فرادید | مجله زندگی - طرز تهیه

Faradeed | فرادید اخبار

طرز تهیه اسموتی هندوانه

تنوع اسموتی‌ها بسیار بالا است یک اسموتی خوب باید غلیظ و دارای بافتی منسجم باشد. در تهیه اسموتی از شکر زیاد استفاده نمی‌شود در نتیجه این نوشیدنی بسیار کم کالری و سالم به حساب می‌آید که می‌توانید به عنوان میان وعده آن را میل کنید.
طرز تهیه خورش گوجه سبز؛ بهاری و خوشمزه

طرز تهیه خورش گوجه سبز؛ بهاری و خوشمزه

خورشت گوجه سبز از جمله غذا‌هایی است که با فرا رسیدن فصل بهار و ورود نوبرانه‌های آن به بازار رونق می‌یابد حالا که قیمت گوجه سبز به نسبت مناسب‌تر شده می‌توانید این غذای خوشمزه را درست کنید و در کنار خانواده و دوستان از خوردن آن لذت ببرید.

طرز تهیه کیک توت فرنگی

کیک توت فرنگی یکی از انواع کیک‌های میوه‌ای است که به دلیل داشتن توت فرنگی تازه در ترکیباتش بسیار خوش طعم و خوشبوست.
طرز تهیه پنکیک شکلاتی

طرز تهیه پنکیک شکلاتی

برای سرو پنکیک شکلات می‌توان از انواع کرم و سس شکلاتی، خامه شکلاتی، نوتلا و … استفاده کرد و حتی می‌توان انواع میوه مانند موز و توت فرنگی در کنار پنکیک شکلاتی قرار داد که طعم آن را لذیذ‌تر می‌کند.

طرز تهیه سالاد سزار با سس مخصوص

سالاد سزار اختراع «سزار کاردینی» آشپز ایتالیایی_آمریکایی است که در جشن‌های استقلال آمریکا در سال ۱۹۲۴ از سر ناچاری و خالی بودن یخچال رستوران با مواد دم دستش یک سالاد خوشمزه آماده کرد.

طرز تهیه ارمنی پلو، ته‌انداز خوشمزه بال مرغ

ارمنی پلو یا ته‌انداز بال مرغ یکی از پلو‌های خوشمزه ایرانی است که از ترکیب بال مرغ مزه‌دار شده، برنج و زعفران تهیه می‌شود. ارمنی پلو به خاطر داشتن ظاهری زیبا و قالبی بسیار اشتها برانگیز و چشم‌نواز است.

طرز تهیه املت لوبیا شاپوری، صبحانه خوشمزه گیلانی

املت از نوع غذا‌های بسیار ساده و خوشمزه است که با مواد غذایی در دسترس و در مدت زمان کوتاه آماده می‌شود. املت لوبیا شاپوری صبحانه لذیذ و پر طرفدار گیلانی است که بیشتر در قهوه‌خانه‌های سنتی سرو می‌شود.

طرز تهیه خورش گوجه سبز

خورشت گوجه سبز به صورت متداول با گوشت خورشتی که شامل گوشت گوساله و گوسفندی است طبخ می‌شود، اما در صورتی که دوست ندارید از گوشت قرمز استفاده کنید می‌توانید آنرا با گوشت‌های سفید مانند گوشت مرغ و بوقلمون تهیه کنید