قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۸ هزار و ۳۹۹ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۳ میلیون و ۲۵۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۸۶۱ دلار رسیده که معادل ۸۷ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۹ دلار معادل ۳۳ هزار و ۹۷۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۷۹۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۳۶ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۵۶۷
بازدید : ۷۶۱
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۸ هزار و ۳۹۹ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۳ میلیون و ۲۵۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۸۶۱ دلار رسیده که معادل ۸۷ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۹ دلار معادل ۳۳ هزار و ۹۷۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۷۹۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۳۶ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۹۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۷۸ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۷۱۵ درصدی توانسته تا کانال ۳۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۴۴۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۸۶ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۷۵۸ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۷۹۸ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۷۹۸ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۴۹ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۵ میلیارد و ۵۳۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۶ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:05

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

58.399

یک میلیارد و 333 میلیون و  256 هزارتومان 

اتریوم

3861

87 میلیون و 710 هزارتومان

بایننس

636

14 میلیون و 510 هزار تومان

تتر

1

22 هزار و 798 تومان

ریپل

1.49

33 هزار و 970 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!
زندان برای زوج‌های در آستانه طلاق

راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!

اسرار خانه‌های هیتلر
از صحنه‌های خودکشی تا اقدام به ترور

اسرار خانه‌های هیتلر

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی
چرا قلب یکباره می‌ایستد؟

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی