فرادید | حوادث - عمومی

Faradeed

مرگ مرد جوان؛ دفاع مشروع یا قتل؟

مرگ مرد جوان؛ دفاع مشروع یا قتل؟

من چاره‌ای به جز این کار نداشتم. از اولیای‌دم درخواست بخشش دارم؛ اما آن‌ها باید بدانند شروع‌کننده درگیری پسر خودشان بود و او می‌خواست من و برادرم را با چاقو بزند.
همسرکشی به خاطر ازدواج دوم

همسرکشی به خاطر ازدواج دوم

من کپسول را روی اپن آشپزخانه گذاشتم. همسرم که فکر می‌کرد کپسول همان قرصی است که از عطاری خریده‌ام آن را مقابل چشمانم خورد. من بلافاصله پشیمان شدم و گفتم باید قرص را بالا بیاورد. او قبول نمی‌کرد. من به‌زور او را مجبور به این کار کردم.
قتل مادر به دست دو برادر

قتل مادر به دست دو برادر

مادرمان را از روی پله‌ها به پایین پرت کردیم و سپس با کشیدن پلاستیک به سر نیمه جان او، راه تنفس اش را بستیم و بعد هم جسد او را در کوه‌های خلج به آتش کشیدیم!
قتل مرموز مرد موتور فروش

قتل مرموز مرد موتور فروش

در بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی اعلام کردند که پسر جوان با شلیک یک گلوله به سرش کشته شده است. در بازرسی بدنی از مقتول مدرکی که هویت او را برملا کند به‌دست نیامد.
قتل همسر صیغه‌ای به خاطر سوءظن
یا قصاصم کنید یا آزاد

قتل همسر صیغه‌ای به خاطر سوءظن

در بررسی شماره‌ها به شماره یک مرد ناشناس رسیدم. همین موضوع سبب شد تا با او درگیر شوم و مهسا را بکشم. پس از آن در خانه ماندم تا دخترش از مدرسه بیاید و بعد هم او را به قتل رساندم و برای اینکه ردی از خودم به جا نگذارم خانه را به آتش کشیدم و فرار کردم.
ماجرای قاتلی که خودش مقتول شد
مرگ پدر بعداز قتل دختر بیمار

ماجرای قاتلی که خودش مقتول شد

آن‌ها متوجه شدند این دختر معلول و بیمار روانی بود. او زمان حادثه در‌حالی‌که کنترلی بر رفتارش نداشت، با چاقو به پدرش حمله‌ور شد و ضرباتی را به او وارد کرد.

ماجرای ترور عباس میرزا کریمی رئیس سابق اداره محیط زیست دماوند

ترور عباس میرزا کریمی، رئیس سابق اداره محیط زیست دماوند واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشت. در این رابطه فراکسیون محیط زیست مجلس در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن ترور مدافع محیط زیست دماوندی از همه دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی خواست عاملان این جنایت را شناسایی و دستگیر کنند.
بلوای داماد قاتل و کشتار خانوادگی در سیستان و بلوچستان

بلوای داماد قاتل و کشتار خانوادگی در سیستان و بلوچستان

طبق گفته مهدی شمس آبادی، در حادثه شب گذشته داماد قاتل خانواده سیستان و بلوچستانی به دنبال همسرش رفت تا او را دوباره به خانه بازگرداند که با مقاومت اعضای خانواده روبرو شد؛ که در این مشاجره ابتدا پدر خانمش را مجروح کرد که اکنون او در بیمارستان به سر می‌برد و بعد از آن همسر، برادر همسر و خاله هسمرش را با اسلحه کمرشکن به قتل رساند.

ماجرای گروگانگیری در بندر انزلی چه بود؟

همان لحظه بود که صدای شلیک گلوله در فضا پیچید و گروگانگیر مسلح که می‌دید قادر نیست مانع فرار گروگان شود از پشت سر گلوله‌ای به او شلیک کرد و مرد ۴۵ساله نقش زمین شد.
قتل عام خانوادگی به دست داماد

قتل عام خانوادگی به دست داماد

متاسفانه عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده منجر شد تا این فرد علاوه بر مجروح کردن پدر زن، سه نفر دیگر از جمله همسر، برادر همسر و یک خانم دیگر را که مهمان این خانواده بوده است به قتل برساند.
مادر بیمار دخترش را در خواب کشت
جنایت هولناک در ملارد

مادر بیمار دخترش را در خواب کشت

وقتی همه خوابیدند با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم اول دختر کوچکم را کشتم بعد رفتم به اتاقی که دختر و نوه‌ام خوابیده بودند اول یک ضربه به پهلوی نوه‌ام زدم بعد دختر دیگرم فرزانه را با چاقو زدم و می‌خواستم همه را بکشم.
تبرئه زوج جوان از قتل مادر

تبرئه زوج جوان از قتل مادر

مادرم گفت سند در خانه نیست و در بانک است و آن را نمی‌دهد. بعد ما یک چمدان از لباس‌های همسرم را که در خانه مادرم بود، جمع کردیم و از آنجا بیرون رفتیم. من از ترس اینکه خواهرم به من تهمت قتل بزند نگفتم به خانه مادرم رفته بودم
همسرم را به خاطر چشم و هم چشمی کشتم

همسرم را به خاطر چشم و هم چشمی کشتم

ما یک نوزاد داریم که گرسنه‌اش شده بود و مدام گریه می‌کرد، اما همسرم از شیر دادن به کودک خودداری می‌کرد با دیدن این صحنه در یک لحظه کنترل خود را از دست داده و با فشار بر گلویش وی را به قتل رساندم.
ماجرای قتل زن جوان در حمام!

ماجرای قتل زن جوان در حمام!

جسد «الف» غرق در خون و کبود، کف حمام افتاده بود. با فریاد‌های دو برادر، همسایگان نیز از طبقه دوم آمدند و بدین ترتیب پلیس در جریان قرار گرفت.
پرطرفدار