تصاویر/ رقابت دختران فوتبالیست ایران برابر افغانستان

تصاویر/ رقابت دختران فوتبالیست ایران برابر افغانستان

دیدار تیم‌های ملی فوتبال جوانان ایران و افغانستان با برتری پر گل شاگردان آزمون به پایان رسید.
کد خبر: ۹۴۸۷۵
بازدید : ۱۸۴۴
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

دیدار تیم ملی فوتبال جوانان ایران از ساعت ۱۷.۳۰ روز گذشته در ورزشگاه اصلی شهر دوشنبه برگزار شد که این بازی با نتیجه ۸ بر صفر به سود شاگردان آزمون به پایان رسید. رقیه جلال نسب، کاپیتان تیم ملی در دقیقه۱۵ اولین گل ایران را به ثمر رساند.

گل دوم ایران با پاس به موقع زهره عرفانی به محدثه زلفی در دقیقه ۲۵ وارد دروازه افغانستان شد. سومین گل ایران توسط هستی فروزنده در دقیقه ۲۶ با پاس فوق العاده سارا دیدار به ثمر رسید. زهرا معصومی چهارمین گل ایران را در دقیقه ۴۶ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

گل پنجم ایران توسط سارا دیدار در دقیقه ۵۶ با پاس گل هستی فروزنده وارد دروازه افغانستان شد. ششمین گل ایران را مریم محمدی با پاس گل کیمیا رحیمی در دقیقه ۷۳ به ثمر رساند. هفتمین گل ایران در دقیقه ۷۰ توسط فاطمه پسندیده وارد دروازه افغانستان شد. هشتمین گل ایران را رقیه جلال نسب، کاپیتان تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در دقیقه ۸۰ با پاس گل فاطمه پسندیده به ثمر رساند.

فاطمه ستوده به جای سارا دیدار، فاطمه یوسفی بجای مریم محمدی، کیمیا عباس زاده بجای مبینا اعتماد و فاطمه پسندیده بجای زهرا معصومی وارد زمین شدند.

زهرا معصومی در دقیقه ۲۲ و مریم محمدی در دقیقه ۶۷ از داور بازی کارت زرد کردند. داور وسط این دیدار "کادیروا مالیکا" از قرقیزستان بود. کمک‌های او " تسوی رِمینا" از قرقیزستان، "کونچیکوا الکساندرا" از ازبکستان و "یوسوکوا رزیابانو از ازبکستان بودند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز