آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۰ اردیبهشت ماه را ۱۱ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۶۳۶۲
بازدید : ۱۶۲
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸

فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۱ نفر اعلام شد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۴۱ هزار و ۸۳ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۵۳۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۰۹ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۲۱ هزار و ۶۵۳ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون ۹۸۳ هزار و ۵۰۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

در شبانه روز گذشته ۲۱ استان کشور هیچ موردی از مرگ و میر بیماران کووید۱۹ را ثبت نکرده اند و ۹ استان فقط یک مورد، مرگ و میر بیماران مبتلا به کرونا داشته اند و فقط در استان آذربایجان غربی، ۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست داده اند.

۹۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۱ میلیون و ۱۱۶ هزار و ۷۸۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۳۳ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۳۲۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۹۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

آمار جهانی کرونا

آمار جهانی کرونا

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه