وقتی ایوانکا ترامپ، "ماری آنتوانت" می‌شود!

وقتی ایوانکا ترامپ، "ماری آنتوانت" می‌شود!

تصویر جدید ایوانکا ترامپ در صفحه اینستاگرامش در خیل اعتراضات به ممنوعیت سفر اتباع هفت کشور به ایالات متحده موجی از انتقادها را به راه انداخته است.
کد خبر: ۳۳۳۰۸
بازدید : ۵۴۰۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
فرادید| تصویر جدید ایوانکا ترامپ در صفحه اینستاگرامش در خیل اعتراضات به ممنوعیت سفر اتباع هفت کشور به ایالات متحده موجی از انتقادها را به راه انداخته است.
 
به گزارش فرادید به نقل از سی ان ان، ایوانکا ترامپ در دقایق ابتدایی روز یکشنبه، یعنی حدود ساعت 12:05 بامداد به وقت آمریکا، عکسی از خودش و همسرش جرد کوشنر را بر روی صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام بارگذاری کرد. در این عکس، هر دوی آن‌ها لباس‌هایی کاملا پر زرق و برق به تن دارند.
 
وقتی ایوانکا ترامپ،

این عکس احتمالا مربوط به عصر روز قبل باشد، یعنی زمانی که این دو داشتند برای حضور در مراسم شام سالیانه باشگاه آلفالفا در هتل کاپیتال هیلتون آماده می‌شدند.
 
ایوانکا نیمه شب این عکس را بارگذاری کرد؛ زمانی که نیمی از ایالات متحده همچنان شاهد موجی از اعتراضات نسبت به اقدام پدرش بود. هزاران نفر در آمریکا و کشورهای دیگر جهان اعتراضشان را نسبت به ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور به آمریکا اعلام کردند.
 
با انتشار این عکس، منتقدان از طریق اینترنت ایوانکا ترامپ را به باد حمله گرفته و لباس نقره‌ای رنگ وی را با لباس "ماری آنتوانت،" واپسین ملکه فرانسه پیش از انقلاب کبیر، مقایسه کردند. همچنین هشتگ #letthemeatcake نیز در چندین توییت مورد استفاده قرار گرفت.
 
وقتی ایوانکا ترامپ،

البته بین فرزندان دونالد ترامپ فقط ایوانکا نبود که فعالیت‌های آخر هفته‌اش را علیرغم وجود اعتراضات مردمی به نمایش گذاشت. دونالد ترامپ جونیور، برادر ایوانکا نیز در اینستاگرامش فعالیت داشت: او برای شکار به دل طبیعت زده بود و عکسش را روی صفحه اینستاگرامی‌اش بارگذاری کرده بود.
 
وقتی ایوانکا ترامپ،

فعالیت‌های اعضای دیگر خانواده ترامپ شامل نمایش انیمیشن "در جستجوی دوری" و همچنین سفارش پیتزا به حساب جرد کوشنر بود. حتی Marlon Bundo، خرگوش خانواده پنس، نیز حضور داشت که حساب شخصی خودش را در اینستاگرام دارد.
 
در این بین اما تنها لباس براق و نقره‌ای رنگ ایوانکا بود که در اینترنت سر و صدا کرد. گفتنی است لباس ایوانکا در نمایش مد "اِررا اسپرینگ 2017" در سپتامبر به نمایش گذاشته شد. قیمت این لباس 4990 دلار آمریکا است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه