نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۰۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۸ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۳۰۱ هزارتومان فروخته شد. برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۴۷۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۳۹۰ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۷۵۲
بازدید : ۵۱۱۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قابل توجه، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با رشد قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۸ دهم درصد تا ۱.۰۱ درصد مثبت را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۱.۰۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۸ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۳۰۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۶۰۰ تومان و ۴ میلیون و ۳۰۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۶۵  صدم درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۰.۶۵ درصدی به یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۴۷۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۳۹۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۶ هزار تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۳۲۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۱۵۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار بدون تغییر و یورو با تغییر اندک نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۱۷۰ و ۲۴ هزار و ۶۷۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۰ فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۸۰۰ به خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۱۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۷۴۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۸۵ تومان و ۳ هزار و ۷۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و شش هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین