فرادید | صفحه نخست - فوتبال

Faradeed | فرادید اخبار

علی دایی ۲۰۰۰ نفر را از بیکاری نجات داد

علی دایی که برای بازدید و انجام کار‌های مربوطه به این کارخانه در کرمان سر زده بود، به شدت مورد استقبال کارکنان این کارخانه قرار گرفت و آن‌ها از اسطوره فوتبال ایران تقدیر و تشکر کردند.

دیدار پرسپولیس - شهرخودرو لغو شد

عابد ملکی، معاون استانداری تهران امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد به علت آلودگی هوا، بازی دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر لغو شد.
مهدی طارمی و سال‌هایی که حیف شد!

مهدی طارمی و سال‌هایی که حیف شد!

باز دم علی دایی گرم که بازی‌های مهدی طارمی را از روی سی‌دی که برایش فرستاده شده بود، دید و این مهاجم را پسندید. سی‌دی بازی‌های مهدی طارمی به هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فرستاده شد.

دومین جام قهرمانی پورتو با درخشش مهدی طارمی

ستاره ایرانی در ترکیب اصلی حضور داشت و توانست ۲ گل برای پورتو به ثمر رساند و بار دیگر به مهره بزرگ این تیم نام گیرد. در این مسابقه مهدی طارمی در دقایق ۲۲ (پنالتی) و ۷۴ و ویتینیا ۵۲ برای پورتو گلزنی کردند.

علی دایی و ۱۰ فوتبالیستی که در تیم ملی بهتر از باشگاه بودند

یکی از عجیب‌ترین چیز‌ها در فوتبال، دیدن بازیکنی باشد که به طور مکرر در تیم ملی ستاره می‌شود، اما زمانی که فوتبال باشگاهی دوباره شروع می‌شود دچار افت می‌شود و چنین بازیکنانی در تیم‌های ملی کشورشان عملکرد بهتری نسبت به دوران باشگاهی داشتند.

تیم تراکتور مسئول اتفاقات تبریز

وقتی باشگاه میزبان در انجام این وظیفه عدول می‌کند، این باشگاه مکلف به جبران خسارت و تنبیهات است. همچنین این نکته هم مدنظر است که براساس دستورالعمل صادر شده، باید ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه یادگار امام استفاده می‌شد، اما بیش از ۳۰ درصد مورد استفاده قرار گرفت.

داستان وریا، تلویزیون و فرهاد مجیدی

باز هم مثل همیشه؛ صداوسیما کاری کرد که نمی‌دانیم فلسفه‌اش چیست و اصلا چه فایده‌ای دارد! آن هم در این روز‌ها که فضای مجازی به‌شدت پرقدرت و ریزبین به کار خودش ادامه می‌دهد.

بیرانوند به پرسپولیس می‌رود؟!

بیرانوند در پاسخ به این پرسش که آیا قطعی شدن حضورش در پرسپولیس صحت دارد گفت: «باور کنید چیزی در مورد آینده نمی‌دانم و صادقانه می‌گویم که در مورد رفتن به پرسپولیس هنوز هیچ‌چیز تمام نشده است.»