هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

با توجه به هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۲۷ شهریور ماه در برخی استان‌های شمالی کشور وزش باد شدید موقتی، بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۸۵۹۲
بازدید : ۲۱۹۵
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
فرادید| براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۲۷ شهریورماه در نوار شمالی کشور در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و برخی از مناطق استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل وزش باد شدید موقتی، بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

فردا نیز در برخی مناطق مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده انتظار می‌رود همچنین از فردا تا چهارشنبه در ارتفاعات استان‌های هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان در ساعات بعدازظهر رشد ابر، گاهی همراه با بارش پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد مورد انتظار است.

به گزارش فرادید به نقل از سازمان هواشناسی ایران، همچنین امروز در ارتفاعات استان هرمزگان و از فردا تا چهارشنبه در ارتفاعات استان‌های هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان در ساعات بعدازظهر رشد ابر، گاهی همراه با بارش پراکنده، وقوع رعدوبرق و وزش باد رخ خواهد داد.

روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه بارش پراکنده برای نوار شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود همچنین دریای خزر طی دو روز آینده مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه نیز صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۵ و ۴۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۰ و ۲۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.
 
وضعیت آب و هوای ایران
 
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین