هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۱

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۱

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی ایران امروز اول خرداد ماه ۱۴۰۰ در اغلب مناطق کشور بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۳۹۹۲
بازدید : ۱۴۹۱
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
فرادید| با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ایران، طی ساعات بعد ازظهر امروز اول خرداد در برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، زنجان، همدان، مرکزی، لرستان و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

فردا نیز بارش در مناطق ذکر شده تشدید می‌شود و علاوه بر این استان‌ها در برخی نقاط استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال خوزستان، شمال فارس، کرمان و غرب یزد نیز بارش خواهیم داشت.

دوشنبه نیز بارش باران دور از انتظار نیست و طی روز سه‌شنبه در شمال غرب استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و طی روز چهارشنبه نیز در شمال غرب و سواحل غربی و مرکزی خزر وقوع رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست.

به گزارش فرادید؛ همچنین امروز در منطقه زابل وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک خواهیم داشت و فردا در برخی نقاط استان‌های خوزستان، ایلام و بوشهر احتمال وقوع پدیده گرد و خاک وجود دارد.

آسمان تهران فردا قسمتی ابری، در بعد ازظهر افزایش ابر همراه با وزش باد همراه با رگبار و رعد و برق و با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی روز دوشنبه (۳ خرداد) نیز کمی ابری در بعد ازظهر افزایش ابر همراه با افزایش باد و احتمال رگبار باران و با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین