قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۸

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۸

قیمت بیت کوین امروز ۸ تیرماه با ثبت افزایش ۰.۵۸ درصدی نرخ به ۳۴,۶۲۶ دلار معادل ۸۴۴,۳۵۴,۳۹۳ تومان رسید.
کد خبر: ۹۵۴۰۱
بازدید : ۲۱۳۱
۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۰
بیت کوین
 
فرادید| بیت کوین با افزایش ۰.۵۸ درصدی وارد کانال ۳۴ هزاردلار شد. امروز ۸ تیرماه قیمت بیت کوین به ۳۴,۶۲۶ دلار معادل ۸۴۴,۳۵۴,۳۹۳ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۶.۵۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۴ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

روز‌های پایانی هفته گذشته شاهد بودیم که خرس‌ها کنترل کاملی بر بازار داشتند و بیت کوین را به سختی به سمت پایین سوق می‌دادند. به طوریکه در عرض چند ساعت، بیت کوین تقریباً ۳۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و به زیر تراز ۳۰۰۰۰ دلار رسید.

به گزارش فرادید؛ اگرچه در کمتر از یک هفته دو بار بیت کوین از این تراز سقوط کرد، ولی بعد از آن، وضعیت به سرعت تغییر کرد. گاو‌ها در این مرحله وارد عمل شدند و بیت کوین توانست به تدریج زیان‌های وارد شده را جبران کند.

حرکت مثبت بعدی، اوایل دیروز در حالی رخ داد که بیت کوین از تراز ۳۲۴۰۰ دلار به بالاترین قیمت روزانه خود در ۳۴ هزار دلار رسید.

اندیکاتور‌های تکنیکال این ارز نشان می‌دهند که اولین خط مقاومت اصلی پیش روی گاو‌ها در تراز ۳۵۷۰۰ دلار و پس از آن در ۳۸ و ۳۹ هزار دلار قرار دارد. اگر بیت کوین بخواهد مسیر حرکت خود را عوض کرده و دوباره به سمت پایین حرکت کند، سطوح ۳۴، ۳۲ و ۳۱۵۰۰ دلار به عنوان حمایت‌های اصلی به کمک آن خواهند آمد.

با وجود ریزش‌های سنگین ارز‌های دیجیتالی در روز‌های اخیر، برخی از فعالان این حوزه معتقدند که روز‌های خوب در انتظار بازار هستند.
 
الکس ماشینسکی- بنیانگذار پلتفرم ارز‌های دیجیتالی سلسیوس- با بیان اینکه پیشبینی می‌کند قیمت بیتکوین بار دیگر از قله قبلی ۶۳ هزار دلاری خود عبور کند، افزود: ریزش بازار با توجه به صعود سریع قیمت طبیعی بود. ما هنوز به قله قیمتی ۲۰۲۱ نرسیده ایم و رسیدن به قیمت ۱۶۰ هزار دلاری برای بیتکوین کاملا محتمل است.

لارک دیویس (Lark Davis)، تحلیلگر برجسته ارز دیجیتال، مدعی شد که بیت کوین بالغ بر ۱۵ برابر رشد خواهد کرد تا با طلا رقابت کند.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در بازار
 
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین