فرادید | حوادث - عمومی
فیلم تکان‌دهنده دیگری از شکنجه حیوانات باعث رنجش افکار عمومی شد
سگی سعی می‌کند پادر میانی کند، پارس می‌کند و سعی دارد این الاغ را از زیر دستان بی‌رحم پسر جوان جدا کند؛ تلاشی که بی‌نتیجه می‌ماند. یک سگ دیگر هم دور و بر این الاغ می‌چرخد و پارس می‌کند. این دو سگ سعی دارند که الاغ را نجات دهند؛ اما موفق نمی‌شوند. با این حال دست از تلاش‌شان برنمی‌دارند تا شاید بتوانند کمی زودتر این الاغ را از درد نجات دهند.
برملاشدن معمای قتل پیرمرد ثروتمند پس از ٥‌سال
شرط ازدواجی که با خون بسته شد
«من قصد ازدواج با نگار را داشتم. اصلا آن پیرمرد را نمی‌شناختم، تا این‌که یک شب نسترن ماجرای پیرمرد و اموالش را برای ما تعریف کرد. درواقع او ابتدا به محمد گفته بود، مثل این‌که به هم علاقه‌مند شده بودند. اما نسترن به محمد گفته بود به شرطی با او ازدواج می‌کند که از خانه پیرمرد سرقت کنند. بعد هم ماجرا را به ما گفتند. ما ٥ نفر شدیم. می‌دانستیم که او کسی را ندارد، نگار و نسترن به خانه پیرمرد رفتند، در را باز گذاشتند و بعد من و محمد و رضا وارد خانه شدیم، دهانش را بستیم و با چاقو ضربه‌ای به دستش زدیم».
ازدواج من با مقتول اجباری بوده و از زندگی با شوهرم راضی نبودم به همین خاطر با همدستی مردی جوان که از قبل با وی در ارتباط بودم نقشه این جنایت را کشیدم.
ادر این پسربچه مدتی قبل طلاق گرفته بود و وی به تنهایی با پدر معتادش زندگی می‌کرد و همسایه‌ها از مدتی قبل متوجه رفتار‌های غیر انسانی این مرد با فرزندش شده بودند.
پلیس برزیل اعلام کرد که یک مرد برزیلی با همدستی همسر و معشوقه‌اش جنایت‌های هولناک خود را انجام داده بودند. «ایزابل پیره و کریستینا برونا» گوشت قربانیان را تقسیم کرده و غذا‌ها را تهیه می‌کردند.
زنی که خواست شوهرش را عاشق زن دیگری کند
در یک میهمانی مختلط، او را دیدم، اما پلیس درآن میهمانی ما را دستگیر کرد و خانواده متعصب من وادارمان کردند که باهم ازدواج کنیم. پدرام گفته بود وضع مالی خوبی دارد، اما بعد از ازدواج متوجه شدم که او با پدرش کنار خیابان میوه فروشی می‌کند.
جوان فوتبالیستی که متهم به تعرض به یک دختر بود، پس از ازمایش دی ان ای قبول کرد که بچه دختر مال اوست و حاضر است با او ازدواج کند ولی دختر و خانواده‌اش نظر دیگری دارند.
تکنسین لیزر موهای زائد با بی دقتی باعث سوختن بدن مراجعه کننده اش کند.
شرط عجیب ازدواج، چه سرنوشتی برای داماد رقم زد؟
زنی که پیش از ازدواج شرط کرده بود باید داماد از خانه پیرمرد ثروتمندی دزدی کند قاتل شد.
اولین آرزویش به‌دست‌آوردن بینایی‌اش است، دومین آرزویش رفتن به برنامه خندوانه و لمس‌کردن عروسک محبوب این برنامه «جناب‌خان» و سومی دیدن کارتون است. هنوز در دنیای شیرین کودکی است؛ با هیجان از کارتون‌هایی که برای آخرین‌بار دیده است، سخن می‌گوید؛ تام و جری، پلنگ‌صورتی و سفیدبرفی.
سرقت‌های مسلحانه برای تأمین هزینه ازدواج
او راهی پیشنهاد داد که می‌توانستیم یک شبه پولدار شویم. ما هم قبول کردیم. اردشیر با برادرم و فرید و من و یک دختر و پسر دیگر در پاتوقی که اردشیر آنجا بود جمع شدیم و نقشه سرقت‌ها را کشیدیم. او از ما دو میلیون وپانصد هزار تومان جمع کرد تا اسلحه بخرد. وقتی اسلحه خرید اولین سرقت را از فردیس شروع کردیم.
شک بیهوشی بر بالین بیمار حاضر شد و، چون نتوانست او را آرام کند با در نظر گرفتن شرایط، دوز پایینی از داروی بیهوشی را به او تزریق کرد تا کار آندوسکوپی بدون آسیب جدی به بیمار انجام شود. اما شرایط آن‌طور که با ید پیش نرفت و لحظاتی پس از تزریق دارو، مرد میانسال دچار ایست قلبی شد و پس از احیا به کما رفت. در حالی که بررسی‌ها برای یافتن علت این اتفاق ادامه داشت «هادی» پس از دو روز در آی‌سی‌یو تسلیم مرگ شد.
از آنجایی که از زمان مرگ بیش از ۲۴ ساعت می‌گذشت واز سویی مشخصات جسد پیدا شده با شهاب شباهت زیادی داشت این احتمال مطرح شد که جسد متعلق به پسر نوجوان باشد. بدین ترتیب با شناسایی جسد از سوی پدر شهاب راز ناپدید شدن پسر ۱۷ ساله برملا شد.
پزشکان دانشکده پزشکی دانشگاه حران در استان شانلی اورفا در جنوب شرق ترکیه، موفق به خارج کردن توده پلاستیکی حدودا ۲ کیلوگرمی از معده و روده محمد اکینجی، پسر ۱۴ ساله مبتلا به اوتیسم شدند.
    صفحه  از ۳۰۹
پرطرفدار