فرادید | صفحه نخست - سبک زندگی
یازده سوال قبل از طلاق!
"نانسی کولیر"
عقل سلیم می‌گوید پرسیدن سؤال‌های درست قبل از ازدواج اتحاد بهتری را رقم می‌زند، اما آن روی سکه همواره نادیده گرفته‌شده است.
جف بزوس؛ تصمیمات کوچک، ولی با کیفیت
در گفت‌وگویی که اخیرا در کلوب اقتصادی واشنگتن با وی انجام گرفته، جف بزوس از همه چیز می‌گوید؛ از سبک زندگی و خصوصیات شخصی گرفته تا استراتژی‌های مدیریتی آمازون. جف بزوس می‌گوید شب‌ها زود می‌خوابد و صبح‌ها زود بیدار می‌شود و تا ساعت ۱۰ صبح در جلسه مهمی شرکت نمی‌کند و ساعت پنج بعد از ظهر به خانه برمی‌گردد. او معتقد است اگر به‌عنوان یک مدیر ارشد در طول روز چند تصمیم کوچک، ولی با کیفیت بگیرد روز خود را به خوبی گذرانده است.
زندگی کردن با خرس‌ها خوابیدن کنار مار‌ها!
او بعد از بازنشستگی، تمام وقتش را صرف علاقه‌اش کرده، در دهکده طبیعت در میان حیواناتش زندگی می‌کند و به آموزش و تیمار آن‌ها پرداخته و حفظ و زادوولدشان برایش اهمیت زیادی دارد. «نوری» از کودکی به واسطه مادرش با حیوانات دوستی نزدیکی داشته است. پنج‌سال بیشتر نداشته که با پلنگی بزرگ می‌شود و تجربیات همه این سال‌ها باعث شده چیزی به‌عنوان غریزه را قبول نکند و تمام واکنش حیوانات را وابسته به هوشمندی بداند.
بهترین سرآشپز دنیا چه کار می‌کند؟!
ما نیاز به تغییر، تکامل و تازگی داریم. برای بهتر‌شدن، برای زنده‌ماندن. اصلا زندگی نیاز به تازگی و تحول دارد. بهترین‌ها هم برای بهترین‌ماندن نیاز به رشد پیوسته و خلاقیت دارند. اگر سال‌ها می‌گذرد و تغییر مثبت، تکامل و تازگی و پویایی در اطراف‌مان نمی‌یابیم، حتما وقتش است که کاری کنیم. اگر هست، اما کم هست، بیشتر چنین شرایطی را فراهم کنیم.
تجربیات خانم کریستین المکا مدیر بازاریابی بانک جی پی مورگان چیس در مواجه شدن با ترس
اگر نخستین فیلم از سه گانه شوالیه تاریکی ساخته کریستوفر نولان را دیده باشید احتمالا به خاطر می‌آورید که چگونه راس الغول به بتمن آموخت که با ترس هایش مواجه شده و بر آن‌ها غلبه کند. در واقع از آنجا به بعد بود که بروس وین توانست به شخصیت کم وبیش شکست ناپذیر بتمن تبدیل شود.
درخواست عجیب ستاره‌ها از پرستار کودکانشان
اگر شما هم دوست دارید بدانید که پرستار کودک ستاره های هالیوود چه ویژگی هایی باید داشته باشد، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
محبوب‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی در جهان و ایران
شاید تعداد عمل‌های جراحی زیبایی در ایران زیاد به نظر برسد، اما نسبت آن به جمعیت کشور، زیاد نیست و کشور‌های مختلف آمریکایی، اروپایی و آسیایی در زمینه جراحی‌های تهاجمی و غیرتهاجمی پیشتازند.
چین در واکنش به افزایش تعرفه فولاد و آلومینیوم آمریکا، تعرفه‌هایی تا ۲۵ درصد بر ۱۲۸ محصول وارداتی از آمریکا شامل گوشت خوک و شراب اعمال کرده است.
تصاویر/ جواهرات کیت میدلتون
دوشس کمبریج، تاج مروارید و الماسی را برای مراسم سالگرد ازدواج ملکه و شاهزاده فیلیپ را امانت گرفته؛ این تن‌ها یکی از چندین جواهرات به امانت گرفته شده است.
دکوراسیون منزل با طیف رنگ خاکستری
رنگ خاکستری، رنگی همه کاره، چند بعدی و خوش ترکیب است. شاید این کلمات به راحتی ویژگی های این طیف رنگی را بیان نکند.
رهبران موفق چه عادت‌های اخلاقی دارند؟
شاید در صورتی که خودتان را در جایگاه یک مدیر و رهبر موفق تصور کنید، احتمالا شاخصه هایی همچون محبوبیت در بین دیگران، خوش برخورد بودن، خنده رو بودن، خوش لباس بودن و ... را برای خود انتخاب خواهید کرد.
لیلا حاتمی از سینما تا عطر
هنر عکاسی و مدلینگ برای هنرپیشه‌ها با چهره‌های خیره کننده بسیار بازار گرمی دارد ولی شاید لیلا حاتمی اولین هنرپیشه زن ایرانی است که عطری با نام و برند خودش روانه بازار کرده است.
10 دکوراسیون داخلی برای آشپزخانه‌ی رنگارنگ
اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان مدرن و منحصر به فرد باشد و یا اینکه از آشپزخانه هایی با رنگ کرم – قهوه ای خسته شده اید، خبر خوبی برایتان داریم.
امروز روز جهانی گربه است!
تاریخ 8 اوت (17 مرداد) به نام روز بین المللی گربه (International Cat Day) نامگذاری شده است.
    صفحه  از ۶
نگاه ویژه

پوران، مهربان بود

دکتر ناصر فکوهی
پرطرفدار