فرادید | حوادث - عمومی
من مدت‌ها قبل از حادثه با جمال در ارتباط بودم و او را دوست داشتم و رابطه‌ای هم با هم داشتیم. زمانی که جمال با من رابطه برقرار کرد، راضی نبودم، اما او گفت: می‌خواهد با من ازدواج کند و در نهایت من را وادار به این کار کرد، اما مدتی بعد او کار‌های زشتش را شروع کرد. جمال به من گفت که از من عکس و فیلم تهیه کرده است و اگر به خواسته‌هایش عمل نکنم، آن‌ها را منتشر می‌کند. او هم از من باج می‌گرفت و هم من را وادار می‌کرد که به خواسته‌هایش عمل کنم. بعد هم اصلا درباره اینکه با من ازدواج کند، حرفی نزد.
غیر از راننده یک نفر در صندلی عقب بود. پس از مسافت کوتاهی نفری که عقب نشسته بود، مرا تهدید کرد و آن‌ها من را به جایی خلوت بردند. هر دو سرنشین که آن‌ها را نمی‌شناختم، به من تجاوز و بعد هم مرا در خیابان رها کردند. آن دو نفر سه ساعت من را نگه داشتند و بعد هم با تهدید به اینکه اگر به کسی چیزی بگویم، مرا خواهند کشت رهایم کردند.
اگرچه شب عروسی مقابل تصاویر دوربین‌های عکاسی و فیلم برداری ژست‌های متفاوت همراه با ناز و عشوه‌های زنانه می‌گرفتم، اما همه این‌ها ظاهرسازی بود چرا که به سر و وضع همسر برادرم که به آرایشگاهی گران قیمت رفته و جواهرات را به سر و گردنش آویخته بود با حسرت و رنج نگاه می‌کردم.
جزئیات پرونده آزار جنسی پسران نوجوان شوشتری
گفته می‌شود متهم اصلی این پرونده فردی معروف به احمد تن‌تن است که چهار کودک را مورد آزارواذیت قرار داده و از صحنه تعرض به این بچه‌ها فیلم‌برداری کرده‌است.
تجاوز به دو پسر دبستانی به بهانه دیدن خرگوش!
نتوانستم خودم را کنترل کنم. خانه ما نزدیک مدرسه پسرانه است وقتی از مدرسه تعطیل شدند مقابل پنجره خانه‌مان رفتم. به دو تا از بچه‌ها که در حال عبور از خیابان بودند گفتم بیایند خانه‌مان به آن‌ها خرگوش نشان دهم. بچه‌ها گفتند خرگوش را از پنجره نشانشان بدهم، اما من به بهانه‌ای آن‌ها را به داخل خانه کشیدم.
متین با ترفندی خاص وارد این خانه‌ها می‌شد و به همراه همدستش قربانیان خود را کتک می‌زد، آن‌ها را در اتاق حبس می‌کرد و دست به سرقت می‌زد. آن‌ها حالا بعد از ٦ ماه سرقت از سوی ماموران کلانتری ١٢٧ نارمک دستگیر شده‌اند و در حیاط پلیس پیشگیری تهران جزییات سرقت‌های‌شان را فاش کردند.
بازداشت دختر هنرپیشه و پسر دی‌جی در طرح رعد پلیس
من در تلگرام و اینستاگرام و گاهی اوقات هم در خیابان با پسر‌هایی که وضع مالی خوبی دارند دوست می‌شدم. بعد از مدتی به خانه‌شان دعوت می‌شدم و در فرصتی مناسب یا همدستم وارد خانه می‌شد یا اینکه من کلید را برمی داشتم و بعد وارد خانه می‌شدیم. بعد از ورود به خانه با تهدید، صاحب‌خانه را در اتاقی حبس می‌کردیم و با همدستی پسر جوان سرقت هایمان را انجام می‌دادیم.
در دادگاه خانواده
هر وقت با شوهرم حرف می‌زدم او با بی اعتنایی پاسخم را می‌داد و این موضوع بیشتر من را اذیت می‌کرد و طاقتم را طاق کرده بود. نزدیک به سه سال بود که ازدواج کرده بودم، او بازاریاب بود و به خاطر حرفه اش با آدم‌های مختلف سر وکار داشت.
دانش‌آموزان مجروح بلافاصله پس از هماهنگی با مسئولان توسط دو دستگاه بالگرد به بیمارستان امدادی شهرستان‌های نیشابور و سبزوار منتقل شدند. راننده ۲۴ ساله وانت پیکان نیز برای مداوا به بیمارستان امدادی مشهد منتقل شد. متأسفانه دو کودک به نام‌های امیرعلی و سجاد ۱۰ و سیزده ساله در بیمارستان فوت کردند. همچنین حال مهدی ۱۱ ساله و محمدعلی ۱۳ ساله وخیم است و در بررسی‌های اولیه که از سوی کارشناسان پلیس راهور صورت گرفته ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی سرعت مطمئنه علت حادثه اعلام شده است.
یکی از این افراد در دم جان باخت و نفر دیگر پس از انتقال به بیمارستان طالقانی آبادان بر اثر شدت جراحت جان خود را از دست داد. عاملان این جنایت که گفته می‌شود سوار بر یک دستگاه خودرو بوده‌اند از محل متواری شده و تلاش برای شناسایی آن‌ها ادامه دارد.
یعقوب از اقوام ما بود و با هم رفت‌وآمد داشتیم. یعقوب قبل از اینکه زینت ازدواج کند خواستگار او بود، اما زینت تصمیم گرفت با فرد دیگری ازدواج کند. ما فکر نمی‌کردیم که یعقوب با این ازدواج مخالف باشد یا بخواهد به کسی آسیبی وارد کند، چون پیش از این هم به خانه ما رفت‌وآمد کرده بود و با شوهر زینت هم رابطه خیلی خوبی داشت.
ماجرای ۱۳۵هزار دلار؛ پیدا کنید شاه‌دزد را!
«هنوز چند ده متری از خانه دور نشده بودم که ناگهان یک موتورسیکلت با دو سرنشین جلوی مرا گرفت و سرنشینان آن با تهدید چاقو و قمه اقدام به زورگیری و سرقت کوله‌پشتی حاوی ۱۲۰ هزار دلار کردند و به‌سرعت از محل دور شدند. این دو موتورسوار را قبلا در ملاقاتی کوتاه همراه سعید و آرمان دیده بودم و به‌همین علت اطمینان دارم سرقت دلار‌ها با هماهنگی سعید و آرمان انجام شده است».
    صفحه  از ۳۰۱
نگاه ویژه

چرا نمی‌خندیم؟

عبدالرحمن نجل‌رحیم، مغزپژوه
پرطرفدار