فرادید | صفحه نخست - فوتبال

Faradeed | فرادید اخبار

علت ممنوع الکار شدن فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی، سرمربی باشگاه استقلال، با رای کمیته اخلاق از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه محروم شده است.

محرومیت فرهاد مجیدی از کلیه فعالیت‌های فوتبالی

سرمربی باشگاه استقلال با رای کمیته اخلاق از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکانپذیر خواهد بود.

اتفاق عجیب برای مربی و بازیکن استقلال

مدیران استقلال هیچ اقدامی برای دو کرونایی تیم خود انجام نداده‌اند ومشخص نیست چگونه در شرایطی که تمرینات آبی‌ها در تهران برگزار می‌شود آن‌ها راضی می‌شوند دو عضو تیم شان در خارج از کشور به مشکل بخورند.
عادل فردوسی‌پور؛ بی تفاوت است یا محافظه کار؟!
۳۰ ماه از تعطیلی برنامه ۹۰ گذشت

عادل فردوسی‌پور؛ بی تفاوت است یا محافظه کار؟!

سکوت فردوسی‌پور در روز‌های ابتدایی تعطیلی برنامه‌اش منطقی به نظر می‌رسید. حتی تا سال اول هم می‌شد به او حق داد که نخواهد وارد حواشی شود، اما امروز که ۳۰ ماه از آن اتفاقات می‌گذرد این سکوت بیشتر شبهه‌برانگیز است تا منطقی.

دو پرسپولیسی در تیم منتخب آسیا

صفحه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تیم منتخب مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را منتشر کرد که مهدی ترابی و سعید آقایی، دو بازیکن پرسپولیس ایران در آن حضور دارند.

تمجید گرانترین بازیکن تاریخ استقلال از مهدی قایدی

شیخ دیاباته گرانترین بازیکن تاریخ استقلال، با تمجید از قایدی می‌گوید: بازی مهدی قایدی را نگاه کردم و خیلی برای او خوشحال بودم. این اتفاق نشان می‌دهد ما در استقلال تیم خیلی خوبی داشتیم و الان باشگاه نیاز دارد تا یک سری موارد را مدیریت کند.
شاهرخ غلامرضاپور چرا به زندگی پایان داد؟!

بازیکن فجر سپاسی خودکشی کرد!

او همیشه استوری‌های غم‌انگیز منتشر می‌کرد و یکشنبه شب هم یک استوری با مضمون خودکشی منتشر کرد. من فکر می‌کردم که این استوری جدی نیست، اما یکی از همسایگان او به من خبر داد شاهرخ خودش را از پروژکتور ورزشگاه به پایین پرتاب کرده است.

هشدار به جواد نکونام

اگر نکونام در چنین فضایی سرمربی استقلال شود و دو بازی نتیجه نگیرد، خیلی‌ها عزل مجیدی را غیر منصفانه خواهند خواند و انتقام این داستان را از نکونام خواهند گرفت. کارکردن در این شرایط، قطعا بسیار سخت خواهد بود.