معمای توهم نوری تست IQ؛ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید!

سعی کنید هوش خود را با مشاهده تصویر پنهان در تصویر توهم نوری زیگزاگ آزمایش کنید. آیا می توانید حیوان پنهان شده را در 10 ثانیه تشخیص دهید؟
کد خبر: ۱۱۲۰۲۸
بازدید : ۳۴۰۰۰
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۶

فرادید| انواع بسیاری از توهمات نوری مانند توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی و شناختی وجود دارد. این توهمات نوری نیز بخشی از حوزه روانکاوی هستند، زیرا کمی بر ضریب هوشی شما (IQ) اثر می‌گذارند. مغز یک انسان عادی می‌تواند به اشیا و  تصاویر به گونه‌ای متفاوت نگاه کند و از هر زاویه‌ای برداشت متفاوتی را داشته باشد. یکی از این تصاویر هوشمندانه یک تصویر توهم نوری است که در آن شما باید یک حیوان پنهان شده در بین خطوط زیگزاگ را پیدا کنید.

به گزارش فراردید، «Ilja Klemencov»، طراح این معما مدعی شده که تنها افرادی با هوش بالاتر از حد متوسط ​​می توانند حیوان پنهان شده را در این تصویر زیگ زاگ تشخیص دهند.

با این حال سعی کنید هوش خود را با مشاهده تصویر پنهان در این تصویر توهم نوری زیگزاگ آزمایش کنید. آیا می‌توانید حیوان پنهان شده را در ۱۰ ثانیه تشخیص دهید؟

چالش این است که آنچه را که در تصویر پنهان شده است در بین خطوط زیگزاگ شناسایی کنید، که نشان می‌دهد سطح هوشی بالاتر از متوسط ​​دارید یا خیر. این توهم نوری ممکن است به آزمایش ضریب هوشی شما کمک کند. برخی از افراد ممکن است فوراً آن را ببینند، در حالی که برخی دیگر باید کمی چشمان خود را متمرکز کنند.

معمای توهم نوری تست IQ؛ می توانید حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

معمای توهم نوری تست IQ؛ می توانید حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری:

اگر می‌توانید پاندا را در بین خطوط زیگ زاگ ببینید، به این معنی است که سطح هوش (IQ) بالاتر از میانگین دارید.

معمای توهم نوری تست IQ؛ می توانید حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه