بیوگرافی محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار؛ محمدرضا گلزار فارغ ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۷۷ فعالیت موسیقی خود را به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. گلزار در این گروه به عنوان نوازنده سازهای گیتار، ارگ و پرکاشن نیز فعالیت کرده است.
کد خبر: ۱۱۰۷۷۴
بازدید : ۱۴۲
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰

فرادید| محمدرضا گلزار، متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران است و در سال ۱۳۷۹ با نقش آفرینی در فیلم سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری، اولین گام را برای ورود به دنیای هیجان انگیز سینما برداشت. جالب اینجاست که او در همان گام اول هم به شهرت رسید و توانست نقش های مهم تری در سینما و بعد تلویزیون بگیرد.

حالا به قبل از آن برگردیم. محمدرضا گلزار فارغ ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۷۷ فعالیت موسیقی خود را به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. گلزار در این گروه به عنوان نوازنده سازهای گیتار، ارگ و پرکاشن نیز فعالیت کرده است.

از میان آثار محمدرضا گلزار می توان به عناوینی همچون دموکراسی تو روز روشن، سیزده گربه روی شیروانی، شام آخر، مادر قلب اتمی، ساخت ایران، رحمان ۱۴۰۰، ما همه با هم هستیم، کلاغ‌ پر، کما، آینه بغل، عاشقانه و گیسو اشاره کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه