فرادید | صفحه نخست - فرهنگ و هنر

Faradeed | فرادید اخبار

بار دراماتیک «یاغی» بر دوش علی شادمان!
آمده که بماند

بار دراماتیک «یاغی» بر دوش علی شادمان!

«یاغی» (در همان حدی که در قسمت اول دیده‌ایم) این فرصت را برای شادمان ایجاد کرده که بخش‌های دیگری از توانایی‌های بازیگری‌اش را به مخاطبان و سینماگران ثابت کند.

ماجرای دروغین فردی که ۳۰ ساعت زیر آوار بود

گزارشگر صداوسیمای مرکز آبادان نیز به محض اطلاع از این موضوع برای تهیه گزارش در بیمارستان با فرد مصدوم مصاحبه می‌کند که در این مصاحبه فرد مدعی می‌شود که به مدت ۳۰ساعت در زیر آوار بوده و با کمک کارکنان آتش‌نشانی بیرون کشیده شده است.
سینما و تلویزیون؛ از حذف سروش صحت تا شکایت از «دینامیت»
مروری گذرا بر اتفاقات مهمی که در اریبهشت ماه افتاد

سینما و تلویزیون؛ از حذف سروش صحت تا شکایت از «دینامیت»

در آخرین روز اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ سازندگان فیلم‌های «دینامیت» و «گشت ارشاد ۳» با یک شوک بزرگ روبه رو شدند. ستاد امر به معروف و نهی از منکر علیه این دو فیلم اعلام به دلیل خفیف، تحقیر و تمسخر فریضه امر به معروف و نهی از منکر اعلام جرم کرد.
حامد آهنگی با همه چیز شوخی ‌می‌کند!
حامد آهنگی همه جا

حامد آهنگی با همه چیز شوخی ‌می‌کند!

آهنگی اجرای بامزه‌ای دارد و برعکس سایر مجریان سعی نمی‌کند که بامزه باشد بلکه واقعا جنس کمدی را می‌فهمد و می‌داند باید چطور شوخی کند. او در لبه خط قرمز حرکت می‌کند و دائما به اشخاص مقابلش می‌گوید که جنبه بالایی داشته باشند تا از حرف‌هایش ناراحت نشوند.

امروز؛ پایان کار نمایشگاه کتاب!

با وجود یک روز تعطیلی نمایشگاه کتاب در پی آلودگی هوا، بخش حضوری نمایشگاه در مصلای تهران، طبق اعلام اولیه، همان ساعت ۲۰ امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت به کار خود پایان می‌دهد.