 
بررسی صحنه جرم نشان می داد مقتول با قاتل درگیر شده و آثار بهم ریختگی اثاثیه خانه وجود داشت پزشک جنایی پس از معاینه مقتول اعلام کرد زن جوان بر اثر خفگی و بریدگی زیر مچ جانش را از دست داده و آثار خراشیدگی روی دستش مشخص است.
 
در ادامه مادر مقتول به بازپرس ویژه قتل گفت: دخترم پس از جدایی همسرش به خانه من اومد و به همراه نوه ام در این خانه زندگی می کردیم ساعتی قبل من و نوه ام به بیرون از خانه رفتیم و هنگام بازگشت با جسد دخترم روبر و شدیم
 
پس از اظهارات مادر مقتول بررسی صحنه جرم از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شد و هیچ اثار ورود به زور روی در مشاهده نشد کارآگاهان در ادامه با کشف ردپای یک آشنا تحقیقاتشان را برای رمز گشایی از قتل زن ۲۵ ساله  آغاز کردند.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تحقیقات برای دستگیری مرد آشنا در دستور کار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین