فرادید | صفحه نخست - راهنمای خرید

Faradeed | فرادید اخبار

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹

قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۳۵ دلار رسیده است که معادل ۳۵ میلیون و ۸۲۴ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۱ سنت معادل ۱۱ هزار و ۵۷ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۷۳ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۰۷ دلار معادل ۵ میلیون و ۵۷۹ هزار تومان دست یافت.

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات محسوسی را به ثبت رساندند. در معاملات امروز محصولات سایپا، کیا سراتو مونتاژ سایپا 2000 آپشنال با 5 میلیون تومان بیشترین و پراید 111 SE با 2 میلیون تومان کمترین افت قیمتی را تجربه کردند. همچنین تیبا SX گاز سوزبا افزایش دو میلیون تومانی روبرو شد.

قیمت روز خودرو‌های ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹

در بازار امروز قیمت خودرو‌های ایران خودرو تغییر نامحسوسی را تجربه کردند. در بازار روز جاری محصولات ایران خودرو رنو کپچر با 10 میلیون تومان کاهش بیشترین و پژو 206 صندوقدار V8 با 2 میلیون تومان کمترین افت قیمت را به ثبت رسانند. در این میان برخی خودروهای ایران خودرو هم با افزایش قیمت روبرو شدند.  در این رابطه پژو 2008 اتوماتیک با 5 میلیون تومان رشد روبرو شد.

قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹

در بازار امروز گوشی موبایل سامسونگ، قیمت «(Galaxy S20+ (5G» با  یک میلیون و 50 هزارتومان افت بیشترین و «Galaxy A30s 64 GB» با 100 هزار تومان افت نسبت به قیمت روز گذشته، کمترین کاهش را به ثبت رساندند.رالبته برخی مدل‌های گوشی سامسونگ هم با افزایش قیمت روبرو بودند. اما بیشتر این افزایش‌ها در میان رده های سامسونگ اتفاق افتاد که احتمالا به همان موضوع عرضه کم و تقاضای بالا در بازار برمی گردد. در این میان سری «Galaxy S10 128 GB» با افزایش 100 هزارتومانی روبرو شد.

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۵۶ درصدی، به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش کم رنگ قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۶۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۸۱۰ تومان به فروش می‌رفت.  

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۴۷ هزار و ۷۷۶ معادل یک میلیارد و ۲۸۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۰۵ دلار رسیده است که معادل ۴۰ میلیون و ۵۷۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۴ سنت معادل ۱۱ هزار و ۹۵۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۹۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۳۳ دلار معادل ۶ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان دست یافت.

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات محسوسی را به ثبت رساندند. در معاملات امروز محصولات سایپا، آریو اتوماتیک با 3 میلیون تومان بیشترین و پراید 132 SE با یک میلیون تومان کمترین افت قیمتی را تجربه کردند. 

قیمت روز خودرو‌های ایران خودرو امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹

در بازار امروز قیمت خودرو‌های ایران خودرو تغییر نامحسوسی را تجربه کردند. در بازار روز جاری محصولات ایران خودرو رنو تندر 90 E2 با 13 میلیون تومان کاهش بیشترین و پژو 405 SLX با یک میلیون تومان کمترین افت قیمت را به ثبت رسانند. در این میان برخی خودروهای ایران خودرو هم با افزایش قیمت روبرو شدند.  در این رابطه رنو کپچر با 110 میلیون تومان رشد روبرو شد.

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۸ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۹۸۱ هزارتومان فروخته شد. البته برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۳۳۵ تومان به فروش می‌رفت.  

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۰ هزار و ۳۸۲ معادل یک میلیارد و ۳۴۹ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۶۲۷ دلار رسیده است که معادل ۴۳ میلیون و ۵۸۷ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۸ سنت معادل ۱۳ هزار و ۱۰۷ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۷۸۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۴۷ دلار معادل ۶ میلیون و ۶۳۱ هزار تومان دست یافت.

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹

در بازار امروز قیمت خودرو‌های سایپا تغییرات نامحسوسی را به ثبت رساندند. در معاملات امروز محصولات سایپا، تیبا 2 EX با 2 میلیون تومان بیشترین و سایپا کوییک دنده ای با یک میلیون تومان کمترین رشد قیمتی را تجربه کردند. در این میان برخی از محصولات این شرکت همچون چانگان CS35 اتوماتیک با 3 میلیون تومان افت قیمت روبرو شدند.

قیمت روز خودرو‌های ایران خودرو امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹

در بازار امروز قیمت خودرو‌های ایران خودرو تغییر قابل توجهی را تجربه کردند. در بازار روز جاری محصولات ایران خودرو پژو 206 صندوقدار V8 با 6 میلیون تومان کاهش بیشترین و پژو پارس سال با یک میلیون تومان کمترین افت قیمت را به ثبت رسانند. در این میان برخی خودروهای ایران خودرو هم با افزایش قیمت روبرو شدند.  در این رابطه پژو 206 تیپ 5 با 2 میلیون تومان روبرو شد.

قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹

در بازار امروز گوشی موبایل سامسونگ، قیمت « (Galaxy Note 20 Ultra (5G» با 650 هزارتومان افت بیشترین و «Galaxy Note10 256 GB» با 100 هزار تومان افت نسبت به قیمت روز گذشته، کمترین کاهش را به ثبت رساندند. البته برخی مدل‌های گوشی سامسونگ هم با افزایش قیمت روبرو بودند. اما بیشتر این افزایش‌ها در میان رده های سامسونگ اتفاق افتاد که احتمالا به همان موضوع عرضه کم و تقاضای بالا در بازار برمی گردد. در این میان سری « (Galaxy Note 20 (5G» با افزایش یک میلیون و 200 هزارتومانی روبرو شد.

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۲.۲۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد. برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۲۷۰ تومان به فروش می‌رفت.