سکوت سحر قریشی شکسته شد!
پاسخ به حواشی حضور در برنامه رشیدپور

سکوت سحر قریشی شکسته شد!

این ماجرای قضاوت کردن نکته مهمی است که به نظرم به بی‌ایمانی بازمی‌گردد. ما انگار خیلی چیزها را فراموش کرده‌ایم و تا به مشکلی برنخوریم یاد خدا نمی‌افتیم. همیشه صبر می‌کنیم تا مشکل به قول معروف همسایه، برای ما هم پیش بیاید تا به خدا نزدیک شویم و خودمان را در شرایط همسایه ببینیم و درک کنیم. شاید چون یک‌سری آدم‌ها مسلمان هستند و یک‌سری آدم‌ها مسلمان‌زاده هستند.
کد خبر: ۸۵۷۵
بازدید : ۵۲۳۸۶
۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
نویسنده:پاسخ به حواشی حضور در برنامه رشیدپور
فرادید| سحر قریشی در گفتگو با مجله زندگی ایده‌آل از حاشیه‌ها حضور در برنامه رشیدپور گفته است.
 
گاهی در چشم بر هم زدنی مسیر زندگی‌ات تغییر می‌کند. مجبوری همه‌چیزی را که برای خودت نگه داشته‌ای را رو کنی تا شایعات و پچ‌پچ‌ها دست از سر زندگی‌ات بردارد.

سکوت سحر قریشی شکسته شد!

این اتفاق برای سحر قریشی هم افتاد. یک روز تصمیم گرفت مقابل دوربین برنامه «دید در شب» بنشیند و به سوالات عجیب و غریب و چالشی رشیدپور پاسخ دهد.

او بی‌ترس و اضطراب این کار را کرد. تازه اما داستان شروع شده بود. به محض پخش برنامه در اینترنت حاشیه‌های زیادی برای او به وجود آمد؛ از داستان‌هایی که برای نشناختن کاپولا و تارانتینو و رئیس سازمان صدا وسیما شکل گرفت  و تا ستایش رئیس‌جمهور پیشین و البته آشنایی با امید علومی کشیده شد.
 
بخشی از گفتگوی زندگی ایده‌آل با سحر قریشی را در ادامه می‌خوانیم:
 
شایعه را رها نمی‌کنید یا شایعه دست از سرشما برنمی‌دارد؟
به نظرم این ویژگی شغل من است که با حاشیه همراه باشد. همه هنرمندان در هر عرصه‌ای چه بازیگری، چه خوانندگی و حتی بازیکنان عرصه ورزشی چون زندگی‌شان زیر ذره‌بین است دچار یک‌سری حواشی می‌شوند. از طرفی هرچه پیشرفت شما در کارتان بیشتر باشد، حاشیه‌های‌تان نیز بیشتر می‌شود.
 
این ماجرا، شما را در طی این سال‌ها دلزده نکرده است؟
اوایل بازیگری‌ام چرا، این اتفاق افتاد چون خیلی حساس بودم. تازه از یک محیط متفاوت وارد جامعه بازیگری به اسم سینما شده بودم که فکر می‌کردم همه همکارانم هستند. اصلا به این فکر نمی‌کردم که حتی از سوی آنها هم زیر ذره‌بین باشم. این مسئله حتی در زندگی شخصی‌ام تاثیر گذاشت چون روحیه‌ام با آن سازگار نبود اما الان اصلا برایم مهم نیست و رویش فکر نمی‌کنم. برای این حواشی وقت نمی‌گذارم و شاید همان بهتر که سایرین برای حاشیه‌های کاری‌ام وقت بگذارند.
 
فکر می‌کنید چه اتفاقی افتاده که اینقدر نسبت به رفتارها و زندگی شخصی یکدیگر کنجکاو شده‌ایم و حتی از مرز کنجکاوی رد شده و کار به فضولی کشیده است؟ البته منظورم فقط هنرمندها نیست؛ درواقع به‌راحتی در مورد همدیگر نظر می‌دهیم و یکدیگر را قضاوت می‌کنیم.
این ماجرای قضاوت کردن نکته مهمی است که به نظرم به بی‌ایمانی بازمی‌گردد. ما انگار خیلی چیزها را فراموش کرده‌ایم و تا به مشکلی برنخوریم یاد خدا نمی‌افتیم. همیشه صبر می‌کنیم تا مشکل به قول معروف همسایه، برای ما هم پیش بیاید تا به خدا نزدیک شویم و خودمان را در شرایط همسایه ببینیم و درک کنیم. شاید چون یک‌سری آدم‌ها مسلمان هستند و یک‌سری آدم‌ها مسلمان‌زاده هستند.
 
این آدم‌ها سطحی به دنیا نگاه می‌کنند. جوانی را در نظر بگیرید که پشت فرمان یک خودرو بدون اهمیت دادن به دیگران و برای فخر فروختن پایش را روی پدال گاز می‌گذارد، قطعا جانش هم برایش مهم نیست. چنین آدمی چه اهمیتی برایش دارد که پشت سحر قریشی چه حرفی زده شده و چه نظراتی زیر پست‌های او گذاشته می‌شود. به نظرم این ماجراها تنها به خاطر کمرنگ شدن ایمان آدم‌هاست.

سکوت سحر قریشی شکسته شد! 

یعنی فقط مسئله این است؟

ببینید ما انگار به نوعی خودمان را محق هم می‌دانیم؛ مثلا طرف می‌گوید یا کامنت می‌گذارد که چرا فلان کار را کردی؟ انگار باید راه بیفتیم قبل از هر تصمیم و کاری از همه اجازه بگیریم و به میل آنها رفتار کنیم. اینکه چرا با فلانی ازدواج کردی؟ چرا فلان فیلم را بازی کردی؟
 
چرا با فلانی دوست هستی و ... . اصلا انگار فراموش می‌کنند بعضی مسائل جزو مسائل شخصی افراد است. به نظرم چنین افرادی مسائل شخصی در زندگی خودشان ندارند وگرنه به حیطه خصوصی افراد دیگر احترام می‌گذاشتند. شاید بهتر باشد از همان اول دبستان این آموزش را به همه بدهند که زندگی هر کسی متعلق به خودش است. درواقع اینکه شما چیزی را دوست ندارید دلیل بر بد بودن آن نیست و دلیلی نیست شخص دیگری هم آن را دوست نداشته باشد.
 
این ماجرا در فضای مجازی زیاد شده و به نظر می‌رسد رفتارهای این‌چنینی با آمدن برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی پررنگ‌تر شده باشد.
آدم‌ها عادت کرده‌اند به زندگی هم سرک بکشند. منظورم همه نیست؛ منظورم این طیف افرادی است که در زندگی همه دخالت می‌کنند و فقط هدف‌شان سحر قریشی نیست؛ البته بخشی از ماجرا به خاطر بیکار بودن‌شان است. وقتی سوار آژانس می‌شوید و می‌بینید راننده با داشتن مدرک تحصیلی بالا و توانایی کارهای مختلف فنی به خاطر شرایط، جایگاه شغلی خوبی ندارد، ناراحت می‌شوید ولی  از طرفی می‌بینید غیرت آن را دارد که برای زندگی کردن و تامین حال و آینده خود و خانواده‌اش کاری را انجام دهد که تنها از روی اجبار برای کسب درآمد است.
 
این مسئله نشان می‌دهد یک‌سری مشکلات حاد در جامعه داریم. وقتی دانشجوی شهرستانی با امکانات کم در تهران قبول می‌شود و دانشجوی تهرانی با این همه امکانات در شهرستان پذیرفته می‌شود، یعنی دچار یک‌سری مشکلات فرهنگی شده‌ایم. همه این ماجراها نشان می‌دهد یک چیزی در حال رخ دادن است.
 
و بالاتر از همه اینها بازیگرها محکوم به این نوع حواشی هستند.
بله و دیواری کوتاه‌تر از دیوار بازیگرها نیست. جوابی هم نمی‌شود داد چون هر جوابی بدهی منجر به حاشیه بعدی می‌شود.
 
خانم قریشی شما هم نسبت به قبل از زندگی کمتر لذت می‌برید؟
فکر می‌کنم این واقعیت ـ که پشت سر آدم‌هایی که در چشم هستند حرف زده شودـ فقط مختص هنرمندان نیست؛ حتی پشت سر رئیس‌جمهور کشور هم حرف می‌زنند؛ رئیس‌جمهوری که با رأی اکثریت مردم به این جایگاه رسیده‌اند. ما که در مقابل ایشان کسی نیستیم. من خودم را می‌گویم، خود سحر قریشی که به کسی هم برنخورد. من یک شغل دارم که بازیگری است و در کنارش زندگی شخصی خودم هم هست. چقدر ممنون می‌شوم که بگذارند بدون مشکل به زندگی خودم برسم؛ مثلا در مورد حسادت که گفتید، برخی مردم فکر می‌کنند هنرمندان حق آنها را خورده‌اند.

سکوت سحر قریشی شکسته شد! 
همین حس بد را به شکل و قالب کلمه و انرژی منفی به تو منتقل می‌کنند تا به قول خودشان دلت را بسوزانند. اینکه مسیر زندگی هر کسی به سمتی است به نظرم یا لیاقتش را دارد یا ندارد. باید زحمت کشید تا به جایگاهی رسید.
 
شما زحمت کشیدید؟
اگر از بازیگری بیاییم بیرون، من سحر قریشی در زندگی شخصی‌ام زحمت بسیاری کشیده‌ام. قبل از آنکه مردم مرا به عنوان یک بازیگر بشناسند، زندگی سخت خودم را داشته‌ام. شاید الان خدا خواسته در جواب سکوت و سختی و... در مرحله‌ای از زندگی در شغلی به اسم بازیگری به من نگاهی داشته باشد.
 
اگر به زندگی خیلی از بازیگران ما نگاه کنید با زحمت و سختی به این جایگاه فعلی‌شان رسیده‌اند. ما فقط حال امروز آدم‌ها را می‌بینیم. شما به جای آنکه چشم دیدن خوشحالی و موفقیت دیگری را  نداشته باشید و فکر کنید دیگری حق‌تان را خورده به این فکر کنید که خودتان واقعا چه کار کرده‌اید؟ شمایی که به‌راحتی به دیگری توهین می‌کنید اگر به جایی برسید می‌خواهید چه کار کنید؟
 
اما گاهی عوامل بیرونی هم به جز خواست و تلاش شما هست که مانع می‌شود.
بله صددرصد. من خودم وقتی وارد این عرصه شدم و در کارهایی بازی کردم که با پخش آن کارها به شهرت رسیدم، خیلی سریع در اوج شهرت ممنوع‌الکار شدم. این یعنی همیشه کسی هست که جلوی شما را بگیرد؛ یکی که قدرت دارد و با امضای یک نامه مانع پیشرفت شما می‌شود.
 
یکی دیگر مثل همان قشری که آن قدرت را ندارند اما با حرف و شایعاتی که برای شما ایجاد می‌کنند، شما را آزار می‌دهند. یکی که  از ریشه‌های حسادت و کمبودهاست. چون جوان‌ها وارد فضای مقایسه می‌شوند، می‌گویند فلانی دارد چرا من ندارم؟ این برای آن آدم مانند یک فشار روانی است و ما به شکل توهین آن را می‌شنویم.
 
به این توهین‌ها فکر هم می‌کنید؟
گاهی بله. بعضی از آنها شبیه نوعی درددل کردن است. علت دارد، همه این کامنت‌ها هم مغرضانه نیست اما واقعا برخی خیلی خیلی عجیب هستند. مدام می‌گویند تو که قیافه نداری چرا بازیگر شدی؟ چند وقت بعد همان آدم‌ها می‌آیند کامنت می‌گذارند بازیگری هنر می‌خواهد نه چهره، تو فقط به خاطر چهره‌ات وارد بازیگری شده‌ای!!! تو نمی‌دانی بالاخره باید قیافه داشته باشی یا نه؟ از تو خوش‌شان نمی‌آید بعد فیلم تو را می‌بینند و شروع می‌کنند به کامنت‌های توهین‌آمیز و مغرضانه.
 
