از فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» چه خبر؟

از فصل دوم سریال کره ای «ما همه مرده ایم» چه خبر؟

خبرهای جدید از شروع فیلمبرداری این سریال نشان می دهد که به طور قطع فصل دوم سریال ما همه مرده ایم در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد هر چند تاریخ دقیقی برای پخش آن هنوز منتشر نشده است.

کد خبر : ۱۷۸۲۶۲
بازدید : ۱۶۸

سریال کره ای محبوب ما همه مرده ایم (All of Us Are Dead)، طرفداران را مشتاقانه منتظر فرا رسیدن فصل دوم خود کرده است. خبر ساخت فصل دوم این سریال، در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۲۲ به طور رسمی اعلام شد و بینندگان اختصاصی این سریال کره ای را امیدوار کرد. با این حال، در گفتگوی اخیر مجله نوجوانان ووگ در مارس ۲۰۲۳ با پارک جی هو، بازیگر این سریال فاش کرد که فیلمبرداری فصل دوم هنوز شروع نشده است. اما خبرهای جدید از شروع فیلمبرداری این سریال نشان می دهد که به طور قطع فصل دوم سریال ما همه مرده ایم در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد هر چند تاریخ دقیقی برای پخش آن هنوز منتشر نشده است.

all-of-us-are-dead-every-character-who-survives-for-season-2-1024x512

آژانس BH Entertainment که مسئولیت تبلیغ سریال های با بازی پارک جی هو که نقش اون جو را در سریال ماه همه مرده ایم بازی می کند، در یک پست اینستاگرامی با انتشار عکس این بازیگر نوشته است که فصل دوم سریال همه ما مرده ایم در «صف ۲۰۲۴» کارهای این بازیگر قرار دارد و همین موضوع باعث شده که به نحوی پنجره انتشار فصل دوم این سریال مشخص شود.

1-12

2-13

با توجه به انتشار اطلاعاتی در مورد وضعیت فیلمبرداری این سریال و شروع آن از اوایل سال ۲۰۲۴، به احتمال فراوان فصل دوم ما همه مرده ایم، در اواخر سال ۲۰۲۴ پخش شود. اما براساس جدول زمانی تولید سریال های تلویزیونی معمولی، ممکن است انتشار یک سریال تا ۱۲ ماه طول بکشد تا فیلمبرداری و تدوین و کارهای پس از تولید آن انجام شود و در نتیجه انتشار آن ممکن است تا اواخر سال ۲۰۲۴، به تعویق بیافتد.

cheongsan_returnmeans_villainmayalsoreturn_allofusaredead-1024x512

آیا چونگ سان به فصل دوم سریال همه ما مرده ایم باز خواهد گشت؟

بازگشت چونگ سان در فصل دوم همه ما مرده ایم احتمال احیای یک شخصیت مثبت ظاهراً درگذشته را افزایش می دهد. تمام نشانه ها نشان می دهند که چونگ سان به احتمال فراوان در فصل دوم همه ما مرده ایم حضور داشته و بازگشت او می تواند نشانه ای از تجدید حیات یک شخصیت مثبت مرده حتی در قالب یک شخصیت اکنون منفی باشد.

3-10

سریال ما همه مرده ایم، یک درام جذاب کره ای است که بر اساس وب کمیک Geun جو دونگ ساخته شده است. داستان در دبیرستانی در کره جنوبی اتفاق می‌افتد که در آن یک آزمایش علمی نادرست باعث یک آخرالزمان زامبی می‌شود و زندگی دانش‌آموزان را به خطر می‌اندازد. دانش آموزانی که در داخل مدرسه با منابع محدود به دام افتاده اند، باید برای زنده ماندن در یک میدان نبرد آلوده به زامبی ها بجنگند، در غیر این صورت خطر تبدیل شدن به زامبی را دارند.

4-10

این سریال دارای بازیگران با استعدادی از جمله پارک جی هو، یون چان یونگ، چو یی هیون، لومون، یو این سو، لی یو می، کیم بیونگ-چول، لی کیو-هیونگ و جئون بائه سو است. نقش آفرینی این بازیگران در این سریال، با نقدهای مثبتی از سوی تماشاگران و منتقدان مواجه شده است.

منبع: روزیاتو

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید