فرادید | حوادث - عمومی

Faradeed | فرادید اخبار

ماجرای قتل بلاگر معروف با همدستی دو بلاگر دیگر!

ماجرای قتل بلاگر معروف با همدستی دو بلاگر دیگر!

پس از این بررسی‌ها، پلیس با بازداشت سمانه، به قتل شهاب پی برد. همسر بلاگر معروف در اعترافاتش گفته که بر سر اختلاف‌های مداومی که با شهاب داشته، اخیرا درگیری شان بالاگرفته است. اما او مدعی شده قتل را هم دست اش مهدی، که او نیز بلاگر است و مدت‌ها پیش با او آشنا شده، انجام داده است.

در جستجوی علت دقیق انفجار پارک ملت

پس از اینکه ویدیو‌ها و تصاویر مختلفی از انفجار  شمال و شمال غرب تهران منتشر شد، برخی رسانه‌های فارسی زبان و بخشی از کاربران شبکه‌های اجتماعی مدعی شدند که حادثه در ساختمان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، حوالی پارک ملت رخ داده است. آن‌ها برای اثبات این ادعا، ویدیویی از آتش سوزی یک ساختمان منتشر کردند.  

ماجرای زورگیری در اتوبان کرج - قزوین

در نهایت جدل به پایان می‌رسد و زورگیران به سرعت موتور سیکلت را روشن می‌کنند و خلاف مسیر اتوبان به راه می‌افتند. البته پس از انتشار این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی و افزایش نگرانی‌ها از رشد زورگیری در مسیر‌های تهران و البرز، پلیس خبر داد که زورگیران را دستگیر کرده است.  
ماجرای دو اتفاق عجیب

قتل عام در گتوند و مهمات سنگین در پایانه غرب

گرچه هنوز پلیس و مقام قضایی، به شکلی رسمی انگیزه داماد از قتل عام خانواده گتوندی را اعلام نکرده است. اما افراد محلی می‌گویند که موضوع به یک اختلاف قدیمی میان قاتل و همسرش بر می‌گردد.
نشان شجاعت آلمان برای یک ایرانی؛ چیا ربیعی کیست؟

نشان شجاعت آلمان برای یک ایرانی؛ چیا ربیعی کیست؟

پس از انتشار ویدیوی ایستادگی چیا ربیعی، ایرانیِ ساکن وورتسبورگ در برابر مهاجم سومالیایی، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آلمانی از او تقدیر کردند. رسانه‌های این کشور می‌گویند که او حالا در آلمان به یک قهرمان بدل شده است. در این میان مقامات آلمانی نیز به تقدیر  و تمجید از چیا ربیعی پرداخته اند.
مراسم قسامه، رازگشای قتل کارمند جوان

مراسم قسامه، رازگشای قتل کارمند جوان

من اصلا سروش را نمی‌شناسم و انگیزه‌ای برای قتل او نداشتم. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و کیومرث را به قصاص محکوم کردند؛ اما این حکم در دیوان عالی کشور تأیید نشد.
۵ سرباز جان باختند

تصاویر/ واژگونی اتوبوس سربازان معلم

اتوبوس با ۳۹ سرنشین از مبدا زاهدان به مقصد آباده در حرکت بوده که به علت نقص فنی از ناحیه ترمز با جدول وسط جاده برخورد و در سمت مسیر مقابل واژگون و در این حالت با یک دستگاه تریلی متوقف در مسیر مخالف برخورد و متوقف می‌شود
جزئیات جدید از حادثه اتوبوس سربازان

جزئیات جدید از حادثه اتوبوس سربازان

کنترل اتوبوس مسافربری در سرپیچ از دست راننده کلا خارج شده و با سرعتی نزدیک به ۱۴۵ کیلومتر به عقب یک تریلی حامل بار که در کنار جاده متوقف بوده برخورد می‌کند.
قتل مرد جوان به خاطر بدهی

قتل مرد جوان به خاطر بدهی

من در فرصتی مناسب حامد را به داخل گودالی هل دادم و سپس با سنگ به سرش زدم. وقتی بیهوش شد او را با چاقو کشتم. من گوشی او را هم شکستم تا عکس‌های سلفی که با هم گرفته بودیم از بین برود و راز قتل پنهان باقی بماند.
سحر تبر به بیماری خونی مبتلا شد

سحر تبر به بیماری خونی مبتلا شد

چشم‌های خاکستری وحشتناک، بینی کج سربالا، لب‌های درشت، جمجمه مخروطی و از همه مهم‌تر لاغری بسیارعجیب وغریب، همچنین گریم‌های ترسناک، تیپ شخصیتی او را خلق کرده بودند. سه سالی با همین چهره چشم‌ها را در اینستا به سوی خودش کشاند.
راز سربه مهر قتل زن مسن
عروس و نوه تبرئه شدند

راز سربه مهر قتل زن مسن

آثار ضرب‌و‌جرح روی جسد زن سالخورده نمایان بود، اما آثاری از شکستگی قفل در یا درگیری وجود نداشت. در‌حالی‌که فرضیه جنایت ازسوی یک آشنا قوت گرفته بود، دختران طلعت عروس بزرگ‌شان به‌نام زیبا را به‌عنوان مظنون معرفی کردند.