نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۳۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۵۶ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۶۱۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۳۴۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۸۵۰
بازدید : ۶۳۱۴
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۷۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۵ تا ۰.۸ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۵۶ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۶۱۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۲ میلیون و ۳۴۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۰۳ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۵۳ درصد کاهش به پنج میلیون و ۴۳۲  هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۵۳ درصدی به یک میلیون و ۲۵۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف افزایش نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۴۱۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۱۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۹۸۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان و ۲۶  هزار ۳۶۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۲۲۰ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۶۰۱ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۷۰۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۸۰ تومان و ۲ هزار ۷۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۸۰۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه