Faradeed | فرادید اخبار

اخبار حوادث روز، ۱۴۰۰/۰۱/۳۰

زلزله در بند گناوه و گزارش ویرانی‌های این حادثه در مناطق روستایی تیتر اصلی اخبار حوادث روز ۳۰ فروردین ماه بود.

همسرکشی با همدستی مرد غریبه

متهم که مردی ۴۱ ساله است در ابتدا منکر قتل بود، ولی در نهایت به طرح نقشه قتل با مشارکت همسر مقتول و سپس تهیه سلاح و ارتکاب این قتل اعتراف کرد.
قتل به خاطر یک شوخی

قتل به خاطر یک شوخی

یک دفعه یکی از کارگر‌ها به شوخی آب ریخت روی گوشی‌ام که من اعتراض کردم. همین اعتراض باعث دعوا شد و یکی از آن‌ها با چوب به سرم زد. در این درگیری چاقو را از دست یکی از آن‌ها گرفته و ناخواسته به مقتول زدم. بعد از جنایت هم فرار کردم.
قتل مرد جوان در حمایت از زن همسایه

قتل مرد جوان در حمایت از زن همسایه

من قصدی برای کشتن رامین نداشتم. فکر نمی‌کردم ضرباتی که به او زدم، باعث مرگش بشود. چون ضربات را به قسمت‌های حساس بدنش نزدم. در آن لحظه خواستم به او بگویم حق نداشت با سحر این‌طور رفتار کند.

خودسوزی زن جوان در بالکن آپارتمانش

گویا زن جوان بخاطر اختلافات شدید خانوادگی اقدام به این کار کرده است. پس از حضور عوامل آتش‌نشانی و باز کردن در ورودی منزل، پیکر سوخته و بی‌جان زن جوان در بالکن منزلش پیدا شد.
قطع دست، مجازات سارقان سریالی خانه‌ها؟!

قطع دست، مجازات سارقان سریالی خانه‌ها؟!

اعضای این باند پنج‌نفره که همگی با هم دوست بودند، شبانه وارد خانه‌ها می‌شدند و دستبرد می‌زدند. سال ۹۲ طرح چندین فقره شکایت مشابه مبنی‌بر سرقت از خانه‌هایی در غرب تهران مأموران را متوجه این موضوع کرد که سرقت‌ها سریالی است.
راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه

راز مرگ زن جوان در خانه مرد همسایه

اما در حال عکس انداختن از مبل‌ها بود که یک دفعه حالش بد شد و روی زمین افتاد. حتی فرصت نکردم یک لیوان آب به او بدهم که او فوت کرد. ترسیده بودم، مرگ او باعث می‌شد که برای من مشکل به‌وجود بیاید.
همسرکشی با کمک آدم کش‌های اجاره ای!

همسرکشی با کمک آدم کش‌های اجاره ای!

فرزاد (مرد ۴۴ ساله) هم به حرف هایم گوش می‌داد و این گونه یک رابطه عاطفی در فضای مجازی بین ما شکل گرفت تا این که از او خواستم برای رهایی از این شرایط زهرچشمی از همسرم بگیرد.

اخبار حوادث روز، ۱۴۰۰/۰۱/۲۸

انفجار کوره شمش فولادی که موجب مصدوم شدن ۹ نفر از کارگران شیفت در مجتمع فولاد شمش ایساتیس شد سرخط اخبار حوادث روز ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۰ بود.
تعرض به زنان جوان در زمین‌های کشاورزی

تعرض به زنان جوان در زمین‌های کشاورزی

زن جوان که دیگر خود را در دام «هیولای سیاه» می‌دید با مشت به شیشه‌های دودی می‌کوبید! جیغ می‌کشید و التماس می‌کرد، اما همه تلاش‌هایش برای نجات از چنگ «هیولا» بی نتیجه بود!
پایان شوم سرقت از پیرمرد تنها

پایان شوم سرقت از پیرمرد تنها

مجید که سردسته این باند بود به قتل پیرمرد با همدستی ناصر و دو دختر جوان به نام‌های محیا و شیلا اعتراف کرد و مدعی شد، پویا و متهم دیگر این پرونده از جنایت بی‌خبر بوده و فقط در سرقت از خانه پیرمرد حضور داشتند. بدین‌ترتیب محیا و شیلا نیز بازداشت شدند.
زن جوان به خاطر طلاق تا پای مرگ رفت

زن جوان به خاطر طلاق تا پای مرگ رفت

او به من گفته بود نمی‌گذارد راحت زندگی کنم. من می‌دانستم اگر طلاق بگیرم، او دیگر اجازه نمی‌دهد دخترانم را ببینم. به همین خاطر همراه خواهر و دو دخترم راهی تهران شدیم. ما در خانه بودیم که یکباره دو برادرم به آنجا آمدند و با قمه به جانم افتادند.
۹ نفر زخمی شدند

انفجار در کارخانه فولادِ یزد

انفجاره کوره شمش فولادی یزد موجب مصدوم شدن ۹ نفر از کارگران شیفت در مجتمع فولاد شمش ایساتیس شد که خوشبختانه پنج نفر از کارگران به صورت سرپایی درمان شدند.