اگر از سحر قریشی خوش‌تان نمی‌آید، خب کاری ندارد فیلم‌هایش را تماشا نکنید. به نظرم این نگاه مغرضانه‌ای است که بگوییم فلانی بازیگر نیست، من قطعا استعدادی در این عرصه داشته‌ام که در این جایگاه هستم. کسی نمی‌آید در این سینما یا عرصه موسیقی یا هر شاخه‌ای از هنر، روی نداشته‌های شما سرمایه‌گذاری کند. طرف می‌گوید چون فلانی پول دارد در سینما بازی می‌کند اما اگر سینما اینقدر پولکی باشد باید تاسف خورد برای مردمی که می‌روند فیلم‌ها را می‌خرند و می‌بینند.
 
اگر این‌طور فکر می‌کنید، اعتصاب کنید و فیلم‌ها را نبینید اما این اعتصاب برای کار هنری بد وجود ندارد. اگر فلانی را دوست ندارید فیلم او را نبینید. وقتی قدرت انتخاب دارید چرا خودتان را آزار می‌دهید و فیلم بازیگری را تماشا می‌کنید که به او علاقه ندارید. به جای سحر قریشی که وقتی او را می‌بینید حرص می‌خورید، سراغ بازیگری بروید که کارهایش به شما انرژی خوب می‌دهد.
 
قطعا پس از ویدئوی تاک‌شویی که از شما پخش شد، برخوردهای بد زیادی دیدید. نگاه شما نسبت به آدم‌ها چطور شده؟ مثلا وقتی کسی سمت شما می‌آید چقدر نگرانید که ممکن است بخواهد توهین کند یا چیزی بگوید که دوست ندارید؟
من معمولا بابت هر آدم و هر واکنشی خودم را اذیت نمی‌کنم اما بارها شده که خیلی ناراحت شده‌ام؛ مثلا برای خرید به پاساژی رفته‌ام، یکی می‌آید می‌گوید: «وای خانم قریشی یعنی شما واقعا عکس فلانی را نشناختید؟» می‌گویم: «نه، مگر شما شناختید؟ چقدر خوب، آفرین» و برایش دست زدم. راستش من هیچ‌وقت برای آدم‌ها زندگی نکرده‌ام اما برایم مهم بوده که نگاه‌شان به من چیست. برایم مهم بوده در این فرصتی که خدا به من داده و موقعیتی که برایم فراهم کرده توانسته‌ام کاری انجام دهم. آنهایی که طرفدارم بودند مرا دوست داشتند، با این ماجرا دلی‌تر برخورد کرده‌اند و همیشه با من هستند اما بعضی رفتارها و حرف‌ها بوده که حس کردم در مقابل‌شان سکوت کنم بهتر است.
 
مثلا چه حرفی؟
یکی از من می‌پرسد: اصلا چرا به برنامه رشیدپور رفتی؟ چه بگویم؟ بگویم ببخشید که از قبل از شما اجازه نگرفتم. می‌گویند: شما که رفتید حداقل از قبل سوالات را با هم هماهنگ می‌‌کردید که جلوی مردم آبروی‌تان نرود! خیلی جالب است من بروم و با دروغ یک برنامه اجرا کنم برای مردم خیلی بهتر است. خب، دروغ که بدتر است. انگار داریم به دروغ گفتن و دروغ شنیدن عادت می‌کنیم. انگار فراموش شده که دروغ یک گناه کبیره است. دغدغه‌های زندگی‌مان آنقدر زیاد شده که یادمان رفته دروغی که مثل نقل و نبات می‌گوییم، فخری است که به دیگران می‌فروشیم، پشت سر یکدیگر غیبت می‌کنیم و... همه و همه گناه است و یک روزی باید جوابگوی همه آنها باشیم.
 
خیلی خوشحال می‌شوم این افراد را سر پل صراط که همه به آن اعتقاد داریم، ببینم. شده بارها در خلوت خودم از خدا خواسته‌ام به من صبر دهد که از این همه بار انرژی منفی که به سمت من می‌آید، خم نشوم. آن هم فقط برای یک مصاحبه؛ مصاحبه‌ای که دلی رفتم و دلی جواب دادم. دوست دارم بعضی از همان برنامه‌ها را ببینید که آدم‌ها چطور شو اجرا کرده‌اند، دیالوگ‌های از پیش تعیین شده گفته‌اند، مونولوگی را حفظ کرده‌اند و جلوی دوربین گفته‌اند. چرا مردم نسبت به آنها واکنش نشان نمی‌دهند؟ اگر گوش شما به دروغ شنیدن عادت کرده من عذرخواهی می‌کنم که جلوی دوربین دروغ نگفتم. من به‌راحتی می‌توانستم به آقای رشیدپور بگویم آن بخش از مصاحبه را دربیاورد اما این کار را نکردم.
 
خب، چرا این کار را نکردید؟
دلم می‌خواست همه بدانند من و آنها با هم فرقی نداریم. من هم نقطه ضعف‌ها و کمبودهایی دارم. همه ما کمبود داریم. من اگر در این موقعیت هستم شاید برای این است که جایی خوب کار کرده‌ام یا دست کسی را گرفته‌ام که حالا خدا دست مرا گرفته است. با خوردن حق و پول مردم بالا نیامده‌ام. برای من هنوز خیلی چیزها همان معنای خودش را دارد. دزدی، دزدی است.
 
حق مردم، حق مردم است. دوست ندارم دروغ را پشت صحنه تبدیل به مصلحت کنم و بیایم جلوی دوربین برنامه آقای رشید‌پور. کار همان کار است و فقط اسمش عوض می‌شود. الان طرف خیانت می‌کند اسمش را می‌گذارد پیچاندن. فکر می‌کند از گناه ماجرا کم می‌شود. وقتی اسم گناه را عوض کنیم، ترس‌مان هم برای انجام آن گناه کم می‌شود. من واقعا برای این شکل نگاه‌ها و آدم‌ها متاسفم. بعضی‌ها همان آدم یک ماه محرم هستند. در یک ماه عزاداری می‌کنند بعد به زندگی پر از گناه خود بازمی‌گردند. همیشه و در همه حال باید انسان بود.
 
الان از آن مصاحبه پشیمان نیستید؟
نه. من نه از آن مصاحبه ناراحتم و نه از جایگاهی که دارم. هرکسی از من ناراحت  است حق با اوست. هرکسی نظر خودش را دارد و نظر همه برای من محترم است. هیچ گاردی نسبت به کسی ندارم.
 
من یک خبرنگار هستم و ممکن است کارم با شما ارتباط داشته  باشد اما آقای رشیدپور یکی از بدنه ها و به نوعی همکار شماست. چقدر این برنامه باعث شد نگاه شما به آدم‌های هم‌صنف خودتان عوض شود و مثلا اگر برای تاک‌شوی دیگری دعوت شدید، درنگ کنید؟
آقای رشیدپور به اندازه سن من تجربه کاری دارند و من احترام زیادی برای ایشان قائل هستم. من از رفتن به این برنامه و زمانی را که با همکارم گذراندم، پشیمان نیستم؛ همکاری که پیشکسوت من هستند و از ایشان یاد گرفته‌ام. اتفاقا حس می‌کنم او زمینه اتفاقی را برایم پیش آورد که بیشتر به حرفه خودم فکر کنم؛ حتی به این فکر کنم اگر این حیطه و کار مال من نیست از آن بیرون بروم. راستش دغدغه من این نیست که پیش چشم مردم زندگی کنم.
 
بخشی از سوالات در آن برنامه سوالات مردمی بود و من خواستم کاملا صادقانه جواب مردم را بدهم، با اینکه می‌توانستم جواب ندهم یا اگر جواب دادم بعدا از ایشان بخواهم حذف کنند. دوست داشتم روراست باشم و به نظرم افرادی با روراستی مشکل دارند که خودشان اهل تظاهر کردن باشند. من معجزه‌وار وارد این حرفه شدم و همان کسی که مرا به این جایگاه رسانده هوای مرا هم دارد.
 
به جز مردم، همکاران خودتان هم واکنش بد نشان دادند؟
به هر حال همکاران من نیز بخشی از همین مردم هستند. ما همه مثل همین هستیم؛ فقط نوع کارمان متفاوت است. بله برخی از همکاران و هم‌صنف‌های خودم نیز واکنش‌های بدی نشان دادند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۱
در انتظار بررسی: ۶۳
غیر قابل انتشار: ۵
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
162
80
واه واه چه رویی داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
واقعا چه رویی داره شما بازیگری باید کلی مطالعه در مورد بازیگری و تاریخ سینما و اینا داشته باشی از رو هوا اومده بازیگر شده تازه میگه زحمت کشیدم
حسین احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
174
32
بجای ناراحتی از انتقاد بهتره بیشتر رو معلومات عمومی و تخصصی کار کنید.بقیه سوالا هیچی،فورد کاپولا واسه اهل سینما یه استورست
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
154
36
خانوم مگه میشه آدم تو کار سینما باشه تارنتینو رو نشناسه؟ ای وای دیوونه شدم !!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
45
188
آفرین بر شما که حداقل میدانی دروغ یک گناه کبیره است؛ ولی اگر آن کتاب یا کتاب هایی رو که در مورد دروغ خوندی یه چند صفحه ورق بزنی متوجه میشی که بد حجابی و بی حجابی هم یک گناه کبیره است که تازه به خاطر فسادی که در جامعه ایجاد میکنه حق الناس هم دارد ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
34
118
آفرین بر شما که حداقل میدانی دروغ یک گناه کبیره است؛ ولی اگر آن کتاب یا کتاب هایی رو که در مورد دروغ خوندی یه چند صفحه ورق بزنی متوجه میشی که بد حجابی و بی حجابی هم یک گناه کبیره است که تازه به خاطر فسادی که در جامعه ایجاد میکنه حق الناس هم دارد ...
مهدی صفوت
United States
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
111
14
سرکار خانوم بهتره شما تجزیه و تحلیل های جامعه شناسی انجام ندین
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
132
37
دختر بی سواد .
آروانا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
98
5
عجیبه ها. میگه حتما نون حرام نخوردم و حق باطل نکردم که به اینجا رسیدم. نخیر نه مردمی که توی بدبختی و فلاکت دارن زندگی میکنن همشون حق خوری کردن و حروم خوری کردن. اخه این چه حرفی هست؟ شما وقتی توی رشته و کار خودت کوچکترین اطلاعاتی نداری چرا باید چنین جایگاهی داشته باشی؟ دانشجوهای هنری که دکتری گرفتن و پر از هنر و معلومات هستن چه فرقی با تو دارن؟ بس کن این توهین به مردم رو. اگه تو ادم سالم و خوبی بودی الان فقط شرمنده بودی
مهدی مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
8
66
جماعت منتقد همیشه در صحنه این تو کار سینما هست و اونی که شماها میگینو نمیشناسه!!!!!

اصن مثل شما عالم نیست!!از عالم سیاست ملت کشیدن بیرون همه سینما شناس شدن حالا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
همونطورکه شما مغز سیاست شدی !
صدرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
115
13
"وقتی دانشجوی شهرستانی با امکانات کم در تهران قبول می‌شود و دانشجوی تهرانی با این همه امکانات در شهرستان پذیرفته می‌شود، یعنی دچار یک‌سری مشکلات فرهنگی شده‌ایم." اين جمله پروفسور قريشي رو بايد با طلا نوشت!!!!!! ((((((:
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
:)))
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
داوطلبان شهرستانی برای قبولی در دانشگاه های تهران سهمیه مناطق محروم دارند و واسه همینه که راحت تر از خود بچه های تهرانی قبول میشن متاسفانه
حمید رضا رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
29
48
سلام راستش وقتی توی تلگرام فیلم خانم قریشی را دیدم ناراحت شدم که ما آدمها به عارضه بیشتر از خود مشکل توجه می کنیم چی ایرادی داره که خانم قریشی فلان خواننده خارجی را نشناسه یا دبیر کل و....مهم اینه که ایشان به عنوان بازیگر نقش های ارایه شده را خوب بازی کنه و یا نقش اجتماعی و شخصی چرا آثار مثبت این خانم محترم نمی بینیم وفقط ........مهم اینه که شما در کارتان ، زندگی اجتماعی و شخصی خود موفق باشید
احمد
Germany
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
41
9
ای بابا ول کنید این خانم را . من اصلا بازی ایشا ن را دوست ندارم ولی حق انسانی اش میدانم که مقل همه ما از چیزهایی باخبر نباشد. بقول معروف
گر حکم شود که مست گیرند
در شهر هر ان که هست گیرند‍
راستش چند در صد مردم اون کارگردان را میشناسند؟
جند درصد مردم رپیس سازمان ملل را میشناسند‍
این خانم فربشی که یک استاد دانشگاه که نیست
هنرمندی که رشته کاریش را نیز تحصیل کرده باشد هم که نیست . از رابطه به این کار کشیده شده خودش هم انقدر صادق بود که این را گفت . خوب بابا ولش کنیم
اشمال از ما مردمه که به کسانی در بازی گری علافه مند میشویم که ازرشته خود هیچ نمیدانند. اگر این خانم را در زمینه بازیگریش نقد کنیم بیشتر به این فکر میافند که از بازیگری چیزی نمیداند و این حرفه را کنار بگذارد ولی نه چون رپس صدا و سیما و یا سزمان ملل را نشناخته
در اخر هم بگم حرف ایشان و احترام ایشان به اقای رشید... قابل تحسین است که او را کوچک نکرد و قبول کرد او هم حرفه اش را بخوبی انجام داده و محترمانه در باره وی حرف زده اند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
51
11
هیچ کدام از استدلالهای جنابعالی بیسوادیتون رو توجیه نمیکنه خانم مااز دست بیسوادها بسی ضربه خوردیم وداریم میخوریم شرم آوره که شما فرانسیس فورد کاپولا رونمیشناسی
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
51
2
اينطور كه ايشون مي فرمايند : " هرچقدر در كارت پيشرفت كني ، حاشيه ها هم بيشتر مي شود" . بايد اساتيدي مانن پرويز پرستويي، انتضامي، رشيدي و ..... و البته خانم معتمد آريا ، ژاله علو ، نيكي كريمي، هانيه توسلي، شيرين مقانلو ، ترانه علي دوستي و .... الان كلا تو حاشيه باشن!.
يعني بازي كردن يك نقش! تو چندتا فيلم سطح پايين كه فقط براي گيشه ساخته شدند پيشرفت حساب مي شود؟
من با شماي بازيگر كاري ندارم ولي واي به حال آنهايي كه الگويشان شمايي:(
فراز
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
48
2
من كه نفهميدم چي گفت!!! موضوع برنامه آقاي رشيدپور بي سوادي خانم قريشي آنهم در حيطه كار خودش يعني سينما بود مگه به غير از آن اتفاق ديگري افتاده كه ايشان چنين از كوره در رفته و زمين و زمان را به هم ميبافه!!! دوما من شخصا در كار ايشان پيشرفتي نديدم شايد منظورشان در نقش هاست مثلا نقش كارمند بازي ميكردند حالا شده مدير!!!! من نميدانم چرا اين دوستان بازي رو معادل هنر و بازيگر رو هنرمند خطاب ميكنند بعد دوتا عكس از سينما نشون ميدي يا سراغ دوتا مطلب هنري ازشون ميگيري جوري نگاهت ميكنند كه.....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
11
59
من از همین الان که مصاحبه اش رو خوندم طرفدارش شدم
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
23
98
این همه زیبائی این خانم بلاخره حسادت میاره .متن های نوشته شده اکثرا از حسادت به این خانم زیبا حکایت دارند
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین