فرادید | حوادث - عمومی

Faradeed

پاترول دزد در دام

پاترول دزد در دام

یکی از خودور‌های مسروقه را به شخصی به‌نام «فرهاد» به مبلغ صد دلار فروخته است. کارآگاهان در عملیاتی پلیسی فرهاد را در مخفیگاهش واقع در نظام‌آباد دستگیر و خودروی مسروقه را کشف کردند و فرهاد که چاره‌ای نداشت، به خرید خودروی سرقتی اعتراف کرد.
یاشار دوبار مرتکب قتل شد و هربار رضایت گرفت

یاشار دوبار مرتکب قتل شد و هربار رضایت گرفت

او توانست پیش از اجرای حکم رضایت اولیای دم را جلب کند و پس از شش سال حبس از زندان رهایی یابد، اما یاشار پس از آزادی بار دیگر در جریان نزاعی خیابانی فردی را به خاطر چشم در چشم شدن با چاقو به قتل رساند.
دزدی برای آزادی برادر

دزدی برای آزادی برادر

بعد از مدتی هم قاضی با مرخصی چند روزه‌اش موافقت کرد. اما شرط آزادی از زندان سپردن وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی بود. من برای فراهم کردن این وثیقه خیلی تلاش کردم، اما نتوانستم آن را جور کنم.
پشت پرده ماجرای ٨ روز شکنجه  لیدا کاوه

پشت پرده ماجرای ٨ روز شکنجه لیدا کاوه

گفتند تعادل روحی و روانی ندارد و حرف‌هایی که ‏می‌زند مستند نیست. گفتند اعتیاد دارد. گفتند برای جذب فالوور این حرف‌ها را ‏زده است. در صورتی‌که هیچ‌کدام از این حرف‌ها اصلا منطقی پشتش ندارد.
اسیدپاشی پدر روی پسرش و نامزد او

اسیدپاشی پدر روی پسرش و نامزد او

در حالی که اسیدپاشی جرمی است که از جنبه عمومی نیز دارای مجازات بوده و ما امیدواریم که دادستان یا نماینده‌شان به این مسأله ورود کنند. ضمن اینکه شرایط این قربانی اسیدپاشی نیز طوری نیست که برای شکایت اقدام کند.
تعرض به دختر معلول در خودرو

تعرض به دختر معلول در خودرو

من اصلا با او هیچ قرار ملاقاتی نگذاشتم و او دروغ می‌گوید که من آزارش داده‌ام. بنا بر این گزارش، هیئت قضات بعد از شنیدن اظهارات متهم برای صدور رأی وارد شور شدند.
۲۳ هزار یورو؛ کاسبی مأموران قلابی

۲۳ هزار یورو؛ کاسبی مأموران قلابی

کارآگاهان بعد از شنیدن اظهارات مرد جوان، در بررسی‌های خود متوجه دزدی دیگری شدند که با همین شگرد انجام شده بود و سارقان در جریان آن ۱۰ هزار یورو سرقت کرده بودند.
زنی که شوهرش را سلاخی کرد!

زنی که شوهرش را سلاخی کرد!

زن معتاد که پس‌از قتل شوهر سابق اش قصد داشت جسد او را با تاکسی به محل دیگری منتقل کند بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
پایان خونسردی قاتل «گوش بر»

پایان خونسردی قاتل «گوش بر»

مرد جنایتکار که به‌خاطر بریدن گوش‌های یک زن بعد از قتل او به قاتل «گوش بر» معروف شده بود پس از ۴ سال انتظار سرانجام در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.
سمفونی خونین در رستوران

سمفونی خونین در رستوران

مطربان دوره‌گردی که در رستوران‌های جاده سولقان به ساز و آواز می‌پرداختند هرگز گمان نمی‌کردند با قتل یک جوان در رستوران، سمفونی خونینی بر پا شود.
عشق خطرناک دختر ۱۳‌ساله و پسر  ۱۵‌ساله!

عشق خطرناک دختر ۱۳‌ساله و پسر ۱۵‌ساله!

دختر و پسر نوجوانی که برای جلب رضایت خانواده خود برای ازدواج قرص برنج خورده بودند، زمانی که با شکایت مادر دختر در دادگاه حاضر شدند، جزئیات عشقشان را توضیح دادند.