بسته شدن پرونده قتل مرد قصاب با خیانت همسرش
رگ گردن مرد قصاب را در حالت نیمه بی‌هوشی با تیغ موکت بری زدم

بسته شدن پرونده قتل مرد قصاب با خیانت همسرش

ما از قبل با یکدیگر اختلاف داشتیم تا این که با بهروز (دم اسبی) در پارک آشنا شدم سپس از او خواستم تا همسرم را به قتل برساند که ما بتوانیم با یکدیگر ازدواج کنیم.
کد خبر: ۶۲۳۰۲
بازدید : ۴۳۵۵
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
بسته شدن پرونده قتل مرد قصاب با خیانت شیطانی همسرش
 
سیدخلیل سجادپور| متهم به قتل فراری معروف به «دم اسبی» پس از انتشار خبر جنایت هولناک وی، با همکاری و اطلاعات مردمی توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شد و به قتل مرد قصاب با دسیسه شیطانی همسر وی اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی صبح روز گذشته با قدردانی از همکاری صمیمانه مردم و نیرو‌های کلانتری به تشریح جزئیات ماجرای دستگیری متهم معروف به «دم اسبی» پرداخت و گفت: صبح هشتم شهریور بود که خبر وقوع جنایتی هولناک، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی را به شهرک مهرگان مشهد کشاند.
 
سرهنگ حسین بیات مختاری افزود: جسد سوخته مردی کنار دیوار یک منزل مخروبه در خیابان مهرگان ۵۸ رها شده بود و بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد که فرد یا افرادی پس از ارتکاب جنایت در مکانی دیگر، جسد را در محل کشف رها کرده و گریخته اند.

وی افزود: بنابراین با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی «کاظم میرزایی» تحقیقات کارآگاهان در این باره آغاز و مشخص شد که مقتول تسبیحی به گردن داشت چرا که چندین دانه تسبیح هنوز روی گردن وی نمایان بود. این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر راهنمایی‌ها و نقش مقام قضایی در کشف این پرونده جنایی خاطرنشان کرد: با دستوراتی که از سوی قاضی ویژه قتل عمد صادر شد، کارآگاهان بلافاصله به تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی پرداختند و سپس در چند گروه عملیاتی به فرماندهی سرهنگ غلامی ثانی، بررسی‌های غیرمحسوس خود را با توجه به تجربه‌های اطلاعاتی ادامه دادند.
 
بسته شدن پرونده قتل مرد قصاب با خیانت شیطانی همسرش
قاتل معروف به دم اسبی
 
سرهنگ بیات مختاری گفت: در مدت کوتاهی کارآگاهان موفق شدند هویت مقتول را که مردی قصاب بود و همواره تسبیحی به گردن می‌آویخت در همان محله شناسایی کنند، اما وقتی کارآگاهان به منزل مرد قصاب رفتند هیچ کس آن جا نبود! و همسایگان از فروش منزل توسط مرد قصاب خبر دادند که از چند روز قبل در محل دیده نشده بود!

بخوانید: افشای راز جسد سوخته توسط زن خائن
این در حالی بود که شاخه دیگری از عملیات در محدوده کشف جسد، کارآگاهان را به منزلی کشاند که جنایت در آن رخ داده بود. این منزل متعلق به مرد افغانستانی بود که به یک جوان ۳۰ ساله معروف به «دم اسبی» واگذار کرده بود. به همین دلیل و با توجه به آثار کشیده شدن جسد روی خاک‌های منطقه، منزل مذکور با دستور قضایی مورد بررسی قرار گرفت که آثار خون روی فرش و همچنین اثر به آتش کشیدن جسد در حمام منزل، نشان داد که قتل در همین خانه رخ داده است. ولی خبری از مرد «دم اسبی» نبود!

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اشاره به این که همسایگان در تحقیقات غیرمحسوس کارآگاهان، از حضور یک زن در منزل «دم اسبی» هم سخن گفتند، تصریح کرد: بررسی‌ها بیانگر آن بود که جوان معروف به «دم اسبی» نیز تسبیحی به گردن می‌آویخت و با زنی ارتباط داشت به همین خاطر این احتمال قوت گرفت که جسد مربوط به «دم اسبی» است! بنابراین ماجرای گم شدن دو مرد جوان به طور همزمان در دستور کار قرار گرفت.
 
 
بسته شدن پرونده قتل مرد قصاب با خیانت شیطانی همسرش
او اعتراف کرد که رگ گردن مرد قصاب را به تیغ موکت بری بریده است
 
این مقام انتظامی ادامه داد: از سوی دیگر پیگیری کارآگاهان درباره ماجرای گم شدن مرد قصاب، آنان را به شهرک شهید رجایی کشاند جایی که بستگان همسر مرد قصاب زندگی می‌کردند.

وقتی «ف» زن ۲۴ ساله مرد قصاب با دستور قاضی میرزایی بازداشت شد ادعا کرد که جوانی روز سه شنبه به منزل آن‌ها مراجعه کرده و همسرش برای کشتن گوسفند به همراه آن مرد جوان رفته و دیگر بازنگشته است.
 
سرهنگ حسین بیات مختاری ادامه داد: این زن که در حضور مقام قضایی سخن می‌گفت: در بازجویی‌ها به ناچار به قتل همسرش توسط مرد معروف به «دم اسبی» اعتراف کرد و گفت: ما از قبل با یکدیگر اختلاف داشتیم تا این که با بهروز (دم اسبی) در پارک آشنا شدم سپس از او خواستم تا همسرم را به قتل برساند که ما بتوانیم با یکدیگر ازدواج کنیم.

او هم به بهانه کشتن گوسفند همسرم را به خانه مجردی‌اش کشاند که متعلق به مرد افغانستانی بود! اما وقتی من به محل رسیدم او همسرم را کشته بود!

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی یادآور شد: این زن جوان با صدور قرار قانونی از سوی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد روانه زندان شد و تحقیقات برای دستگیری مرد معروف به «دم اسبی» ادامه یافت. وی افزود: با هماهنگی مقام قضایی تصاویر به دست آمده از «دم اسبی» در روزنامه خراسان درج شد تا کسانی که از مخفیگاه وی اطلاعاتی دارند، موضوع را با پلیس در میان بگذارند.
 
این مقام ارشد انتظامی گفت: خیلی زود خبر جنایت هولناک با دسیسه شیطانی در شهر پیچید و کسانی که او را می‌شناختند با پلیس تماس گرفتند در میان این تماس‌ها مشخص شد که بهروز (دم اسبی) در یک ضایعات فروشی مشغول کار شده است بنابراین کارآگاهان با کسب مجوز قضایی و همکاری صمیمانه نیرو‌های کلانتری موفق شدند وی را در بولوار رسالت مشهد و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

سرهنگ بیات مختاری گفت: این متهم ۳۰ ساله پس از بازجویی‌های مقدماتی به اداره جنایی پلیس آگاهی منتقل شد و توسط سرهنگ بهرام زاده (افسر پرونده) مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت.

بخوانید: ماجرای جسد سوخته در حمام!
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با قدردانی از قاضی ویژه قتل عمد و همه عواملی که در کشف این پرونده جنایی نقش داشتند به تشریح اعترافات متهم پرداخت و افزود: جوان معروف به «دم اسبی» در بازجویی‌هایی که با نظارت سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس دایره قتل آگاهی) صورت گرفت، به صراحت جزئیات جنایت هولناک خود را شرح داد و گفت: «ف» (زن ۲۴ ساله) مغزم را شست و شو داده بود از مدتی قبل نقشه شیطانی می‌کشید، ولی من مخالفت می‌کردم تا این که فریب او را خوردم و نقشه شومش را اجرا کردم.
 
بسته شدن پرونده قتل مرد قصاب با خیانت شیطانی همسرش
زن خائن که با همکاری بهروز اسبی همسرش را به قتل رساند
 
آن روز به بهانه کشتن گوسفند، مرد قصاب را به خانه مجردی ام بردم، ولی گوسفندی در کار نبود! در پاسخ به سوالات مکرر مرد قصاب می‌گفتم تا چند دقیقه دیگر گوسفند را می‌آورند! سپس مقداری قرص خواب آور را داخل مشروبات الکلی حل کردم و از او خواستم تا وقتی که گوسفند را بیاورند مشروب بخوریم!
 
او هم قبول کرد و بعد از مصرف مشروب به خواب رفت تا پاسی از شب با خودم درگیر بودم تا این که شیطان بر من غلبه کرد و با تیغ موکت بری رگ گردن او را در همان حالت نیمه بیهوشی زدم و سپس تیغ را به جا‌های دیگر بدنش فرود آوردم!

بعد از این که او را کشتم، «ف» به منزلم آمد، شب بود که جسد را در حمام آتش زدیم، ولی باز هم انتقال آن به جای دیگری ممکن نبود.

به همین خاطر با کمک «ف» و کشان کشان جسد سوخته شوهرش را در کنار دیوار خرابه انداختیم تا این که فهمیدم کارآگاهان جسد را پیدا کرده اند و به دنبال منزل «ف» می‌گردند. من که ترسیده بودم فرار کردم و با کوتاه کردن موهایم و تغییر چهره در یک ضایعات فروشی مشغول کار بودم که ناگهان با دیدن افسران آگاهی غافلگیر شدم. رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی افزود: بررسی‌های بیشتر درباره زوایای دیگر این پرونده جنایی همچنان ادامه دارد.
 
منبع: روزنامه خراسان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: