پسر معتاد، خواهرش را با ۲۰ ضربه چاقو کشت

پسر معتاد، خواهرش را با ۲۰ ضربه چاقو کشت

پسر شیشه ای پس از فرار از کمپ ترک اعتیاد به خانه شان در شهرک ولیعصر پایتخت رفت و خواهرش را با 20 ضربه چاقو به قتل رساند.
کد خبر: ۵۲۸۷
بازدید : ۱۲۹۲
۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۴
پسر شیشه ای پس از فرار از کمپ ترک اعتیاد به خانه شان در شهرک ولیعصر پایتخت رفت و خواهرش را با 20 ضربه چاقو به قتل رساند.
 
به گزارش خبرآنلاین، حوالی ساعت 22 و 10 دقیقه شب گذشته بود که تلفن قاضی کشکیک قتل به صدا در آمد. آن سوی خط یکی از ماموران کلانتری 153 شهرک ولی عصر بود که به قتل رسیدن دختر جوانی را در اورژانس بیمارستان شهدای یافت آباد گزارش می داد.
 
با اعلام این خبر به قاضی کشیک قتل،تیمی از عوامل تشخیص هویت و پزشکی قانونی به دستور بازپرس سجاد منافی آذر بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه امور جنایی تهران راهی بیمارستان شدند.
 
بررسی های اولیه عوامل حاضر در صحنه حکایت از این داشت که جسد متعلق به زنی 28 ساله به نام کیانا است که با ضربات متعدد چاقو از پای در آمده و تعداد ضربات چاقویی که بر پیکر او وارد شده 20 ضربه بوده است.
 
پس از انتقال جسد زن جوان به سردخانه بیمارستان تحقیقات برای رمزگشایی از این جنایت آغاز شد.
 
تحقیقات حکایت از این داشت که عامل قتل زن جوان ،برادر او بوده که به نظر می رسد به مصرف مواد روانگردان شیشه اعتیاد داشته و تا شب حادثه در کمپ ترک اعتیاد بستری بوده است اما بنا به گفته خانواده اش از کمپ متواری شده و به خانه آنها آمده است.
 
مادر مقتول در اولین اظهاراتش به ماموران گفت: من شش فرزند پسر دارم و یک دختر. دخترم یک سال پیش ازدواج کرد و زندگی خوبی با همسرش داشت.وی ادامه داد: پسر پنجمم، کاوه 26 سال دارد. او مدتی بود که مواد مخدر مصرف می کرد و ما از دست او به ستوه آمده بودیم به همین خاطر برادرانش او را به یک کمپ ترک اعتیاد بردند و بستری کردند.
 
مادر مقتول درباره نحوه به قتل رسیدن دخترش گفت: دخترم برای شام به خانه ما آمده بود. سر شب بود و داشتیم دور هم شام می خوردیم که ناگهان در خانه باز شد. کاوه وارد خانه شد و خواهرش را صدا زد همین که دخترم به سمت در رفت کاوه به او حمله کرد و ما هم که فقط صدای فریادهای دخترم را می شنیدیم به سمت در رفتیم. پسرم فرار کرده بود و کیانا غرق خون روی پله ها افتاده بود. بعد از آن هم به اورژانس زنگ زدیم اما دخترم نرسیده به بیمارستان فوت کرد.
 
پس از اظهارات این زن، دستگیری مظنون اصلی این جنایت در دستور کار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت اما ماموران پس از مراجعه به محل جنایت در خیابان حیدری جنوبی متوجه شدند که کاوه متواری شده است.
 
در حال حاضر این پرونده در شعبه سوم بازپرسی ویژه قتل مفتوح است و به دستور قاضی منفی آذر حقیقات جهت دستگیری برادر مقتول و هم چنین کشف آلت قتل ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین