فرادید | صفحه نخست - راهنمای خرید

Faradeed | فرادید اخبار

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۶۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۸۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۹۹ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۸۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۱.۳۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۲ هزارتومان فروخته شد.

قیمت آپارتمان در منطقه ۴ تهران

این موضوع برای بسیاری از متقاضیان خرید که دنبال آپارتمان بدون نقص هستند، نقطه ضعف محسوب می‌شود و در نتیجه به این فایل‌ها رغبت نشان نمی‌دهند.

بازده منفی دلار در مهر

بررسی روند قیمت دلار نشان می‌دهد که در بیشتر روز‌های مهر، این ارز در کانال ۲۷ هزار تومان قرار داشته است و تنها در مقطع کوتاهی از اوایل ماه هفتم، اسکناس آمریکایی وارد ابتدای کانال ۲۸ هزار تومانی شد.
قیمت خودرو‌های سایپا، پراید و تیبا امروز شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

قیمت خودرو‌های سایپا، پراید و تیبا امروز شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات قابل توجهی را به ثبت رساندند. اما در معاملات امروز محصولات داخلی سایپا، کیا سراتو 2000 مونتاژ با ۱۰ میلیون تومان بیشترین و تیبا 2 پلاس با یک میلیون تومان کمترین رشد قیمتی را تجربه کردند. در این میان برخی محصولات سایپا همچون سایپا ۱۱۱ با افت قیمت یک میلیون تومانی مواجه شدند.
قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

در بازار امروز گوشی‌های موبایل سامسونگ، قیمت « Galaxy A42 5G 128 GB» با 530 هزارتومان افزایش بیشترین و «Samsung Galaxy A02 32GB» با 40 هزار تومان افت نسبت به قیمت روز گذشته، کمترین کاهش قیمت را به ثبت رساندند.
حراج جدید ایران‌خودرو

با ۸۶ میلیون تومان صاحب پژو ۲۰۷ شوید!

با چنین وضعیتی آن‌ها قرار است تعهدات جدید را بپذیرند. آن هم با وعده‌های عجیبی مثل اینکه تنها با پرداخت ۸۶ میلیون تومان صاحب خودرو پژو ۲۰۷ شوید.
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۶۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۴۸ هزارتومان فروخته شد.
قیمت خودرو‌های سایپا، پراید و تیبا امروز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

قیمت خودرو‌های سایپا، پراید و تیبا امروز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات قابل توجهی را به ثبت رساندند. اما در معاملات امروز محصولات داخلی سایپا، وانت زامیاد دیزل با ۵ میلیون تومان بیشترین و سایپا ۱۱۱ با یک میلیون تومان کمترین رشد قیمتی را تجربه کردند. در این میان برخی محصولات سایپا همچون شاهین با افت قیمت پنج میلیون تومانی مواجه شدند.

دلار عقب نشینی کرد

به گفته فعالان، افت قیمت دلار در شرایطی صورت گرفت که نوسان‌گیران در معاملات پشت‌خطی تلاش زیادی کرده بودند که اسکناس آمریکایی را یک سطح قیمتی بالا ببرند.