فرادید | مجله زندگی - طرز تهیه

Faradeed | فرادید اخبار

طرز تهیه ماست کباب؛ تُرد و خوشمزه

جوجه کباب ماستی طعم متفاوت و خوشمزه‌ای دارد و این جوجه کباب خوشمزه به منظور پذیرایی از مهمان‌ها بسیار مناسب می‌باشد که نحوه تهیه آن بسیار ساده است و به راحتی می‌توان در مهمانی‌ها و دور همی ها، آن را تهیه و نوش جان کرد.

طرز تهیه کوکو گردو و گوشت

پایه اصلی این غذا گردو می‌باشد که می‌توان از خواص مهم گردو به داشتن مس که برای بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن مفید است و اسید فولیک و فسفر نام برد، اما با خوردن گردو بیماری‌های قلبی عروقی کاهش پیدا می‌کند و از بروز سرطان‌ها پیشگیری می‌کند.

طرز تهیه کشمش پلو با گوشت

معروف‌ترین کشمش پلو برای مازندارن و آمل می‌باشد که هم با مرغ هم گوشت تهیه می‌شود این غذا در مراسمات مذهبی نیز استفاده می‌شود، اگر دچار کم خونی و کمبود ویتامین دی هستید این غذای خوشمزه و اصیل را حتما تهیه کنید.

طرز تهیه سنگ سیر کردی؛ پلوی خوشمزه کُردی

این غذا مخلوطی از لوبیا سبز و لوبیا قرمز و سینه مرغ چرخ کرده می‌باشد و طرز تهیه بسیار راحتی دارد شما می‌توانید با تنوع در غذا‌های روزانه خود از غذا‌های خسته کننده راحت شوید.

طرز تهیه کباب چنجه با گوشت گوسفندی

کباب چنجه را با گوشت گوساله هم میشود درست کرد، ولی بهتر است که در حد الامکان از گوشت گوسفندی تازه استفاده کنید تا کباب نرم و خوشمزه‌ای تهیه کنید.

طرز تهیه شیرینی مسقطی شیرازی در خانه

مسقطی جزو شیرینی‌های خوشمزه است و فقط کافی است یک‌بار در خانه مسقطی درست کنیم تا طرفدار آن شویم. در این مطلب طرز تهیه مسقطی خانگی آموزش داده شده است.