ماجرای ممنوع التصویر شدن نجمه جودکی

ماجرای ممنوع التصویر شدن نجمه جودکی

نجمه جودکی، مجری جوان صداوسیما به تازگی پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته است: دورى از اجرا به معناى دورى من از تلویزیون نیست. مى خواهم جور دیگر و با حضورى دیگر در کنار شما باشم.» این یادداشت او شائبه کناره گیری اش از تلویزیون را به وجود آورده است.
کد خبر: ۹۷۹۷۵
بازدید : ۲۶۴۳۰
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
فرادید| مدتی پیش نجمه جودکی، مجری زن صداوسیما، با انتشار یک پست در اینستاگرمش اعلام کرد که قصد دوری از اجرا در صداوسیما را دارد. این گفته او احتمالا خبر از فعالیت تازه اش بعنوان بازیگر و یا مجری شبکه نمایش خانگی می‌دهد.  

به گزارش فرادید؛ ۲۶ مرداد ماه امسال نجمه جودکی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام نوشت: «برای مخاطبانم می‌نویسم برای مردمی که سیزده سال لحظه به لحظه حضورشان را حس کردم دقیقا هجده سالم بود که اجرای اولین برنامه زنده ام را تجربه کردم سال‌ها تلاش کردم تا در این جایگاه باشم و حالا در سی و یک سالگی تصمیم جدیدم را با شما شریک میشوم امیدوارم دور شدن من از اجرا در تلویزیون بین منو شما جدایی نندازه پى نوشت براى دوستانم: دورى از اجرا به معناى دورى من از تلویزیون نیست. مى خواهم جورِ دیگر و با حضورى دیگر در کنار شما باشم.»
 
ماجرای ممنوع التصویر شدن نجمه جودکی

پس از انتشار این پست، شائبه‌هایی درباره ممنوع التصویر شدن مجدد جودکی به وجود آمد.

برخی رسانه‌ها و کاربران بر این باورند که این موضوع باعث شده تا او اقدام به انتشار چنین پستی کرده و از اجرا کناره گیری کند.

البته ممکن است که این نوشته او به معنای وارد شدن به دنیای بازیگری باشد. چراکه جودکی قبل‌تر هم نقش کوچکی را در سریال «فاصله ها» ایفا کرده بود.
 
این سریال ساخته حسین سهیلی زاده است و نخستین بار اواخر سال ۱۳۸۹ روانه آنتن شبکه سه شد.

ماجرای ممنوع التصویر شدن نجمه جودکی
ممنوع التصویری مجری جوان

نجمه‌جودکی که سال‌های پیش اجرای مسابقه‌نما به‌نما را به همراه‌سعید شیخ زاده و حسین رفیعی در شبکه‌آی فیلم برعهده‌داشت، ناگهان اجرایش متوفق شد و مجری خانم دیگری جایگزین او شد.

همین موضوع باعث شد تا شبهات زیادی درباره ممنوع التصویری جودکی به وجود آید. اما او در صفحه‌اینستاگرامش علت عدم همکارش با این برنامه تلویزیونی را دلایل شخصی اعلام کرد.

پیشتر هم اجرای نجمه جودکی در برنامه «هفت ترانه» که از شبکه شما پخش می‌شد، همیشه با نقد‌های برخی مخاطبان روبرو می‌شد.

او به عنوان مجری ساختارشکن در صداوسیما شناخته می‌شد وزیر پا گذاشتن خطوط قرمز، پوشش متفاوت، از جمله دلایل منتقدان برای هجمه وارد کردن به این مجری جوان بود.

عده‌ای هم همین موضوعات را سبب ممنوع التصویری او می‌دانستند. اما جودکی در تمام مصاحبه هایش این موارد را رد می‌کرد.

او در یکی از گفتگوهایش گفته بود: «من طبق شئونات اسلامی در صدا و سیما حضور پیدا می‌کردم اگر غیر این بود اصلا اجازه ورود به سازمان را به من نمی‌دادند.»

همچنین این مجری جوان از ایراد گرفتن‌های مردم گلایه کرده و گفته است: «قبلا فضای مجازی نبود و مردم راحت‌تر با مسائل برخورد می‌کردند، ولی در حال حاضر صبر مردم هم خیلی کم شده است و فقط منتظر سوتی و گاف هستند، این واقعا اشتباه است. همه آدم‌ها خطا می‌کنند، ولی ما مجری ها، چون در اولویت دید هستیم، خطایمان هم در جلوی چشم قرار می‌گیرد. از کاه برایمان کوه می‌سازند.»
 
جودکی سال گذشته هم جنجال آفرین شده بود. او در یک اجرای خود خبری مربوط به شهر قم خواند که با واکنش تند کاربران مواجه شد و در نهایت هم عذرخواهی این مجری را رقم زد.
 
نجمه جودکی متولد ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۷۱ در شهر تهران، مجری رادیو و تلویزیون است.

او فارغ التحصیل لیسانس معماری از دانشگاه آزاد و دوره فیلمسازی و تدوین از موسسه سروش است و از طریق رضا رشیدپور وارد عرصه اجرا شد.

جودکی اجرای برنامه‌هایی نظیر سین مثل سریال، فرصت ویژه، مثبت هفده، هفت ترانه، مسابقه نما به نما و…  را برعهده داشته است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه