اخبار حوادث روز، ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

اخبار حوادث روز، ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

در اخبار حوادث امروز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ ماجرای سارقی که به دنبال مصرف بی رویه شیشه همیشه احساس می‌کردحشراتی در زیر پوستش در حرکت هستند بنابراین با دست یا چاقو صورتش را می‌خراشید تا آن حشرات را خارج کند، خواندنی است.
کد خبر: ۹۲۴۸۹
بازدید : ۹۲۸۰
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۹
حوادث رو
 
فرادید| امروز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰، در اخبار حوادث روزنامه خراسان گزارش خواندنی و قابل تأملی از ماجرای سارقی می‌خوانیم که به سرخپوست معروف است.

متهم برای گمراه کردن ماموران انتظامی از همسر صیغه‌ای اش در سرقت‌ها استفاده می‌کرد درحالی به سرقت سه باتری کشف شده از داخل پراید نقره‌ای اعتراف کرد که مدارک شناسایی سرقتی زیادی نیز در بازرسی از کیف همسرش به دست آمد.

او راجع به اینکه چرا به سرخپوست معروف است گفت: به دنبال مصرف بی رویه شیشه همیشه احساس می‌کردم حشراتی در زیر پوستم در حرکت هستند بنابراین با دست یا چاقو صورتم را می‌خراشیدم تا آن حشرات را خارج کنم که باعث قرمزی صورتم می‌شد که به تدریج دوستانم چنین نامی بر من نهادند...

دستگیری قاتل در کمپ معتادان

روزنامه ایران در بخش حوادث نوشت: پسر شیشه‌ای که در پاتوق معتادان دست به جنایت زده بود، وقتی در طرح جمع‌آوری معتادان بازداشت شد، به قتل اعتراف کرد.

۶ اسفند سال گذشته وقوع یک درگیری در خیابان ۱۷ شهریور به پلیس اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر مأموران پلیس و امدادگران اورژانس راهی محل شده و پسر جوانی را با چاقو مورد اصابت قرار گرفته بود، به بیمارستان منتقل کردند، اما لحظاتی بعد وی تسلیم مرگ شد.

با توجه به اینکه پسر جوان به نام شهرام با ضربه چاقو به قتل رسیده بود، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.
 
با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی آغازشد و در بررسی‌های اولیه که از شاهدان صورت گرفت، مشخص شد که قاتل و مقتول هر دو از یک خانه در کوچه‌ای که مقتول مورد اصابت چاقو قرار گرفته، بیرون آمده‌اند...

کور شدن مرد سبزی فروش بعداز درگیری

در اخبار حوادث روزنامه شرق آمده است: پسر جوانی که متهم است به خاطر سبزی گندیده با مرد سبزی‌فروش درگیر و باعث کوری چشم او شده است، محاکمه شد. پرونده علیه این متهم با شکایت قربانی تشکیل شد. او گفت: جوانی به نام پیمان از دور چیزی به چشم او پرتاب کرده و باعث کوری او شده است.

مرد شاکی در اولین شکایت خود روی تخت بیمارستان توضیح داد: من در میدان میوه‌و‌تره‌بار سبزی‌فروش هستم. روز حادثه با یکی از مشتریان درگیر شدم و درگیری تمام شد، چند ساعت بعد یک‌دفعه چیزی به چشمم برخورد کرد که باعث کوری‌ام شد. با اینکه بسیار خرج کردم که بتوانم بینایی‌ام را حفظ کنم، اما پزشکان نتوانستند کاری برایم بکنند...

مردان همسرکش در انتظار محاکمه

در ادامه خبر‌ها روزنامه ایران گزارشی از پرونده دو مرد همسرکش را منتشر کرد: دو مرد که در جنایت‌های جداگانه همسران خود را به قتل رسانده‌اند، در حالی در زندان به سر می‌برند که پرونده آن‌ها در جریان است و آنان باید به‌زودی پای میز محاکمه بروند.

اولین متهم مرد جوانی است که بعد از کشتن همسرش در پاکدشت به خوزستان رفت و در آنجا خودش را به پلیس تسلیم کرد.

دومین متهم به قتل مردی است که از مدت‌ها پیش با همسرش اختلاف داشت. این مرد معتاد و سابقه‌دار است و همسرش که از رفتار‌های او خسته شده بود، اواخر سال گذشته خانه‌اش را در استان خراسان رضوی ترک کرد و به منزل پدرش رفت، اما مرد میانسال توانست زنش را راضی به بازگشت کند، ولی در نهایت او را به قتل رساند.

همچنین گزارشی می‌خوانیم از کلاهبرداری زن جوان در کسوت یک دکتر. خانم دکتر قلابی که به بهانه طب سنتی و تجویز دارو‌های گیاهی از مردم کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در این باره گفت: پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه خانمی با معرفی خود به عنوان پزشک طب سنتی اقدام به مداوای بیماران مراجعه کننده و تجویز دارو‌های گیاهی برای آن‌ها به صورت غیرقانونی می‌کند، بلافاصله موضوع در دستور کار اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس شهرستان قرار گرفت.

در بررسی‌های پلیسی مشخص شد متهم با اغفال و فریب برخی افراد و با وعده درمان بیماری‌های صعب‌العلاج در ازای دریافت مبالغی از ۱۵ میلیون تا ۴۵ میلیون تومان اقدام به تجویز دارو‌هایی بر پایه مواد غیر خوراکی و آبغوره می‌کرده است که این امر موجب وخیم شدن حال بیماران تا سرحد مرگ شده که تاکنون ۱۰ نفر شاکی پرونده در این خصوص شناسایی شده‌اند.

وی ادامه داد: مأموران با شناسایی محل اختفای متهم و کسب دستور مرجع قضایی، وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ ملکی در پایان با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد، از شهروندان درخواست کرد فریب اینگونه افراد سودجو را نخورند و در صورت نیاز به پزشک حتماً از مراکز معتبر پزشکی و درمانی استفاده کنند.
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین