تصوير/ نقاشي يک سرنگ عظیم در آسمان با هواپيما
در حمايت از واکسيناسيون

تصوير/ نقاشي يک سرنگ عظیم در آسمان با هواپيما

هنوز افراد نسبتا زیادی هستند که با واکسیناسیون مخالفند و کار من و شاید برای آن‌ها نوعی یادآوری باشد تا به خود تکانی بدهند.
کد خبر: ۸۸۸۳۵
بازدید : ۵۱۸۳
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
تصوير/ نقاشي يک سرنگ عظیم در آسمان با هواپيما
 
یک خلبان جوان آلمانی با پرواز بر روی طرح یک سرنگ عظیم کوشید تا اهمیت کارزار واکسیناسیون سراسری در اروپا را به هم‌میهنان خود یادآوری کند.

سمی کرامر، خلبان ۲۰ ساله آلمانی نخست به کمک یک مسیریاب جی‌پی‌اس، خط پرواز خودش را ترسیم کرد و سپس در نزدیکی دریاچهٔ کنستانس در جنوب آلمان ۲۰۰ کیلومتر پرواز کرد تا این سرنگ عظیم را در آسمان نقش کند. طرح این پرواز در وبسایت «فلایت تریدر ۲۴» به‌نمایش درآمده است.

وی دربارهٔ ابتکار خود گفت: «هنوز افراد نسبتا زیادی هستند که با واکسیناسیون مخالفند و کار من و شاید برای آن‌ها نوعی یادآوری باشد تا به خود تکانی بدهند.» وی افزود که کار او «شاید کمی هم نشانهٔ شادی بود، چون صنعت هوانوردی از این همه‌گیری خیلی آسیب دیده است.»

آلمان روز یکشنبه واکسیناسیون علیه کووید-۱۹ را به‌طور رسمی آغاز کرد و دولت این کشور بنا دارد ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار دوز واکسن را ظرف چند روز پایانی سال به‌دست مقامات بهداشتی برساند و این تعداد در ماه ژانویه به هفته‌ای ۷۰۰ هزار دوز خواهد رسید.
 
منبع: يورونيوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین