(ویدئو) روش هوشمندانه سه شیر برای بیرون کشیدن گراز از لانه

(ویدئو) روش هوشمندانه سه شیر برای بیرون کشیدن گراز از لانه

در این ویدئو نیز می بینیم که سه شیر سمج در پارک ملی کروگر تلاش می کنند تا گراز بی نوا را به شکلی هوشمندانه از لانه بیرون بکشند. در نهایت هم شیرها موفق به شکار گراز می شوند.

کد خبر : ۱۳۴۱۳۴
بازدید : ۲۴۶

فرادید| مصرف غذای شیرها در روز نیز بستگی به نوع آنها دارد. برای مثال، شیرهای آفریقایی به طور معمول حدود ۲۵ تا ۳۰ پوند گوشت در روز مصرف می کنند، در حالی که شیرهای آسیایی حدود ۱۰ تا ۱۵ پوند گوشت در روز مصرف دارند. همچنین، شیرها به صورت منظم آب و هوا، فصل و منطقه خود را تغییر می دهند و بستگی به این عوامل نیز مصرف غذایشان متفاوت است.

به گزارش فرادید، در مورد فراهم کردن غذا نیز شیرها با استفاده از تکنیک های مختلفی مانند حمله ناگهانی، کمین و شکار گروهی به هدف خود می رسند.

درباره علت شکار شدن قابل توجه گرازها در آفریقا نیز گفته می شود که این حیوانات به عنوان یکی از منابع غذایی اصلی شیرها در بسیاری از مناطق آفریقا شناخته شده اند.  همچنین، گرازها به دلیل سرعت و قدرت بدنی کمتر نسبت به شیرها، به عنوان شکار قابل توجهی برای آنها محسوب می شوند.

 

در این ویدئو نیز می بینیم که سه شیر سمج در پارک ملی کروگر تلاش می کنند تا گراز بی نوا را به شکلی هوشمندانه از لانه بیرون بکشند.

در نهایت هم شیرها موفق به شکار گراز می شوند. البته گراز بی نوا قدری تلاش می کند تا از چنگال قدرتمند شیرها رها شود. اما موفق نمی شود و خوراک سلاطین جنگل می شود.

 

 

حجم ویدیو: ۲۴.۱۹M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۴۵ دانلود ویدیو
۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید