فرادید | صفحه نخست - سلامت

Faradeed | فرادید اخبار

ترکیب جادوییِ ضد خروپف

ترکیب جادوییِ ضد خروپف

طرز تهیه این ترکیب کاملا آسان است. تمام کاری که باید انجام دهید این است که همه مواد را داخل همزن ریخته و تا زمان به دست آمدن ترکیبی یکدست، آن‌ها را با هم ترکیب کنید.
اشتباهِ تکراری در «عصر جدید» چه بود؟!
نمایش کوه ملی نیوزیلند به جای قله دماوند

اشتباهِ تکراری در «عصر جدید» چه بود؟!

تصویر قله‌ای که بر روی سومین اجرای سری جدید «عصر جدید» استفاده شده است، به قله «تاراناکی» یا «اگمونت» مربوط است.
وزارت بهداشت فراخوان داد

هشدار درباره شیوع سرخک در کشور

بیماری سرخک می‌تواند با علائم تنفسی، سرفه و آبریزش بینی و قرمز شدن مخاط چشم هم همراه باشد. سرخک ممکن است در مواردی شدید بروز کند و حتی منجر به مرگ شود.
۲۰ گام برای کاهش وزن در ماه رمضان

۲۰ گام برای کاهش وزن در ماه رمضان

افزایش وزن در ماه رمضان با عادات معمولاً اشتباهی مرتبط است که بیشتر به وعده افطار و زیاده روی در مصرف شیرینی جات مربوط می‌شود تا زمان روزه‌داری.

چگونه رطوبت بدن را در ماه رمضان حفظ کنیم؟!

در انتخاب لباس‌های روزانه خود در ماه مبارک رمضان دقت کنید. رنگ پیراهن، پارچه شلوار و لایه‌های لباس نقش مهمی در پایین نگه داشتن دمای بدن شما دارد، اگر در خانه کار می‌کنید لباس روشن انتخاب کنید.
۷ بیماری که با «استرس» به سراغتان می‌آید!

۷ بیماری که با «استرس» به سراغتان می‌آید!

واکنش بدن ما به استرس و اضطراب بر بسیاری از عملکرد‌های آن به شیوه‌های پیچیده‌ای اثر می‌گذارد. وقتی ارتباطات درونی این پروسه‌ها را بررسی می‌کنیم، درمی‌یابیم هر بخش چگونه در کمک به ایجاد حس خستگی نقش حقیقی ایفا می‌کند.

این 5 گُل را به رژیم غذایی اضافه کنید!

فریب ظاهر کوچک بنفشه را نخورید! این گل دارای خواص ضد التهابی است و سلامت رگ‌های خونی را نیز افزایش می‌دهد. بنفشه برای درمان بیماری‌های تنفسی نیز مفید است. سرشار از پتاسیم است و به عملکرد قلب و عضلات کمک می‌کند.

سویه‌های جدید کرونا به روده حمله می‌کنند

پزشکان هند ادعا می‌کنند: اگرچه نیاز به مراقبت برای هر نوع تغییر در علائم بالینی وجود دارد، اما تاکنون تغییراتی گزارش نشده است و این علائم مربوط به روده در طول امواج دلتا و امیکرون نیز بوده است.
علائم و راه‌های تشحیص

سرطان کلیه؛ پنهان‌ترین سرطان در بدن

وجود توده در شکم می‌تواند علامت هشدار دهنده ابتلا به سرطان کلیه باشد. حس کردن توده کلیوی سخت است، چون بیشتر در اعماق شکم وجود دارد.