Faradeed | فرادید اخبار

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات قابل توجهی را به ثبت رساندند. در معاملات روز جاری محصولات سایپا، سیتروئن C3 با 20 میلیون تومان بیشترین و سایپا 131 با یک میلیون تومان کمترین افت قیمتی را تجربه کردند. در این میان برخی محصولات همچون تیبا صندوق دار پلاس با افت 3 میلیون تومانی مواجه شدند. 

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر نیز ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۶۵۰ هزار تومان رسید.همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۴۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۸۱ هزارتومان فروخته شد.

قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۵ هزار و ۸۶۸ دلار معادل یک میلیارد و ۴۷۲ میلیون و ۶۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۸۹ دلار رسیده که معادل ۵۷ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۲۹ دلار معادل ۳۳ هزار و ۸۹۷ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۸۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۶۳ دلار معادل ۱۲ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان دست یافت.

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات قابل توجهی را به ثبت رساندند. در معاملات روز جاری محصولات سایپا، چانگان CS35 با 3 میلیون تومان بیشترین و کوییک دنده ای با 2 میلیون تومان کمترین رشد قیمتی را تجربه کردند. در این میان برخی محصولات همچون سیتروئن C3 با افت 5 میلیون تومانی مواجه شدند. 

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۵ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۶۷ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۷۸ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۶۲ هزار و ۲۸۱ دلار معادل یک میلیارد و ۶۱۴ میلیون و ۳۳۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۸۸ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۶۵ دلار معادل ۴۲ هزار و ۷۵۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۳۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۴۲ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۷۱ هزار تومان دست یافت.

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات قابل توجهی را به ثبت رساندند. در معاملات روز جاری محصولات سایپا، کیا سراتو 2000 مونتاژ با 15 میلیون تومان بیشترین و سایپا 132 با 2 میلیون تومان کمترین رشد قیمتی را تجربه کردند. در این میان برخی محصولات همچون تیبا با افت 2 میلیون تومانی مواجه شدند. 

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۸۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۹۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۸۹۵ تومان به فروش می‌رفت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۶۲ هزار و ۸۸۰ دلار معادل یک میلیارد و ۶۶۵ میلیون و ۷۰۱ هزارتومان رسیده است. قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۵۲ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۷۳ دلار معادل ۴۵ هزار و ۸۵۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۴۳ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۲۶۴ هزار تومان دست یافت.