نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۵۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۴۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۳۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۰۶۵
بازدید : ۱۹۶۶
۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۳۵ تا ۰.۹ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۵۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۴۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۳۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۵۵۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۳ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۴۴ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۵۷۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۳۵ درصدی به یک میلیون و ۵۵ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۳۲۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار تو ۲۵۰ ومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار بدون تغییر قیمت و یورو با کاهش نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۲۶۰ تومان و ۲۳ هزار و ۷۷۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۸۸۶ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۳۱۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۴۰  تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۰۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۲۰ تومان و ۲ هزار و ۸۸۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۹۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۸۹۰  تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین