فرادید | حوادث - عمومی

Faradeed | فرادید اخبار

حقوقدانی که کلاهبردار شد!

حقوقدانی که کلاهبردار شد!

من هوش بالایی دارم، می‌خواستم وکیل بشوم، اما وقتی در امتحان وکالت قبول نشدم وارد بازار کار شدم و شروع به کار‌های متفرقه کردم. بعد وقتی دیدم آنچه به‌دست می‌آورم در برابر توانایی هایم کم و پایین است تصمیم به کلاهبرداری گرفتم.
چوبه دار؛ پایان تلخ سوءظن
قتل مردجوان در تصادف عمدی

چوبه دار؛ پایان تلخ سوءظن

وقتی او از آرایشگاه بیرون آمد من از زیر نور چراغ‌های مغازه او را دیدم که مشغول تعویض لاستیک شد در همین هنگام پدال گاز را فشردم و با سرعت زیاد به پیکرش کوبیدم و سپس از محل فرار کردم تا این صحنه «تصادف» جلوه کند!

پیدا شدن نوزاد در سطل زباله‌

رئیس اورژانس تهران در ادامه عنوان کرد: بلافاصله پس از تماس مردمی با اورژانس، یک دستگاه موتورآمبولانس به محل مراجعه کرده و نوزاد را تحویل بیمارستان داد.
قتل مرد جوان؛ پایان شوم کری خوانی

قتل مرد جوان؛ پایان شوم کری خوانی

بررسی‌های مقدماتی برای شناسایی ضارب فراری آغاز شد، اما از سوی دیگر تلاش کادردرمانی برای نجات جوان ۱۸ ساله به نتیجه نرسید و او بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربات چاقو جان سپرد.

جزئیات خودکشی تلخ یک کودک کار

بعد از ظهر پنجشنبه گذشته نجمه بعد از یک اختلاف و مشاجره خانوادگی به اتاق می‌رود و با یک پارچه خودش را حلق‌آویز می‌کند.

سقوط یک جنگنده در اصفهان

خلبان و کمک خلبان به نام‌های سرگرد قاسم زمانی و ستوانیکم محمدجواد بای بر اثر سقوط این جنگنده به شهادت رسیده‌اند.
اجرای حکم قصاص قاتل محیط‌بانان زنجانی

اجرای حکم قصاص قاتل محیط‌بانان زنجانی

در پی به شهادت رسیدن دو نفر از محیط‌بانان در حین انجام مأموریت در زنجان توسط افراد ناشناس، برای پیگیری بررسی موضوع و بازداشت مرتکبان دستورات فوری صادر شده بود.
خودسوزی کارمند شرکت دخانیات در گلستان

خودسوزی کارمند شرکت دخانیات در گلستان

محمدجواد مقسمی افزود: فرد موردنظر که با استفاده از بنزین اقدام به خودسوزی کرده بود یک مرد ۵۰ ساله بود و درصد سوختگی این فرد ۶۰ درصد سوختگی از نوع عمیق بوده است.

پایان مرگبار میانجیگری

شواهد نشان می‌داد که متهم به‌نام حفیظ لحظاتی پس از درگیری با دو مرد مهاجم با مقتول که برای میانجیگری خود را به محل نزاع رسانده بود، برخورد کرده و او را به قتل می‌رساند.

بازداشت متهمان فراری «آی دیجی»

برای متهمان به اتهام خیانت در امانت و عدم تحویل مبیع با وجود دریافت ثمن و عدم ایفای تعهد، مطابق ماده ۳۹ قانون تجارت الکترونیک پرونده تشکیل شده و تحقیقات در حال انجام است.
قتل سارق به دست طلافروش

قتل سارق به دست طلافروش

رامین ادعا کرد مرتکب قتل عمدی نشده و تیر کمانه کرده و به مقتول برخورد کرده است، اما بعد از چندین جلسه رسیدگی، سرانجام اتهام قتل عمدی برای او ثابت و رامین به قصاص محکوم شد.
تیراندازی از پشت بام؛ ۲ نفر به قتل رسیدند

تیراندازی از پشت بام؛ ۲ نفر به قتل رسیدند

رفت و آمدهایش را کنترل می‌کردم و از پشت بام خانه آن‌ها را می‌پاییدم. در شب حادثه هم رفتم، ولی آن شب عروسی بود و آن‌ها دیر از عروسی بازگشتند. من هم از کوچه پشت و از علمی گاز به پشت بام رفتم که دیدم همه داخل حیاط دراز کشیده اند.
قتل دوست صمیمی با محلول شیمیایی
حکم قصاص برای متهم به قتل جوان نخبه

قتل دوست صمیمی با محلول شیمیایی

پرونده مرگ مشکوک جوان نخبه با صدور حکم قصاص برای دوستش که او نیز پسری نخبه است، وارد مرحله‌ای تازه شد.