فرادید | حوادث - عمومی
سارق پس از فروش ویلا، نقشه سرقت مسلحانه را کشید
همچنان ادعا می‌‏کرد که مامور است و باید تمام خانه را بگردد. از زن میانسال سراغ شوهرش ‏را گرفت و از او سوالاتی کرد تا این‌که درنهایت این زن را مجبور کرد در ‏گاوصندوق را باز کند. او تمام محتویات گاوصندوق را سرقت کرد و متواری ‏شد. ‏
محکومیت مرد نگهبان به اتهام قتل زن معتاد
برایش چای ریختم؛ کمی که حالش بهتر شد پایپ از کیفش بیرون آورد و فهمیدم معتاد است. گفت: می‌خواهد شیشه بکشد، مخالفتی نکردم؛ کمی هم شیشه به من داد ما هر دو شیشه کشیدیم؛ وقتی که کارش تمام شد گفتم باید برود، چون ممکن است برای من دردسر درست شود. گفت: نمی‌روم.
یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت واقعی ملک بود، اما با تبانی بنگاه دار گفتند ۷۰۰ میلیون تومان می‌ارزد. چون در محل نبودم که قیمت بگیرم و قرار داد هم در تهران نوشته شد شک نکردم. اما بعد از اینکه متوجه ماجرا شدم اعتراض کردم که خریدار هم به من گفت: هر کاری می‌توانی برو بکن. من هم تصمیم گرفتم تلافی کنم.
«متهمان به بهانه خرید ساندویچ وارد مغازه شدند. دو نفر از آن‌ها بیرون از مغازه ایستاده و مراقب اطراف بودند و دو نفر دیگر وارد مغازه شدند و با تهدید قمه و همزمان به هم ریختن مغازه، من را تهدید و اقدام به سرقت پول نقد داخل مغازه به مبلغ ۵۰۰‌هزار تومان، ساعت مچی و ... کردند و پس از آن از محل گریختند. سارقان با موتورسیکلت از محل فرار کردند و در همین زمان خواهرزاده‌ام با خودرو در محل حاضر شد که با اطلاع از موضوع سرقت، با خودروی شخصیِ او به تعقیب آن‌ها پرداختیم که دو نفر از آن‌ها توسط گشت کلانتری دستگیر شدند.»
وقتی برای شرکت در یک میهمانی دوستانه کلاه گیس گذاشته بود ناگهان کلاه گیس از سرش افتاد. این موضوع باعث شد تا چند نفر از میهمان‌ها او را مسخره کنند و دختر جوان بعد از بازگشت به خانه با خوردن ده‌ها قرص خودکشی کرد.
با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و جسدش را با همدستی برادرش پتوپیچ کرده و در ۶۰ کیلومتری جاده قم رها کرده است. وی همچنین به کارآگاهان گفته بود از آنجا که خودش در سن ۱۱ سالگی در پارک مورد آزار و اذیت قرار گرفته، برای اینکه ابوالفضل به سرنوشت مشابهی دچار نشود او را به قتل رسانده است.
اعترافات زن میانسالی که باران را ربود‌
نمی‌دانستم «باران» مادر دارد
او مرا به اطراف تهران برد و گفت: در این محدوده بچه‌های زیادی هستند که خانواده‌های معتادی دارند و با مبلغی پول می‌توانی آن‌ها را بخری. اما هیچ بچه‌ای پیدا نکردیم.
کلیه مدارس تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش فیروزکوه، دماوند و رودهن در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.
بر اثر سر و صدای ایجاد شده دختر ۳۱ ساله از خواب بیدار و قاتلان او را نیز به قتل رساندند و پس از سرقت مقداری طلاجات و مبلغ یک میلیون تومان وجه نقد از منزل خارج شدند.
یک نفر نیز به دلیل گرفتار شدن خودروی سواری‌اش در مسیر سیلاب در منطقه لالی در استان خوزستان فوت کرده است.
با توجه به اینکه تفاهم زیادی در مسائل با هم نداشتیم، به او جواب منفی دادم. پسر جوان وقتی در برابر جواب منفی من قرار گرفت، عکس‌های من را که در رستوران و کافی‌شاپ و محل‌های دیدنی گرفته بود، برایم ارسال کرد و با تهدیدهایش شروع به درخواست رابطه شوم و پول کرد.
ورود جنجالی پسر عاشق‌پیشه به مدرسه دخترانه
دویدن او در میان دختران دبیرستانی که به سمت کلاس هایشان می‌رفتند غوغایی به پا کرده بود بلافاصله از پله‌ها بالا رفت. می‌دانست که کلاس رها - دختر مورد علاقه‌اش - در طبقه دوم است. اما هنوز به کلاس نرسیده بود که داخل راه پله‌ها رها را با دوستانش دید.
آن زن یک تاکسی گرفت و من، او و باران به سمت میدان خراسان رفتیم. اول قرار شد از بساطی‌ها برای باران خرید کنیم که ارزان‌تر باشد، بعد که خرید برای باران تمام شد یک‌دفعه آن خانم گفت: این چه مانتویی است که پوشید‌ه‌ای؟ بیا یک مانتوی نو برای خودت بخر. به یک مغازه رفتیم و من خواستم باران را با خود به اتاق پرو ببرم، اما آن خانم گفت که نگران نباش، برو مانتو را راحت بپوش، اما وقتی از اتاق پرو بیرون آمدم فروشنده گفت: خانمی که با من بود، بچه را با خودش برد. من سراسیمه بیرون دویدم و فهمیدم بچه را دزدیده است.
ما قبل از آن به جاده چالوس رفته و زمانی که دختر جوان برای شستن دست هایش به سرویس بهداشتی رفته بود او کیف حاوی طلاهایش را دزدیده بود. شکایت‌های سریالی در این رابطه ادامه داشت و در تمامی آن‌ها پسر جوانی به نام کوروش در اینستاگرام، مراکز خرید و میهمانی‌ها با دختران جوان آشنا شده و از آن‌ها خواستگاری می‌کرد.
    صفحه  از ۳۲۴
نگاه ویژه
پرطرفدار