قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۳۱

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۳۱

امروز ۳۱ تیرماه، قیمت بیت کوین با ۷.۰۴ درصد افزایش نرخ به ۳۱,۹۶۴ دلار معادل ۷۸۵,۸۹۳,۳۱۰ تومان رسید
کد خبر: ۹۶۲۶۴
بازدید : ۲۷۲۷
۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
فرادید| بیت کوین دوباره به کانال ۳۱ هزار دلار بازگشت. قیمت بیت کوین امروز ۳۱ تیرماه با افزایش ۷.۰۴ درصد به ۳۱۹۶۴ دلار معادل ۷۸۵,۸۹۳,۳۱۰ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۵۰.۷۴ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

دیروز حرکات نامطلوب چند روزه قیمت بیت کوین به اوج خود رسید. این دارایی قبلاً در عرض کمتر از یک هفته، چند هزار دلار از ارزش خود را از دست داده و به حدود ۳۱۰۰۰ دلار رسیده بود. پس از آن، اوضاع سریعاً بدتر شد و قیمت به زیر ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و در عرض چند ساعت به پایین‌ترین سطح روزانه خود یعنی در حدود ۲۹۰۰۰ دلار رسید.

این پایین‌ترین مارک قیمتی BTC از اواخر ژوئن (اوایل تیر) تاکنون بود. با این حال، گاو‌ها در این مرحله وارد عمل شدند و مسیر حرکت این ارز را معکوس کردند. بیت کوین با بازیابی نسبی سطوح قبلی، امروز توانست از مرز ۳۰۰۰۰ دلار عبور کند.

به گزارش فرادید؛ ارزیابی داده‌های درون شبکه‌ای نشان می‌دهد شماری زیادی از سرمایه گذاران خرد بازار با ضرر در حال فروش دارایی‌های خود هستند چرا که نگران اند تمام دارایی خود را از دست بدهند.

از طرف دیگر سرمایه گذاران بزرگ و شرکت‌ها اگرچه کماکان اقدام به فروش دارایی‌های در اختیار خود نکرده اند، اما تمایل آن‌ها به خرید جدید کاهش قابل توجهی داشته است و آن‌ها نیز نظاره گر بازار شده اند.

همچنین علی رغم انتقادات اخیر ایلان ماسک از ارز رمزنگاری شده، او، میلیاردر تسلا، روز چهارشنبه تأکید کرد که او هنوز "حامی" بیت کوین است و تأیید کرد که او و هر دو شرکت او - اسپیس ایکس و تسلا - مالک برخی از آن‌ها هستند، هرچند نگرانی‌های زیست محیطی خود را در مورد ارز تکرار کردند.

ماسک گفت که او "بطور کلی" از بیت کوین پشتیبانی می‌کند، اما نگرانی‌ها در مورد تأثیرات محیطی استخراج رمزنگاری را تکرار کرد.

ماسک گفت: "یک چیز را باید درباره ارز‌های دیجیتالی، به خصوص بیت کوین، در نظر داشته باشید، در استفاده از این ارز‌ها به دلیل از انرژی کمی بیش از حد خوب مراقب باشید. "
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین