bato-adv

(عکس) آیا سفر نرگس محمدی و لیندا کیانی به قطر صحت دارد؟

این دسته از سایت‌ها و رسانه‌های داخلی مدعی اند که لیندا کیانی و نرگس محمدی به دوحه رفته اند تا تیم ملی ایران را در برابر تیم انگلیس، ولز و آمریکا تشویق و حمایت کنند.
کد خبر: ۱۱۳۹۴۵
بازدید : ۲۷۳۱
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹

فرادید| انتشار تصویری از لیندا کیانی و نرگس محمدی در یک ورزشگاه فوتبال و همزمانی آن با طرح ادعای سفر این دو بازیگر به قطر حواشی تمام عیاری را برای آن‌ها رقم زده است. ادعا را برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی مطرح کرده اند.

به گزارش فرادید، این دسته از سایت‌ها و رسانه‌های داخلی مدعی اند که لیندا کیانی و نرگس محمدی به دوحه رفته اند تا تیم ملی ایران را در برابر تیم انگلیس، ولز و آمریکا تشویق و حمایت کنند.

(عکس) آیا سفر نرگس محمدی و لیندا کیانی به قطر صحت دارد؟

اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که این تصویر مربوط به سال‌های قبل است و بازنشر آن تنها به جهت شیطنت خبری برای افزایش بازدید است. همچنین به نگاهی به صفحه اینستاگرامی این دو بازیگر نیز می‌توان فهمید که آن‌ها سفر خارجی در طول دو ماه اخیر نداشته اند. چرا که برخی کاربران مدعی اند که این دو به جهت موضع گیری‌های اخیرشان ممنوع الخروج هستند.

در حال حاضر نیز لیندا کیانی و نرگس محمدی واکنشی به این شایعات نشان نداده‌اند و به نظر می‌رسد که قصدی هم برای ورود به این حواشی ندارند.  

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv