قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۴۰ معادل یک میلیارد و ۴۶۸ میلیون و ۲۹۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۸۷۰ دلار رسیده است که معادل ۴۹ میلیون و ۱۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۳ سنت معادل ۱۶ هزار و ۵۴۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۰۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز با رشد بالا به ۲۷۴ دلار معادل ۷ میلیون و ۱۸۶ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۰۸۷۳
بازدید : ۴۴۴۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۴۰ معادل یک میلیارد و ۴۶۸ میلیون و ۲۹۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۸۷۰ دلار رسیده است که معادل ۴۹ میلیون و ۱۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۳ سنت معادل ۱۶ هزار و ۵۴۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۰۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز با رشد بالا به ۲۷۴ دلار معادل ۷ میلیون و ۱۸۶ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۶۹ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۹۲ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۲ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۷ هزار و ۴۵۹ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۹۶ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۱۴ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۷ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۸۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۶۳ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۴ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۴ میلیارد و ۲۵۷ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۵ میلیارد و ۷۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز دوشنبه 4 اسفند تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

56.040 

یک میلیارد و 468 میلیون و 297 هزارتومان 

اتریوم

1870  

49 میلیون و 13 هزارتومان

بایننس

274

7 میلیون و 186 هزارتومان

تتر

1

26 هزار و 207 تومان

ریپل

 0.631

16 هزار و 542 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین