(عکس) کارت های همستر کمبات امروز سه شنبه 22 خرداد 1403

(عکس) کارت های همستر کمبات امروز سه شنبه 22 خرداد 1403

آموزش دریافت روزانه 5 میلیون سکه همستر کمبات – Hamster Kombat به همراه راهنمای باز کردن قفل کارت های کامبت. این مطلب هر روز آپدیت می‌شود.

کد خبر : ۱۹۲۷۶۰
بازدید : ۱۲۹۷

می‌توانید با دعوت از دوستان خود به ربات همستر کامبت، سکه رایگان دریافت کنید. توسعه‌دهندگان بازی برای جذاب‌تر شدن رقابت، قسمتی را تحت عنوان Mine طراحی کرده‌اند که می‌توانید با ارتقای یک‌سری کارت، سکه بیشتری در هر ساعت استخراج کنید.

کارت‌های کامبو چیست و چگونه به دست می‌آیند؟

115_11zon (3)

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی Hamster Kombat، کارت‌های کامبو هستند. کاربران می‌توانند هر روز، رأس ساعتی مشخص، کارت‌های کامبو را از قسمت Mine خریداری کنند و 5 میلیون کوین رایگان جایزه بگیرند. متاسفانه یکی از مشکلات کاربران، پیدا کردن کارت‌های کامبو و باز کردن قفل آنها است.

در بخش استخراج با چهار زیرمجموعه به ترتیب زیر مواجه هستیم:

 • Markets
 • PR&Team
 • Legal
 • Specials

هر روز رأس  ساعت ۱۵:۲۹  دقیقه می‌توانید با مراجعه به وب سایت  گجت نیوز ، کارت‌های کامبوی جدید را دریافت کنید و ۵ میلیون کوین رایگان پاداش بگیرید.

معمولا کارت‌های مذکور در چهار بخش بالا قرار گرفته‌اند و برای دسترسی به آنها باید یک‌سری به‌روزرسانی‌ها انجام داد که گاهی سر درآوردن از پروسه آن گیج‌کننده می‌شود. اگر هنوز هم عضو خانواده میلیونی همستر نشده‌اید، سریعا از طریق لینک زیر وارد شوید.

کامبوی امروز، ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

با پیدا کردن ۳ کارت کامبو هم می‌توانید یک مرحله سطح خود را ارتقا دهید و هم ۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه جایزه بگیرید. البته توصیه‌ای که همواره باید مدنظر داشته باشید این است که در کامبوی روزانه، همواره نسبت هزینه به درآمد را زیر نظر داشته باشید. (ممکن است برای پیدا کردن ۵ میلیون سکه هزینه‌ای بپردازید که ارزشش را نداشته باشد)

امروز مورخ ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳، سه کارت کامبو عبارتنداز:

116_11zon (3)

 • کارت HamsterTube در قسمت PR&Team
 • کارت HamsterGram در قسمت PR&Team
 • کارت Hamster Kombat merch در قسمت Specials

ممکن است برای به دست آوردن یک کارت مجبور شوید سایر کارت‌های خود را مرحله به مرحله ارتقا دهید. برای مثال برای باز کردن قفل کارت CEO نیاز است به قسمت Legal مراجعه کنید و کارت KYC را ارتقا دهید. کامبوی امروز را دریافت کرده‌اید؟ با ما همراه باشید.

منبع:خبرآنلاین

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  تازه‌‌ترین عناوین
  پربازدید