قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۵

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۱۵

قیمت بیت کوین امروز ۱۵ آبان ماه با ۰.۲۹ درصد افزایش نرخ به ۶۱,۰۹۲ دلار معادل ۱,۷۲۰,۹۷۴,۳۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۰۳۹۰
بازدید : ۳۴۷۷
۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۳

فرادید| بیت کوین همچنان در سطح ۶۰ هزار دلار باقی مانده است. امروز ۱۵ آبان ماه قیمت بیت کوین با افزایش ۰.۲۹ در صد به ۶۱,۰۹۲ دلار معادل ۱,۷۲۰,۹۷۴,۳۰۰ تومان رسید.

روز دوم نوامبر (۱۱ آبان)، بیت کوین به بالاترین سطح خود در حدود ۶۴,۵۰۰ دلار رسید، ولی نتوانست این روند صعودی را به سمت آخرین رکورد خود در تراز ۶۷,۰۰۰ ادامه دهد. درست برعکس، در این مرحله خرس‌ها وارد بازی شدند و قیمت این ارز را به پایین کشاند.

به گزارش فرادید؛ چند روز بعد، بیت کوین تا مرز ۶۲ هزار دلار سقوط کرد. این وضعیت پس از انتشار اخبار مرتبط با آخرین جلسه فدرال رزرو ایالات متحده بدتر شد و بیت‌کوین ناگهان تا ۶۰ هزار دلار سقوط کرد.

با وجود اندک بهبودی که بعد از این اتفاق حاصل شد خرس‌ها در ۲۴ ساعت گذشته این دارایی را دوباره به پایین کشانده و قیمت بار دیگر تا زیر تراز ۶۰ هزار دلار سقوط کرد. در حال حاضر قیمت حدود ۱۰۰۰ دلار بهبود یافته و در حدود ۶۱۵۰۰ هزار دلار ایستاده است. به این ترتیب ارزش بازار بیت کوین همچنان بالای ۱.۱۵۰ تریلیون دلار و دامیننس آن زیر ۴۳ درصد است.

قیمت بیت کوین در یک کانال موازی به دنبال بالاترین رکورد خود در ۲۰ اکتبر در حال تثبیت است. ارز دیجیتال پیشرو ممکن است به حرکت خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از مرز بالایی الگوی نمودار غالب در ۶۳۶۹۵ دلار عبور کند.

به عقیده برخی از کارشناسان هدف یعدی بیت‌کوین از منظر فیبوناچی محدوده ۸۰ هزار دلار است و اگر بیت‌کوین بتواند سقف تاریخی خود را پشت سر بگذارد دیگر مقاومتی از لحاظ تکنیکالی روی نمودار ندارد.

در حال حاضر بیت‌کوین یک مقاومت در محدوده ۶۲ تا ۶۳ هزار دلار دارد و به عقیده بسیاری از کارشناسان خرس‌ها سعی دارند قیمت بیت‌کوین تا پایان روز جمعه زیر محدوده ۶۲ هزار دلار بماند. چون با تثبیت قیمت زیر ۶۲ هزار دلار بسیاری از قرارداد‌های آتی که روز جمعه سررسید دارند باطل می‌شود و بسیاری از بزرگان بازار از این موضوع سود می‌برند.

به عقیده کارشناسان تصویب صندوق SPOT بیت‌کوین می‌تواند سیگنال مثبتی برای بازار باشد همچنین بازار منتظر سیاست‌های ضدانبساطی دولت آمریکاست و به نظر می‌رسد پول‌پاشی فدرال رزرو و چاپ پول آمریکا به نزدیک شدن به پایان واکسیناسون کرونا به اتمام برسد و فعلا بازار منتظر است.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین