فرادید | صفحه نخست - سیاست

Faradeed | فرادید اخبار

کنایه واعظی به زاکانی و جلیلی

:‌ای کاش نامزد‌هایی که در این مدت این همه علیه دولت حرف زدند و دستاورد‌های ملت را نادیده گرفتند، در رقابت می‌ماندند و انصراف نمی‌دادند تا وزن خودشان معلوم شود و می‌دیدند که از ۶۰ میلیون رای دهنده، چه تعداد به آنان رای می‌دادند.

احیای برجام به بعد از انتخابات ۱۴۰۰ موکول شد

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت و گویی با روزنامه ایتالیایی در پاسخ به این سوال که مذاکرات در چه مرحله‌ای قرار دارند، گفت: همه می‌دانند که در این مقطع، لازم خواهد بود که تا تشکیل دولت جدید در ایران صبر کنیم.

واکنش همتی به انصراف مهرعلیزاده از انتخابات

حال که با انصراف خود از ادامه حضور در انتخابات، مسوولیت مرا سنگین‌تر نموده اید، از حضرتعالی طلب دعای خیر جهت ادامه این راه پرنشیب و نیز کمک فکری و عملی برای فردای بهتر ایران عزیزمان را دارم.

نامه حدادعادل در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

در حواشی زیان‌آور، روز و روزگار نویی را با رأی خود به نامزد شایسته ریاست‌جمهوری، یعنی آیت‌الله رئیسی رقم بزنیم و افراد لایق را برای شورا‌های شهر و روستا برگزینیم.

انصراف زاکانی از انتخابات ۱۴۰۰

علیرضا زاکانی پس از حضور در امامزاده علی اکبر (ع) چیذر و در جوار مرقد فرمانده شهید حاج محمود (عبدالله) نوریان از حضور در عرصه انتخابات کناره گیری کرد.
۷ سال رفتید و آمدید چه کردید؟

کنایه تند روحانی به جلیلی

خیلی از این‌ها صاحب مسند حکومتی هستند و اگر مشکلی در نظام هست آن‌ها هم باید پاسخگو باشند. فقط درباره یک مورد FATF که به آنجا رفت دیدید چه شد و چه مشکلاتی برای کشور ایجاد شد. حالا چیزی هم طلبکار هستند.

واکنش بهزاد نبوی به انصراف مهرعلیزاده

در متن بیانیه بهزاد نبوی آمده است: اینجانب، بعد از انصراف مسئولیت‌شناسانهٔ محسن مهرعلیزاده از نامزدی، به برادر گرامی جناب آقای دکتر عبدالناصر همتی رای خواهم داد.

زمان اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: در این دوره از شعب اخذ رای همزمان به وزارت کشور و شورای نگهبان نتایج شمارش آرا اعلام می‌شود، این امر باعث می‌شود سریع‌تر نتایج جمع بندی شده و نتایج نهایی را اعلام کنیم.