فرادید | حوادث - عمومی

Faradeed | فرادید اخبار

مرگ مشکوک پسر جوان در دورهمی دوستانه

وقتی در را باز کردم از دیدن بدن نیمه جان پسرم در حالی که آثار ضرب و جرح روی بدنش بود شوکه شدم. از خودروی پسرم و دوستانش هم خبری نبود. او را فوراً به بیمارستان انتقال دادم، اما متأسفانه پسرم فوت کرد.
همسرکشی با قرص خواب‌آور

همسرکشی با قرص خواب‌آور

چند قرص خواب آور تهیه کردم و داخل نوشیدنی به امیر دادم. پس از خوردن آن به سمت گاوداری رفت و کم‌کم دارو‌ها روی او اثر گذاشت نیمه هوش روی زمین گاوداری افتاد. با طناب او را خفه کردم و جسد را میان علوفه‌ها مخفی کردم.
زهرِچشم از مردِ دو زنه منجر به قتل شد

زهرِچشم از مردِ دو زنه منجر به قتل شد

از او خواستم به گونه‌ای از همسرم زهرچشم بگیرد که دست از رفتار‌های عذاب آورش بردارد، ولی زمانی که من در خانه نبودم او به همراه دوستش به خانه آمدند و من دیگر از ماجرای قتل اطلاعی نداشتم تا این که همسایه‌ها از وجود جسدی در چهاردیواری کنار منزلم سخن گفتند و من فهمیدم که آن‌ها شوهرم را کشته اند!

اخبار حوادث روز، ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

در اخبار حوادث امروز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ ماجرای سارقی که به دنبال مصرف بی رویه شیشه همیشه احساس می‌کردحشراتی در زیر پوستش در حرکت هستند بنابراین با دست یا چاقو صورتش را می‌خراشید تا آن حشرات را خارج کند، خواندنی است.

همسرکشی به خاطر حق طلاق

من و همسرم ساکن پاکدشت بودیم. روز دوم فروردین ماه با هم جروبحث کردیم. همسرم مهریه و حق طلاق می‌خواست و من مخالف بودم. حین مشاجره از کوره در رفتم. دستانم را دور گردنش انداختم و آن‌قدر فشار دادم تا او خفه شد.
قتل در پاتوق معتادان

قتل در پاتوق معتادان

طبق بررسی‌های اولیه مقتول و قاتل هر دو برای مصرف مواد به آنجا آمده بودند که باهم درگیر شده و شهرام با ضربه چاقوی پسری به نام بیژن مجروح شده است. بعد از آن قاتل به همراه دوستش سوار بر موتورسیکلت از محل متواری شده‌اند.
چه کسی مرد سبزی‌فروش را کور کرد

چه کسی مرد سبزی‌فروش را کور کرد

من در مغازه در حال کار بودم که یک‌دفعه چیزی به چشمم برخورد کرد، اصلا نفهمیدم چه بود و از کجا پرتاب شد، فقط می‌دانم از فاصله دور چیزی به چشمم برخورد کرد. چیزی شبیه شلیک بود انگار که با تیرکمان به من زده باشند.

قتل یک نوجوان در پارک

شب حادثه سر قراری که با هم داشتیم رفتم و ناخواسته چاقویی رو به هوا پرتاب کردم. نمی‌خواستم او را به قتل برسانم، قصدم ترساندن ایمان بود. ایمان که خونین روی زمین افتاد، از ترس و وحشت فرار کردم و به شهرستان رفتم.
اخاذی از دختران جوان با فیلم‌های خصوصی

اخاذی از دختران جوان با فیلم‌های خصوصی

در تحقیقات اولیه از شاکی مشخص شد شخصی در شبکه اجتماعی واتس‌اپ با هویت جعلی با ایجاد رابطه دوستی و با ترفند‌های خاص مجرمانه، اقدام به گرفتن تعدادی عکس و فیلم از این دختر کرده است و از این طریق قصد اخاذی از او را دارد.
مرگ زن جوان در اتاق گاز؛ قتل یا خودکشی؟!

مرگ زن جوان در اتاق گاز؛ قتل یا خودکشی؟!

وقتی به خانه رسیدم هوا تاریک بود و خانه هم روشنایی نداشت! در همان تاریکی به داخل اتاق خواب رفتم و باجسد همسرم روبه رو شدم و او را از راهروی باریک به بیرون کشیدم.
ماجرای پر کردن بطری‌های شیر با آب

ماجرای پر کردن بطری‌های شیر با آب

تمام بطری‌های شیر محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده و آنان قصد داشته اند با اضافه کردن اب به آن‌ها و افزایش تعداد بطری‌ها از شرکت تولید این محصولات سوءاستفاده کنند و قصدی برای فروش آن به مردم نداشتند.
ماجرای ۱۷ بار خودکشی یک قاتل!

ماجرای ۱۷ بار خودکشی یک قاتل!

بار‌ها تصمیم گرفتم خودم را از این وضعیت اسفبار رها کنم به همین دلیل تاکنون ۱۷ بار دست به خودکشی زدم! تعداد زیادی قرص‌های مرگ آور خوردم! با تیغ رگ دستم را زدم! ولی باز هم زنده ماندم!